Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

A mi się udało znaleźć streama w HD i oglądałem w super jakosci za darmo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało znaleźć streama w HD i oglądałem w super jakosci za darmo :decayed:

:polew::polew::polew: w hd-super:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapewne będą powtórki...:wink: A za 40 dychy to wolę browar kupić.:decayed:

a ja już dzisiaj znam wynik walk:grin::wink:

Dziś to i ja znam i to bez kaca, bo 4 dychy zaoszczędziłem na wyważenie kółek...:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych polskich wojowników. Zarówno Różalski jak i Materla nie potrafili skończyć walki.

Robi się to np. tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego sierpa wyłapać to co się dziwić że padł jak długi :decayed:

Sędzia szybciej powinien zareagować... dla mnie to chamówa lekka koleś pada bezwładnie a ten go dobija... :kwasny: no ale taki sport

Walki Materli i Różalskiego były dobrymi walkami, ale szczerze to Materla ledwo ledwo wygrał, w stójce nie dał by rady jak by walka trwała tak dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie taki jest to sport i tak to powinno wygladac, a Rozalowi przeciwnik padl i on nie bardzo wiedzial co ma dalej z tym fantem zrobic.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Zeby nie bylo, Rozal dobrze sobie radzil, przetrwal kryzys tylko to zakonczenie takie nijakie.

Materla rzeczywiscie ledwo, ledwo i tez nie wiem po co upieral sie tak na to duszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

Nie to, żebym Brazylijczyków darzył jakimiś szczególnymi względami, ale szacun, za ich charakterystyczne mawashi... W K-1 obydwaj doszli do finałów (Filho w pełni zasłużenie, Feitosa praktycznie przez przypadek) i obydwaj przegrali swoje walki.

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

I sorry, że się tak wpycham z tym K-1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roy Nelson ładnie zniszczył Nogueirę ostatnio. Fakt, że Antonio jest od jakiegoś czasu cieniem samego siebie, ale nie jest bezbronny.

Choć wygląd Nelsona jest jakąś kpiną ze sportu, to jest silny, szybki, skuteczny i bezkompromisowy. :thumbup1:

Roy Nelson HL 2013 - Made in America - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam listę przeciwników dla Mameda. Szkoda, że woli sobie chodzić do spokojnej roboty za dobra kasę i nic poza tym. :thumbdown:

11. Chael Sonnen

10. Wanderlei Silva

9. Mark Munoz

8. Luke Rockhold

7. Michael Bisping

6. Yushin Okami

5. Lyoto Machida

4. Ronaldo Souza

3. Vitor Belfort

2. Anderson Silva

1. Chris Weidman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ktos turniej? Poziom moze nie za wysoki ale zawsze cos nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam listę przeciwników dla Mameda. Szkoda, że woli sobie chodzić do spokojnej roboty za dobra kasę i nic poza tym. :thumbdown:

ale po co ma sie napierdalać ze wszystkimi na świecie? on nie musi nic nikomu udowadniać :wink4:

przyjdzie czas- będzie się napieprzaał z innymi, może lepszymi, może nie, Mammed zna swoje miejsce w ringu i w klasie, jaką reprezentuje, jak ktos chce się z nim zmierzyć- niech przyjedzie do Polski:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMA to sport, sport to rywalizacja, rywalizacja to chęć bycia najlepszym, bycie najlepszym to pokonywanie lepszych od siebie, pokonywanie lepszych od siebie to wyjazd za ocean.

Akurat do niego nikt nie przyjedzie, bo najlepsi są w UFC, a ich kontrakty mają wyłączność na walki dla jednej organizacji. Dlatego tu przyjeżdżają tylko "byli zawodnicy UFC" (bardzo "byli").

To jest normalna kolej rzeczy chyba, że rywalizacja schodzi na siódmy plan, a na pierwszym są pieniądze. Wtedy rzeczywiście lepiej siedzieć w spokojnym KSW, gdzie dobrze płacą, bo się wygrywa. Prawdopodobieństwo porażki jest znikome, bo KSW nie jest w stanie sprowadzić zawodnika najwyższej klasy i tak można trzepać kasę i dotrwać do sportowej emerytury.

Może większości kibiców to odpowiada, ale nie mnie. Chcę widzieć Mameda z pasem mistrzowskim UFC, co jest równoznaczne z mistrzostwem świata w zasadzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, ale tak już jest:wink4: nikt nie da sobie mordy obić tylko dla zabawy- musi być z tego profit, bo gość pokroju Mammeda, czy innych zawodowych zawodników- nie pracuje na co dzień w kopalni, czy jako kierowca miejskiego autobusu- ktoś taki poświęca swój czas i energię na to, żeby walczyć- teraz jest to KSW, są pieniądze- może niewielkie, ale na pewno większe, niż w MPK:wink4: może w przyszłości- będzie to inna organizacja- UFC jest najlepsza, ale dlatego, że mają z czego przebierać, nie jak u nas:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFC nie odmawia mu profitów, ale dopiero, kiedy udowodni swoją wartość w konfrontacji z tamtejszymi zawodnikami. To wynikało z rozmów, jakie kiedyś prowadzili. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby jak oni sobie wyobrażają "udowodnienie swojej wartości", nie będąc w UFC? Jak? Walczy w jednej z najlepszych organizacji w Europie, czego jeszcze trzeba- wyjazdu za Ocean i walk za grosze -gdzie? w jakiej organizacji? albo podpisują kontrakt na kilka walk i albo się sprawdzi, albo nie- jak tak- zostaje na dłużej, z lepszymi zawodnikami, większy prestiż walk i większe pieniądze, jeśli nie- pozostaje mu w CV pozycja- ex-fighter UFC :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażają sobie. Z tego co pamiętam miał dostać 20 tysi za walkę - tyle oferowali w ciemno. Dalsze negocjacje możliwe po dajmy na to 3 walkach dla UFC.

Mamed chciał na dzień dobry 40 tysi... i się nie dogadali. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc rachunek jest prosty:wink4: w KSW ma pomiędzy tym, co oni chcieli dac, a tym, ile chciał zarobić tam:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...