Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Polsat nas wszystkich oszukał,

najpierw nakręcił walkę powodując u wielu wrażenie "... Ojeju muszę koniecznie zobaczyć tę najważniejszą w roku walkę ( :polew: :polew: :polew:),

potem Polsat sam wydał werdykt słowami komentatorów będącymi totalną żenadą,

Pudzian zostałby przegranym tylko wtedy gdyby został połamany albo zmiecionym z ringu, w przeciwnym razie zawsze wygra werdyktem Polsatu.

Dlaczego?

Bo każda następna szopka z tym człowiekiem zgromadzi w hali i przed telewizorami miliony.

Khalidow miał wygrać, lecz nie bardzo to się udało.

Japończyk pokazał duszę samuraja,

po werdykcie Polsatu pozostał niesmak,

ale cóż, w Khalidowa też zainwestował Polsat, a to oznacza, że musi wygrywać, bo musi stoczyć jeszcze kilka walk w takich jak wczorajsza szopkach.

Telewizja ma ogromną siłę przebicia,

gdyby nakręciła walkę bezdomnego z Białegostoku i bezdomnego z Wrocławia to wielu kupiłoby browary z czipsami,

aby zasiąść przed TV i obejrzeć walkę opowiedzianą przez Ibisza... :decayed::polew: :polew: :polew:

Ja byłem zniesmaczony i zatęskniłem za prawdziwym boksem, gdzie przypadkowi ludzie w ringu są weryfikowani w 15 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamed świetny zawodnik i świetna walka.

Pudzian ? tak jak myslalem, wyrobilem sobie zdanie po pelnej walce. Bardzo lubie tego chłopa ale, wymiękł po chwili i walka była nudna straszliwie. Obawiam się że jak przyjdzie walczyć z kimś poważniejszym będą problemy.

Powinien ćwiczyć kondycje i wytrzymałość.

Jak Pudzian nie wygra walki w 1.5 minuty to potem już jest problem.

Teraz czas na Silve i boje sie ze moze byc ciezko i to bardzo ciezko. No chyba ze zalatwi go na poczatku walki Pudzian.

Natomiast walka Mameda, swietna. Pokazali bardzo duzo i byly porzadne emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzućcie linka do walki bo na YT jużsię Polsat przysrał o prawa do filmiku a innego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondycja,kondycja,kondycja - nad tym musi pracowac Pudzian :bokser:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzućcie linka do walki bo na YT jużsię Polsat przysrał o prawa do filmiku a innego nie ma...

(część 1)

Mariusz Pudzianowski vs Yasute Kawaguchi KSW 13 cz.2 (część 2)

Fakt,że z kondycją ciężko było Mariuszowi,ale...najważniejsze że wygrał :oklaski: i tak jak obiecał-"tanio skóry nie sprzeda".Myślę że mimo tego iż skośnooki miał już duże doświadczenie a Pudzian i tak go pokonał to w pozostałych walkach będzie mu coraz trudniej.Za 2 tygodnie jak wygra z Sylvią to powinien jeszcze walczyć z Fedorem Emalianenko :) Jak pokona ich obydwu to dopiero będzie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondycja- niestety nie jest latwo nakarmic taka gore miesni, nie od dzis wiadomo ze wielkie miesnie nie ida w parze z wytrzymaloscia.

Pudzian juz po 2 minutach ledwo dyszal, ma sporo pracy jeszcze przed soba. Z Silva typuje "remis" (bo przeciez Polsat nie da mu przegrac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka ciekawa tylko w pierwszych sekundach jak dla mnie :tongue4: Pudzian jeszcze za slaba kondycje ma, moim zdaniem z Silva ma szanse jesli znajdzie jego slaby punkt, badz zwiekszy swoja wytrzymalosc, bo sile ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to powinien być remis :cool1: gdyby walka była na neutralnym terenie to nie wiem czy Pudzian by wygrał :mysli: to uderzenie łokciem była nie fair :thumbdown:

Gratulacje dla Pudziana no i wielki szacun dla Japończyka który wytrzymał te 10 min :shocked: dostać taki łomot na początku przez pierwsze 2 minuty i nie dać się pokonać przed czasem to wielki wyczyn.

Pudzian dopóki się nie zmęczy to jest jak wygłodniały zwierz :polew: od 2 min to już się bałem o Mariusza ale to ambitny chłopak i trochę chyba łyknął tej techniki :good: jak poprawi kondycje to będzie najlepszy :thumbup:

Walka za 2 tyg w USA pokaże tak naprawdę co Pudzian potrafi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka za 2 tyg w USA pokaże tak naprawdę co Pudzian potrafi :mysli

zgadzam się, tak walka pokaże co Pudzian potrafi ...a niestety potrafi niewiele :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tygodnie jak wygra z Sylvią to powinien jeszcze walczyć z Fedorem Emalianenko :)

Żart?

To by była ostatnia walka Pudziana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emalianenko

on z pudziana zrobił by bitki wołowe w 1 rundzie

przecież pudzian już po minucie był zasapany jak knur przy stosunku :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japończyka można porównać do silnika benzynowego a Pudziana do TDI :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japończyka można porównać do silnika benzynowego a Pudziana do TDI :P

Japończyk 1.6 a Pudzian 2.5?:D

A Fedor to zapewne 1.9 TDI ? :naughty:

Przy 2.5 jak widać paliwo się szybciej kończy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudziana bardzo szanuję i dopingujęale niech się porządnie za treningi weźnie a nie śpiewa i tańczy w pedalskich stacjach tv ...robi z siebie showmena(celebryte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emalienko lepież żeby z Pudzianem nie walczył.. Pudzian dostałby jak dziecko :kox:

fajna walka mogłaby być jeszcze Micro Copem..

teraz czas żeby pudzian zasadził EPO lub jakiś mocny steryd na kondycje..inaczej zawał serca jeśli dojdzie do 3 rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to on nic nie pokazał, powinien popracowac nad dzwigniami bo to jedyne co mu pozostaje przy braku kondycji, ma siłe więc moze ręce łamać lub przydusić skutecznie inaczej go nie widze w usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prometeo

Myślę, że Pudzian bardziej zasłużył na wygraną niż Mamed na remis. Pudzianowski wygrał słusznie - miał bodajże 2 obalenia - a to jest punktowane, był też bardziej aktywny w początkowej fazie walki - japoniec zebrał kilka ciosów :> Bo potem to wyglądało tak jakby tańczyli wolnego wtuleni w siebie :decayed: Co do Mameda to wszyscy widzieli - 2 kopnięcia poniżej pasa, a mimo to japończyk pokazał kawał dobrego mma.

Pudzian ma szanse z Sylvią, jeżeli przez pierwszą minutę napierniczy mu garści ile wlezie :chytry: . Inaczej będzie ciężko :thumbdown:

Co do Fedora, to nie miałby szans. Za długo rusek siedzi w tym sporcie. Pudzianowi brakuje nie tylko kondycji ale i techniki. Mariusz trenuje dopiero jakieś pół roku, podczas gdy najlepsi zawodnicy mają co najmniej kilkuletnie doświadczenie. Wg mnie to wszystko dzieje się za szybko. Błędem było potraktowanie walki z Najmanem jako wyznacznika możliwości Pudzianowskiego. Zapewne Polsat i sponsorzy kładą niezłą kasę, aby jak najszybciej i jak najczęściej oglądać show z udziałem Pudziana.

Cenię Mariusza za to co osiągnął do tej pory - ten facet zawsze z uporem dążył do celu. Oby po zamianie walizek farmera na pięści było podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem w 3 rundzie Mariusz jeszcze dałby rade, ale 4 zgon na zawał

w tym wszystkim najlepszy tekst " Pudzian nie przegrał ani jednej walki w MMA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...