Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

w tym wszystkim najlepszy tekst " Pudzian nie przegrał ani jednej walki w MMA"

hehe idac dalej tym tropem, moge powiedziec ze dorownuje Pudzianowi.

tez nie przegralem zadnej walki MMA :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ani razu nikt Cię nawet do parteru nie sprowadził :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenię Mariusza za to co osiągnął do tej pory - ten facet zawsze z uporem dążył do celu.

Ceniłem go do niedawna, hasła w stylu "urwę mu łeb", czy "zdobędę mistrzostwo świata" skutecznie zniechęciły mnie do Pudziana :disgust:

Cały ten balet z Najmanem i pensja polsatu chyba poprzewracały mu w głowie, a to co pokazał w ostatniej walce było moim zdaniem komiczne... Jedynym jego atutem jest siła, brakuje jeszcze kondycji, techniki, pomysłu na walkę i najważniejszego: myślenia w ringu. Nie jestem jakimś wybitnym znawcą MMA, ale nie wróżę mu długiej kariery w tym sporcie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostanie łomot i bedzie cisza na jakiś czas a pózniej wielki powrót

Pudzian ma jedną wadę : jego organizm nie jest przystosowany do takiego stylu sportu z uwagi na wielkie tony sterydów które brał

potrzebuje naprawdę sporo czasu aby przestawić swój organizm a do tego czasu może dostać łomot

chwilowy wielki strzał siły który pomagał mu w strongmenach a tu trzeba techniki i olbrzymiej wytrzymałości

w drugiej rundzie ciosy Pudziana na leżącym Japończyku przypominały klepanie pośladków podczas barabara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugiej rundzie ciosy Pudziana na leżącym Japończyku przypominały klepanie pośladków podczas barabara

może od tego tarmoszenia z japończykiem się zachciało Pudzianowi ? :polew:

Najlepsze było to, kiedy Pudzian wyjechał z tekstem "zostanę mistrzem świata" - a publiczność zareagowała ciszą i potem cichym aplauzem :)

Pudzian chyba dopiero po chwili zastanowił się co powiedział. Swoją drogą ciekawy jestem jakby wyglądała jego walka z Fedorem.

A co do Mameda - nie wiem czym się tutaj podniecać - jedyne co pokazał to ciosy poniżej pasa, moim zdaniem dużo lepszy technicznie był japończyk i jemu powinno przypaść zwycięstwo,

ale że Polsat maczał palce w wyniku to jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Sylvia-sprawdzi-Pudziana,wid,12246531,wiadomosc.html

panowie silwa tez nie jest taki jak kiedys,zobaczcie 2 ost.jego walki nawet w tej co wygral takim czasem zmeczenia jest juz 2min i 24sek.takze z jego kondycja tez nie jest za fajnie,ogladajac stare walki silwy bylo to cos...teraz mysle ze juz slabo wypada w pojedynkach wiec pudziana bym nie skreslal odrazu,choc bardzo sie zawiodlem na tym pojedynku....dla mnie japonczyk mimo nie malej wagi kondycyjnie byl sprawniejszy jednak pudzian mial wiecej ciosow i obalen.........jednak nie zaluje ze nie dotrwalem do pojedynku i poszedlem spac bo slabo bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy walka Pudzian- Sylvia odbędzie się w klatce :mysli:

Jeśli tak to klatka jest większa od ringu i dużo trudniej jest walczyć w klatce więc to jest na niekorzyść Mariusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się wszyscy obudzili :cool1:

Myślałem,że już Mamejan coś pokarze,ale okazał się pipką do kwadratu.

Styl Pudziana,to wpadam w szale na ring i wymac**ję pięściami na ile mi sił starczy,zero techniki i myślenia. :decayed:

Mimo wszystko wygrał zasłużenie.

Tak wygląda następny przeciwnik Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia - Full Fight MMA UFC Pride

Sylvia walczy na wymianę,więc może być różnie,nie przekreślam w tym starciu Mariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fedor zamiata.. :kox:

Sylvia jest takim samym wozem z weglem jak Pudzian.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl Pudziana,to wpadam w szale na ring i wymac**ję pięściami na ile mi sił starczy,zero techniki i myślenia. :decayed

Wiesz, z drugiej strony bardziej waleczny jest taki styl niż styl a'la Najman, czyli: spierdzielam po ringu tak szybko jak się da, bo cytując Najmana: "plan minimum był taki żeby wytrzymać przynajmniej pierwszą minutę - co mi się niestety nie udało ...." :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kim by nie walczyl jak dostanie troche kumatego goscia w MMA to Pudziana zje... taka jest niestety prawda chyba ze jakims cudem w 1 sekundach walki mariusz wyprowadzi jakis cios dobrze trafi polamie szczeke i bedzie nokaut w innym wypadku niema mozliwosci zeby walczyl jak rowny z kolesiem ktory ma juz na koncie pare walk i nie sa to walki przegrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero techniki, nawalanka jak na ulicy pod sklepem, tak w skrócie można określić styl Pudziana, dla mnie to co reprezentuje to nie jest sport, choć znawca mma ze mnie żaden;p ... niech się lepiej może do śpiewania przyłoży bo tańczyć już potrafi hah :D strach do lodówki zajrzeć bo pudzian wyskoczy, teraz jest wszędzie ;)http://demotywatory.pl/1358018/Pudzian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to pudzian nie wygladal jakby byl w stanie walczyc 3 rundy. Szybko spuchl, wydaje mi sie ze doszedl strach przed ewentualna kompromitacja (jak po 2min Japoniec dalej walczyl) , problemy z oddychaniem podczas wyprowadzania ciosow a takze w zwarciach (mialem wrazenie jakby na jednym dechu chcial wszystko zalatwic), no i kupa miesni do wykarmienia. Sadze ze Silva go raczej pokona , jesli nie bede pelen podziwu dla Pudziana. Bardzo kroto sie w to bawi brakuje mu obycia za 2-3 lata bedzie grozny, ale musi zrzucic jeszcze min. z 10kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie wypada oceniać jako zawodnika MMA kogoś, kto stoczył jedna walkę w ringu w swoim życiu...Toć to jak na dzień dzisiejszy jest sterta mięśni, a nie zawodnik. Ważne, że chce - Okniński może zrobi z niego dobrego zawodnika - okaże się za kilka lat :wink4:

Musicie jednak przyznać jedno - widać było poprawę w stosunku do "walki" z Najmanem :decayed: Zadawał już lewe proste, którymi nawet dał radę uszkodzić nochal Japończykowi :kox:

Co do kondycji, to ciężko się dziwić, że jej nie ma (rzeczywiście jak głaskał w pozycji horyzontalnej Japońca to padałem :laghing2:)- fakt faktem, że na Sylvie to Pudzian jeszcze za słaby, ale przynajmniej się nie boi :good: Dostanie to dostanie - wyciągnie wnioski...w końcu będzie walczył z nie lada wyjadaczem.

Co do Brocka, czy Fedora, to Panowie nie fantazjujcie - obaj by go zjedli i bratem zagryźli :cool1:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 11:07_________________________________________________Ja tylko się modliłem, żeby nie dali im remisu i nie było konieczności walczenia 3 rundy, bo by Pudziana Japoniec wykończył lowkick'ami - Maniuś się już obracał o 90st. tak nóżka bolała po zaledwie kilku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak na drugie podejście to całkiem się dobrze trzyma

mam obawy, że jak dostanie łomot to żeby się nie zamknął w sobie bo wszędzie i wszystkim mówi, że będzię mistrzem :confused4:

waga 115-120kg to już max aby dobrze się obracać na ringu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie może skończyć jak Najman który chwalił się że rozniesie Pudziana a na końcu powiedział że minute chciał wytrzymać :polew:

Ja też jestem zdania że Sylvia go rozniesie kondycyjnie chyba że Pudzian go dobrze trafi :mysli: bedzie ciekawie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sobie radę - nie słyszałeś jak wchodził, że "słowiański wiatr" nadaje mu sił?? :naughty::decayed: Myślę, że za kilka lat, jak nie da sobie wcześniej spokoju i nie będzie się rzucał na zbyt silnych zawodników może być niezłym kosiorem :good: Kwestia wyszkolenia, podatności i podejścia do treningów :wink4:

Najman to inna bajka całkiem - nie ma co porównywać :thumbdown: Pudzian, jakby nie patrzył ma zapał i serce do takich zabaw, a przede wszystkim jest ambitny. Po walce nie chwalił się, że wygrał, bo był za***isty, tylko powiedział jak było - żółtodziób.

Dokładnie może skończyć jak Najman który chwalił się że rozniesie Pudziana a na końcu powiedział że minute chciał wytrzymać :polew:

Ja też jestem zdania że Sylvia go rozniesie kondycyjnie chyba że Pudzian go dobrze trafi :mysli: bedzie ciekawie :evil:

Pudzian raczej jeszcze nie jest w stanie zaskoczyć nikogo - no, chyba że zrobią rewanż z Najmanem :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze nowego tematu więc w tym zapytam.

Kiedy Pudzian walczy z Sylvia ?

02d3a7c72fae177951d305aef0fa5ff7,46,1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...