Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Mi najlepiej chodzi ten :

http://sportstreamhd.pl/?go=12&lang=pl

Co jakiś czas wyskoczy że przekroczony limit użytkowników itd dajesz wstecz i odpala się zaraz :)Specjalnie podłączyłem laptopa kablem do routera bo przez wifi mi troszkę zamulało a na kablu w miarę płynnie chodzi :)


Co jakiś czas doskakują nowe linki także nie ma źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, po Gali i Bedorf- wygrana, ale....tak sobie...

Pudzian- piękny strzał w punkt, 30 secund i po imprezie, Silva odesłany do domu... :grin::wink:

Materla- Drwal, ten pierwszy pokazał więcej, co było widać, ale mordy porosklepywane mieli obydwaj, czyli dobry fight :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedorf bez szału zgadzam się :) Ciekawa będzie walka Mariusza z Karolem ;) Wydaje mi się iż Bedorf nabierze więcej respektu do Pudziana bo tej walce.Materla-Drwal ładna walka.Wydaje mi się że Tomek od 2 rundy był jakiś bez energii, a Materla to świetnie wykorzystał.Jednak jesli doszłoby kiedykolwiek do walki Materla-Mamed to Michał jest niestety poskładany bo nie uważam go za jakiegoś super fightera.Tomkowi niestety zabrakło już pary i było to widać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tomkowi niestety zabrakło już pary i było to widać :/
starość, nie radość... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drawal źle rozłożył siły moim zdaniem.

Gdyby Drwal miał taką parę przez 3 rundy to na pewno wynik bylby inny.

Wiedział ze jego atutem jest stujka a jak Michał sprowadzi go do parteru to marne ma szanse i tak sie stało.

Powiem Wam ze gdyby ni to ze Cipao zablokował mu kończyny górne i napierdzielał go to nie byłoby widać po jego twarzy że w ogóle stoczył walkę...

Jak dla mnie sędzia przegiął przerywając walkę na parę sekund przed końcem walki :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Fakt Michałowi mało do Mameda bo on kombinuje,myśli podczas walki i jest gotowy na każdą opcje,niby obaj mówia ze do walki nie dojdzie ale z czasem na pewno,przecież na tym to polega.

Bedorf miał nie miła niespodziankę w ostatniej rundzie ale tak to jest jak sie lekceważy przeciwnika...

Pudzian ładny progress i oby tak dalej :wink:

Jednak gala bez diabła jest jakaś nudna :decayed: :decayed:

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sędzia wcześniej nie przerwał walki tylko chwilę przed końcem ?:)Te ciosy jakos mega wrażenia na Drwalu nie robiły, zaraz wstał i pokazywał sędzi że ok.Gdyby były piorunująco mocne to Drwal zaraz straciłby przytomność a nie bił go przez minutę..Dlaczego w ogóle przerwał jeśli Tomek miał się dobrze?Materla miał obalenia z których nic nie wynikało prócz 3 rundy , stójka Tomka zdecydowanie.Gdyby tak więcej pary miał jeszcze ehh szkoda go bo dziwnie sie ta walka skończyła..I tak nadal nie uważam Materli za nr1 średniej.Mamed nie chce z nim walczyć bo wie że zakończyłby jego karierę w 1 rundzie jakimś duszeniem lub skrętówką i bańka by pękła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sędzia bał sie liczenia stąd tak odpierdzielił.

Zgadzam sie,Michał nie bardzo radzi sobie i na pewno są lepsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzie przerywa walkę jeśli zawodnik traci przytomność bądź jest zagrożenie naprawdę ciężkiego KO, chwieje się na nogach i potem dostaje mocne ciosy ale ten go bił po głowie przez minutę i nic się z tym złego nie działo , nie miał siły zeby go wykończyć więc nie wiem skąd taki werdykt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sędzia ma obowązek przerwać walkę w momencie, kiedy zawodnik atakowany, nie broni się, bądź nie jest w stanie się bronić, w tym przypadku- Drwal nie mógł się bronić, a sędzia przerwał walkę, chyba nie zdając sobie sprawy z tego, ile na prawdę czasu pozostało- zbieg okoliczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia w ostatniej chwili zerknął na włodarzy KSW , i zobaczył jakże wymowny gest Kawulskiego , nie miał innego wyjścia biedak :D :

1zbxpj8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, było jak było. Można było poczekać na gong, można było przerwać. Osobiście też miałem wątpliwości ale cóż, sędzia był bliżej. Pamiętacie co było w Legnicy? Czasem jeden, wydawałoby się niewinny cios może spowodować większe szkody niż seryjna młocka. Ogólnie oceniając główne walki - szału nie było. Pudzian fakt, zaskoczył wszystkich, opinie o Bedorfie są raczej zgodne a Drwal kondycyjnie wypadł nie najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co dzisiaj Joanna pokaże w Berlinie


No i się skończyło dla amerykanki bardo źle, przez miesiąc chyba z domu nie wyjdzie. Brawo Joanna Jędrzejczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie że Pudzianowski będzie Międzynarodowym Mistrzem Federacji KSW w wadzę ciężkiej i to już w 2016 roku bo wtedy ma z Bedorfem walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj, jak sie kolejna gala będzie zbliżać, to będziemy dyskutować o rywalach, szansach itd :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to musi być KSW czy Polak w UFC żeby pisać? :D
Ja mam trochę przerwę od MMA bo zwyczajnie jakoś mnie gale zaczęły nudzić i wczoraj oglądałem ostatnie UFC z bodajże wielkiej brytanii i walka wieczoru kozak :D
Większość walk przewinąłem bo jak się okazywało trochę wiało nudą, ale bisping i silva dali niezłe show :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...