Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Niech mamed lepiej zapomni o stanach,skoro ma takie problemy z nic nieznaczącym zawodnikiem z juesej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mamed lepiej zapomni o stanach,skoro ma takie problemy z nic nieznaczącym zawodnikiem z juesej...

Dokładnie,podczas tej walki wyszło że taki dobry to on nie jest.

Nie wiedział co ma zrobić z gościem,w parterze amerykaniec byc dobrze obcykany i wiedział dokładnie co Mamed ma zamiar zrobić.

Dobra walka Diabła Tasmańskiego.

Silva powinien już nie występować po tym co pokazał.Ciekawe czemu nie cwaniakował tam z Cipkiem....

Pudzian nawet poradził sobie z Nastulą ale to dlatego ze trafił się w końcu ktos kto ma dużo gorszą kondycje niz on.

Szacunek dla Pawła ze nie odklepał jak Pudzian robił z nim co chciał.

Pewnie gdyby na miejscu Pudziana trafił sie bardziej doświadczony zawodnik to Nastula musiałby oklepać.

Ogólnie odniosłem wrażenie ze te całe KSW na psy schodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie kupiłem biletu na KSW choć praktycznie z balkonu arenę widzę, KSW schodzi na psy, Nastula niegdyś wielki sportowiec, mistrz olimpijski i poleciał na kasę by brać udział w takiej remizie!

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamed walczył z kontuzją kręgosłupa. W ogóle nie powinien wyjść do walki. Ale na przekór wszystkim ( również lekarzom ) wyszedł i walczył, ryzykując kalectwem. I tu właśnie pokazał harakter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie było widać że Mammed nie czuje sie dobrze w walce jak zawsze. Raczej starał sie dbać o siebie skończyć walkę niż ryzykować brawurą i narobić sobie jeszcze większych kłopotów.

Co do Nastuli to myślałem, że pokaże coś więcej ze swoim doświadczeniem sportowym które jakby nie było jest nie małe. Gość po walce praktycznie był nieprzytomny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamed walczył z kontuzją kręgosłupa. W ogóle nie powinien wyjść do walki. Ale na przekór wszystkim ( również lekarzom ) wyszedł i walczył, ryzykując kalectwem. I tu właśnie pokazał harakter

Jakbym widzial papiery lekarza to może bym uwierzyl że coś miał a tak nie popisał się w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze ze lekarz dopiscilby go do walki jakby na prawde mial cos konkretnego.

Nie wygladal na takiego co by mial kontuzje kregoslupa.pewnie jakby wygral nie byloby wzmianki na temat kontuzji.

Jestesmy nauczeni ze Mamed szybkk likwiduje przeciwnikow ale jego poprzeczka wciaz jest za niska zeby poszalec za wielka woda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie była jakas mega kontuzja ale Mamed był jakiś inny.Ciężko oddychał , nie było widać tej pewności siebie.W przerwie między 2 a 3 rundą słychać jak narożnik pyta mameda czy się dobrze czuje i czy da radę?Więc kontuzja raczej napewno była. Tu dla tych co nie widzieli ale radzę szybko zanim usuna :D : https://www.youtube.com/watch?v=_-KcHRvkQmE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie taką szopke to idzie oglądać dopiero po kilkunastu piwach, jak ktoś lubi MMA to ja bym proponował pojeździć po amatorskich galach tam naprawde chłopaki dają z siebie 110 % i nie płaczą, że mają złamany paznokieć lub siniaka na plecach. Mameda nigdy nie lubiłem i nie szanowałem i nic się nie zmieni,a ta walka pokazuje że powoli zaczyna mieć kłopoty nawet z przeciętniejszymi rywalami - Nie dziwie mu sie, że unika UFC jak diabeł święconej wody. Primo kasa a Secundo.. Szybko by go ktoś sprowadził na ziemię.

Na wielki plus Mańkowski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys skończy w UFC jeśli będzie miał aspiracje sportowe i stale utrzymywał progres.Mam wrażenie że po wygranej z Saidovem nabral wiatru w żagle.Mamed już ma 34 lata i długo już gwiazdą KSW nie będzie.Borys jest młody i perspektywiczny i jeśli tak dalej pójdzie UFC się o niego upomni.Pozostanie potem kwestia wyłącznie taka o czym Borys marzy.Jesli będzie chiał iść do UFC to K&L go nie powstrzymają.Chyba że zaproponują mu tak dobrą gażę jak mamedowi i zgodzi się zostać.Pójdzie ścieżką mameda i bedzie gwiazdą KSW albo zrobi jak janek błachowicz " Wszystko albo Nic " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kibicuję Gamerowi, w sumie chłopaki od Kościelskiego mega charakterne. Dobre wspomaganie i mega zapasiory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz bokserski celebryta Najman,wygrał pierwszą walkę w MMA.Trochę to dziwnie wyglądało moim zdaniem,taka jakby ustawka.Niby Dobias odpłynął a zerkał w kamerę po tym duszeniu.Druga sprawa to waga Najmana,w dniu ważenia ponad 108kg a na karcie 99kg,pewnie pomyłka organizatorów.

https://www.youtube.com/watch?v=aASNgA0Mn3c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najman prawie jak Mamed :D:D

W tym przypadku "PRAWIE" robi meeeeeegaaa różnicę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz bokserski celebryta Najman,wygrał pierwszą walkę w MMA.Trochę to dziwnie wyglądało moim zdaniem,taka jakby ustawka.Niby Dobias odpłynął a zerkał w kamerę po tym duszeniu.Druga sprawa to waga Najmana,w dniu ważenia ponad 108kg a na karcie 99kg,pewnie pomyłka organizatorów.

https://www.youtube.com/watch?v=aASNgA0Mn3c

Dziwnie długo to sędzie to puścił i dziwne że zawodnik mimo tego że nie mógł się wyrwać i tego że znają te wszystkie dźwignie i duszenia nie odklepał skoro wiedział co się stanie... W UFC wszyscy ostatnio mam wrażenie szybko dają sobie spokój kiedy wiedzą że ktoś ich złapał, a tutaj? Początek walki, łatwiej o takie coś bo nie są spoceni ani bardzo zmęczeni ale sam sędzie długo nie reagował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, Najmany...

Za wielką wodą początkiem stycznia szykuje się dobra walka wieczoru na UFC 182.

Edytowane przez jihaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

183 tez będzie ciekawa. Ciekawe co silva pokaże bo już trochę minęło od jego kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...