Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Pudzian ma poważne ograniczenia fizyczne ze względu na potężne mięśnie. On nigdy nie będzie się ruszął ani walczył tak ładnie jak lżejsi zawodnicy. Jedno jest pewne, siły ma dużo i w parterze może być groźnym zawodnikiem. W stójce... jak nie poradzi sobie na łapy to nogami za wiele nie zdziała, wątpie żeby umiał kopnąc na głowę.

Oczywiście wolałbym żeby wygrał dzisiejszą walkę, ale po tym co pokazał ostatnio mam mieszane uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczają gdzies w naszej TV ?

EDIT:

Juz znalazłem, na polsacie sie zaczyna o 00:45.

Walka chyba o 2:15

albo ze 3 godziny później znając reklamy na polsacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczają w Polsacie ok 2.15 - walka główna około 4.00 :kox: Coś słabiutko to widzę mimo patriotycznych przekonań :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten amerykanin też kawał chłopa do tego dużo wyższy. Ma większe doświadczenie to na pewno.

Ciężko będzie pudzianowi go pokonać. Ciekawa walka się kroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zeby Pudzian skopal dupe jankesowi,bo cwaniak jest z niego za duzy :thumbdown: licze na Pudziana ze pokaze nasza Polska sile,to nie moze byc tak ze leniwi i zadufani amerykanie nas leja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a bedzie gdzies walka online ?? wybieram sie zaraz do pracy a chetnie zobaczylbym zakrwawionego pudziana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zeby Pudzian skopal dupe jankesowi,bo cwaniak jest z niego za duzy :thumbdown: licze na Pudziana ze pokaze nasza Polska sile,to nie moze byc tak ze leniwi i zadufani amerykanie nas leja :gwizdanie:

swoja drogą to z pudziana też cwaniaczek :> może ktoś go wkońcu na ziemie sprowadzi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia to powolny i tępy Amerykański burak :tongue4:

Mam nadzieję,że Pudzian trafi go porządnie w ten pusty łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia to powolny i tępy Amerykański burak :tongue4:

Mam nadzieję,że Pudzian trafi go porządnie w ten pusty łeb.

Łeb akurat skubany ma twardy. Za to korpus kompletnie do niczego. Tam właśnie upatruję szansy dla Pudziana. Dobry cios w bebechy, to mu oddech odbierze :decayed:

Mimo wszystko stawiam na Mariusza. Może i nie ma jeszcze stylu, ani doświadczenia, to ma serce i siłę.

Za Silvą przemawia przede wszystkim duże doświadczenie, ale sądzę, że na Pudziana to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:15 w UK :naughty::decayed: nie wiem o której bedzie pudzian walczył ale ja ogladam juz teraz na na polsacie sport powtórke z przed 2 tygodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o karwa, a miałem czekać, nastawiam budzik na 4:00 i idę spac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...