Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi


Dziwnie długo to sędzie to puścił i dziwne że zawodnik mimo tego że nie mógł się wyrwać i tego że znają te wszystkie dźwignie i duszenia nie odklepał skoro wiedział co się stanie... W UFC wszyscy ostatnio mam wrażenie szybko dają sobie spokój kiedy wiedzą że ktoś ich złapał, a tutaj? Początek walki, łatwiej o takie coś bo nie są spoceni ani bardzo zmęczeni ale sam sędzie długo nie reagował :D

bez komentarza ale taka gilotyna jedną ręką to ch nie gilotyna. Z takich sytuacji jak się ma nieco pojęcia wychodzi się w kilka sekun, a Najman to nie Moks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

183 tez będzie ciekawa. Ciekawe co silva pokaże bo już trochę minęło od jego kontuzji

Racja. Anderson po kontuzji to wielka niewiadoma, ale jeśli zaprezentuje 75% Silvy z przed roku, to poradzi sobie z Diazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się spodziewałem, dobra walka Jones - Cormier, choć liczyłem, że Daniel da radę przełamać Jonesa. :(

W rankingach Sherdoga tymczasem już trzy polskie nazwiska zaraz za top 10: Marcin Tybura, Jan Błachowicz i Mamed Chalidow, a Joanna Jedrzejczyk sklasyfikowana na 3 pozycji w swojej wadze!

-

http://sport.wp.pl/martykul.html?kat=60960&wid=17200419

Wysłane batonikiem Kitkat

Edytowane przez jihaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nam rumble sprawił dziś niespodziankę :) Jest bardzo niebezpieczny ale nie sądziłem że rozwiąże się to w 1 rundzie na niekorzyść Gusa :/ To nie była jego noc ,niestety.A sądziłem że dojdzie do rewanżu z bonsem :)


Ktoś z forum wybiera się na galę UFC do krakowa ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą się bić po mordach, chyba, ze któryś złapie wcześniej kontuzję, która go wykluczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o walkę Materla-Drwal stawiam oczywiście na Tomka , jeśli w ogóle do tej walki dojdzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crocop już nie ten, ale cała gala i tak zapowiada się świetnie wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie- ile lat można być w szczytowej formie? :wink:

Ja tam nie narzekam, a Mirco jest w moim wieku... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu debatujecie o emerytowanym Mirko a za tydzień pas UFC wagi słomkowej zawita w PL :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie się coś w tym temacie:

http://www.ringevents.co.uk/event-details.php?eid=229

Będzie można gdzieś to obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And New!!!!! Jaram się :kox: :kox: :dance: Nie dało się zasnąć po tym co Joanna pokazała :D

k976af.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...