Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lusterka z kierunkami - od jakiego auta założyć?


orpheus

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie, naszło mnie na wyrezanie lusterek zewnętrznych wyposażonych w kierunki i ewentualną likwidację kierunków w błotniku. Od razu zaznaczam że nie interesują mnie g.... na z allegro "M-look" czy jak to tam się nazywa z regulacją za pomocą przyciskania paluchem wkładu :) W grę wchodzi jedynie kombinowanie z czymś z grupy VW tylko nie wiem z czym najmniej bym się narobił jesli chodzi o podobieństwo mocowania. Passat B5 FL, może Octavia II albo Superb... Proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na octavia II , bynajmniej wizualnie sa przypominaja lustra z b5:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to Suberb. To jest generalnie to samo co Passat, czyli A4 B5.

http://www.autogaleria.pl/fotografie/index.php?id=3080&news=621

Ale czy mocowanie lusterek jest dokładnie takie samo jak w A4, to nie mam bladego pojęcia.

Trzebaby pewnie sprawdzić w ETCE jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest audi bez kierunków w błotnikach

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/13755

oprócz tego ma endzel szajsy, grill bez znaczka, chrom na metry i lusterka m3 czyli kupa generalnie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zastanów się czy będzie to do B5 pasowało :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest audi bez kierunków w błotnikach

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/13755

oprócz tego ma endzel szajsy, grill bez znaczka, chrom na metry i lusterka m3 czyli kupa generalnie :sick3:

Adam, tu właśnie mamy zamontowane te gówna na które ja nie chcę patrzeć! Czy będzie pasowało jako całość to już kwestia gustu, mi chodzi o pasowanie (mniejsze lub większe) trójkąta mocującego a nie chce mi się wydawać paru stówek tylko po to żeby przekonać się na własne oczy że jednak nie będzie pasować...

A jeśli chodzi o kwestie wyglądu czy będzie pasować czy nie to każdy ma swoje zdanie i należy to uszanować, mi się np rzygać chce jak zobaczę jakiekolwiek auto z przyciemnionymi szybami, tak zgodnie z przepisami czyli w przednich drzwiach jasne tylko na du.pie ciemne. Mówcie co chcecie, dla mnie to jest to samo co seicento van i swego zdania nie zmienię, gdyby całość z boku była przyciemniona to OK ale tak to mamy dostawczaka. W swoim aucie NIGDY W ŻYCIU czegoś takiego nie zrobię ale jesli komuś to się podoba to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Mi chodziło tylko o to żebyś sobie zobaczył jak wygląda b5 bez kierunków bocznych i ocenił czy Ci się to podoba czy nie.

Reszty tego auta nie komentuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tej czarnej Audicy - hmmm, 188 komentarzy i lwia większość to pozytywne - czyli paru osobom to jednak się chyba podoba? Nawet te lusterka z M3? :gwizdanie:

Ale do rzeczy - założyłem temat żeby rozmawiać o kształcie mocowania lusterka a nie o wyborach Miss Polonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na polskiej jezdzie 99% to wiesniaki bez gustu dlatego im sie podboa...

zawsze pisza

"super fura... wpadnij do mnie"

;]

a co do lusterek w a4 b5 to mam fajne foto w rs4 b5 i lusterka z octavii II

2wbs42.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcie Paweł! O coś takiego właśnie mi się rozchodzi :)

Widzę na alleagro że lustra do octavki nie są pioruńsko drogie, można wziąć ładne za 100-150 zł/sztuka. Sam trójkąt ma trochę inny kształt, to widać gołym okiem, w Audi jest ostry a w Skodzie ma zaokrąglony jeden bok, ale to da się zrobić. Chyba trzeba będzie poświęcić tę stówę, zakupić lustro i spróbować eksperymentu na żywym organizmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle to nie wygląda przy RS

ale jak bym zobaczył niezmodzoną b5 przed liftem to już bym się pukał w głowę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijesz do mnie Arku? Nie obawiaj się, przód i tył już zrobione, teraz pora na boki.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Brat ma lusterka z kierunkowskazami od passata B5 Fl w swojej Audi a4 b5 w miare pasują wyglad dośc ładny i oryginalny kierunkowskazy w błotniku ma pomalowane na ciemno w kolor nadwozia jak zamontowane nie wiem z takimi kupił miłej zabawy zycze !

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piję do Ciebie bezpośrednio :drinks:, po prostu mówię jak by to wyglądało przy niezmodozonym autku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pokój. Zrobiłem rekonesans na allegro, okazuje się że tak jak pisałem lustro do Octavii można mieć za ok. 150 zł/sztuka, zaś za Passatowskie trzeba zawalić 250-300 zł za sztukę. Czemu oni tak się drożą? Te od Passata ma większe szanse na to że będzie pasować bo trójkąt ma wszystkie rogi ostre tak jak w A4, z kolei Skodowskie bardziej mi się podoba wizualnie, jak na foto co Nowak_zg zapodał. Ale skoro tamtemu kolesiowi udało się je zamontować to czemu mi ma się nie udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Brat ma lusterka z kierunkowskazami od passata B5 Fl w swojej Audi a4 b5 w miare pasują wyglad dośc ładny i oryginalny kierunkowskazy w błotniku ma pomalowane na ciemno w kolor nadwozia jak zamontowane nie wiem z takimi kupił miłej zabawy zycze !

pozdrawiam

a twój brat nie jeździ czasem czarnym kombiakiem, z przyciemnionymi wszystkimi szybami oprócz czołowej??

widziałem coś takiego w RZ i powiem, ze nieźle to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Brat ma lusterka z kierunkowskazami od passata B5 Fl w swojej Audi a4 b5 w miare pasują wyglad dośc ładny i oryginalny kierunkowskazy w błotniku ma pomalowane na ciemno w kolor nadwozia jak zamontowane nie wiem z takimi kupił miłej zabawy zycze !

pozdrawiam

Daj foto, też mi się taki mod podoba.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...