Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Na to wygląda. Najmniej pół roku przerwy, a w tym wieku nie powinien już wracać i dać sie okładać byle komu. W pierwszej rundzie było widać, że nie ma pomysłu na Weidmana. Jeśli ma wrócić, żeby przegrywać to nie ma sensu i jestem pewien, że nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weidmann pokazał się mega. Jakbym miał drugie życie to od dziecka cisnąłbym rodziców by mnie wysyłali na zapasy i judo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale takie złamanie przydarzyć się może każdemu-praw fizyki się nie oszuka, silne kopnięcie w nieodpowiednim punkcie i kostka gruchła, jak marchewka:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem jeszcze młody :decayed: przez ponad trzy lata trenowałem karate kyokushinkai dlatego chciałem Wam przedstawić mojego idola z młodości, jednego z największych mistrzów tej sztuki walki (może znacie tego wybitnego zawodnika). Szkoda że już nie żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu piszczel poszedł,nie kostka

pisząc "kostka" miałem na myśli zdrobnienie od kości:grin::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik,Ciebie to w robocie muszą nie lubić,zawsze na wszystko masz wytłumaczenie:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik,Ciebie to w robocie muszą nie lubić,zawsze na wszystko masz wytłumaczenie:decayed::grin:

trafiłeś w dychę:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik,Ciebie to w robocie muszą nie lubić,zawsze na wszystko masz wytłumaczenie:decayed::grin:

trafiłeś w dychę:grin::wink:

dlatego dostałeś samodzielne stanowisko :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem jeszcze młody :decayed: przez ponad trzy lata trenowałem karate kyokushinkai dlatego chciałem Wam przedstawić mojego idola z młodości, jednego z największych mistrzów tej sztuki walki (może znacie tego wybitnego zawodnika). Szkoda że już nie żyje.

Każdy, kto wywodzi się z Kyokushin kuma, kim był Andy Hug i co osiągnął... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu dobry lecz jak dla mnie lekka chamów z jego strony kopiąc leżącego, a w dodatku po głowie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo w nieistniejacej organizacji PRIDE FC, w której walczył kiedys CroCop:

Zabronione akcje.

atakowanie krocza

uderzenia łokciami w głowę

uderzenia głową

atakowanie oczu przeciwnika

ciągnięcie za włosy lub uszy

gryzienie

wkładanie palców do ust, nosa lub uszu

kopanie lub uderzanie rękoma w tył głowy przeciwnika i kark

dźwignie na małe stawy (dozwolone atakowanie co najmniej 4 palców rąk lub nóg)

wyrzucanie przeciwnika poza ring

uciekanie poza ring

przytrzymywanie się lin ringu

kopanie w głowę przeciwnika leżącego twarzą do ziemi

stosowanie olejków i innych substancji natłuszczających

Reszta dozwolona i dziwne byłoby niekorzystanie z tego, skoro moze doprowadzić do zwycięztwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontuzja naprawdę fatalna juz mu współczuję :kwasny: półtory roku temu doznalem otwartego złamania obu kości przedramienia i do teraz reka nie jest jeszcze calkiem sprawna ciagle cwicze i sie rehabilituję ale do pracy wrocilem :decayed: zeby wrocic do UFC noga musi byc naprawde w swietnej formie i moze miec blokade psychiczna zalezy jak mu leczenie pojdzie ale zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia i oktagonu.Zapewne go sprawnie poskładaja tam maja fachowcow od takich złaman nie tak jak czesto w polandii :whistling: moze ktos nie widział : Gilbert Melendez vs Diego Sanchez - UFC 166 Full Fight Video to sie nazywa mieć serce do walki i morde ze stali :decayed:

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 09:59 ----------

jest szansa ogladnac gale ufc dzisiejsza pod jakims linkiem?:whistling:niestety nie posiadam orange sport :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...