Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

And New!!!!! Jaram się :kox: :kox: :dance: Nie dało się zasnąć po tym co Joanna pokazała :D

k976af.jpg

Ale, ku**a, demolka. :shock3:

http://www.sportowefakty.pl/mma/507694/mamed-chalidow-skomentowal-historyczny-wystep-swojej-klubowej-kolezanki?utm_source=wp&utm_medium=news&utm_campaign=wp_mma

- To największe osiągnięcie nie tylko w historii naszego klubu, ale również w historii polskiego MMA. Zdobycie pasa mistrzowskiego federacji UFC to przecież marzenie każdego zawodnika trenującego mieszane sztuki walki - powiedział dla SportoweFakty.pl Mamed Chalidow.

Ale chyba nie jest to jego marzenie. Kasa od KFC ważniejsza. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale chyba nie jest to jego marzenie. Kasa od KFC ważniejsza.
a co to jest KFC?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie twarzą KFC i kurczaka będzie reklamować :lol:

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KFC, KSW, co za różnica. Smakuje niby dobrze, ale jednak g**no. :decayed:

Edytowane przez jihaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KFC, KSW, co za różnica. Smakuje niby dobrze, ale jednak g**no. :decayed:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek strasznie słabo się pokazał.Bywa i tak.To nie była jego noc,niestety.Zabrakło pewności siebie,widać było że ewidentnie obawia się manuwy.Zawsze to Janek dyktował warunki , tutaj było zupełnie odwrotnie.Postawa mocno defensywna.Zabrakło zdecydowanie kombinacji ręce+nogi jak to ma w zwyczaju robić.Bił tylko raz za czasu jeden cios.Manuwa jakoś rewelacyjnie się też nie pokazał.Był do ogarnięcia,tylko Janek mega spięty :/ szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie hehe Crocop jak na 40 dyszki to prze kozak :-) Gala ogólnie słabo udana.Fabiński mnie mega zaskoczył,obalenia malina , rzucał nim jak workiem z cementem hehe Pawlak też świetna forma :) Badurek zdecydowanie za słaba na UFC,to nie jej waga i poziom...mimo sympatii do Omielańczuka uważam że jest za słaby na UFC.Pierwsza walka lucky punch,pozostałe jak widać.Z cięzkich polskich widziałbym Grabowskiego i Tyburę, już chyba Bedorf lepiej się prezentuje od Daniela, którego to była chyba już ostatnia walka dla UFC :/ .Ale Heldzik dziś rano poskładał Sarnavskiyego :D Radocha była niesamowita :-) Teraz pas Bellatora, i And New w UFC :D Prze kozak jest z niego.Istny wirtuoz parteru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. Ale za to Crocop pokazał przed chwilą klasę :)

Na początku nie widziałem w nim ducha walki, po drugiej rundzie wyglądał kiepsko, ale zakończenie - miód. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. Ale za to Crocop pokazał przed chwilą klasę :)

Na początku nie widziałem w nim ducha walki, po drugiej rundzie wyglądał kiepsko, ale zakończenie - miód. :kox:

Na tym to polega. Wygrywa ten, który sobie to wszystko w głowie dobrze poukłada. W jego wieku, żeby obskoczyć 5 rund trzeba dobrze to rozegrać taktycznie i może to był powód jego początkowej ospałości. Poza tym była to walka rewanżowa i dobrze, że się nie podpalał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj profesura. Panowie ja jestem normalnie w Heldzie zakochany. Pracowity, nie zblazowany. Normalny przyszły Mistrz.

Nie chciałbym widzieć co robi z polskimi zawodnikami z KSW ;)

https://www.youtube.com/watch?v=XprpfKeO_pA


parter... masakra co on robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W parterze rzeczywiście mistrz, ale w stójce musi bardziej uważać.

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie typy na jutrzejsze starcie Materla - Drwal ? :D Mój typ to Tomek Drwal.Jeśli nie posadzi Michała przed czasem to wydaje mi się że Materla go wypunktuje , obaleniami i pracą w parterze , ale chciałbym sie mylić :) Liczę na jakiegoś lucky puncha ze strony Tomka , takiego jak Silva zafundował Materli :)

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakie typy na jutrzejsze starcie Materla - Drwal ?
jakoś cicho ostatnio było o Drwalu, ale może ja nie słyszałem nic ciekawego :grin::wink: myślę, ze powinien złoić Materlę :wink:

bardziej czekam na walkę Bedorfa i Pudziana :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :D Taka walka dla Bedorfa to krok w tył :D . Fajne byłoby starcie np Bedorf - Grabowski , albo Bedorf - Omielańczuk gdyby KSW ich zakontraktowało :D Z Grabowskim byłaby prawdziwa wojna ale wydaje mi się że Karol nie poradziłby sobie z nim.Jeśli chodzi o Omielańczuka jest bardzo przeciętny , w UFC nie pokazał kompletnie nic , ksw to max jego możliwości chyba :) W ostatniej walce Różal spokojnie rozwaliłby tego Grahama gdyby nie kontuzja :D Walka Pudzilli będzie niewątpliwie ciekawa , i wydaje mi się że może tą walkę wygrać, chociaz z drugiej strony Gracie to doświadczony zawodnik .Mariusz jak to Mariusz co walkę mówi że dopiero zaczyna MMA i małymi kroczkami do przodu a już 40 na karku i 5 lat stażu w Mixed Martal Arts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a już 40 na karku i 5 lat stażu w Mixed Martal Arts
więc albo wszystko, albo nic, bo ile jeszcze? dopóki kontuzje się go nie "łapią", to będzie w miarę dobry, bo w tej kategorii wagowej- jest mniej zawodników, niż np w półciężkiej, czy średniej, ale jak go dopadnie kontuzja- no to będzie wtedy czas na leczenie, a niestety w tym wieku organizm nie zregeneruje się tak szybko i to potrwa długo, a potem, to już loteria, czy wróci w tej samej formie, co jest teraz...oby walczył, jak najdłużej, bo Mu kibicuję od zawsze jutro zobaczymy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak byście mieśli jakiegoś linka do obejrzenia transminji w interneteci to wrzućcie tutaj bo bardzo mnie interesuje starcie matrlii z drwalem i chciał bym to obejżeć zapewne jak i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka linków ale zobaczymy jak się rozpocznie gala co się będzie działo , bo dziady blokują na potęgę :) Jak będzie hulało bez problemu to na pewno wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...