Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomorskie Koszulki Klubowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fruit'a chcę 1 sztukę

fruity gorsze :?:

taaaa

Opublikowano

:hi:Dwie sztuki poprosze xl i 2xl.Jak płatnośc/?i odbiór?

Opublikowano

1 szt XL dla wuja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

1 szt XL dla wuja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ty nie dostaniesz :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 20:34_________________________________________________Lodowa Twoja zabierze :decayed:

Opublikowano

1 szt XL dla wuja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ty nie dostaniesz :naughty: :naughty:

nie bedziesz mi mówił co i jak , nie jestes mmoim ojcem :gwizdanie:

Lodówa ???? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Koszulki fruit of the loom.

Dokładnie to te - http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_meski_fruit_of_the_loom_black_i_i_ii_tura_zakonczona-t78776.0.html

Troszkę są dłuższe jak stedmany.

myślałem,że są właśnie krótsze. :mysli:

Mnie też bardziej leżą,te stedmany, więc się na nie zdecydujemy :wink4:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:24_________________________________________________Wygląda na to,że 50 będzie mało :gwizdanie:

Opublikowano

Stedmany są krótsze na pewno.

Spokojnie zbierzcie Sobie zamówienie i przemyślcie ile tego chcecie bo później nie ma za bardzo jak domówić...

Nie chcą robić mniej jak 50 sztuk jednorazowo...

Opublikowano
  • Autor

:hi:Dwie sztuki poprosze xl i 2xl.Jak płatnośc/?i odbiór?

wpadniesz na spota, Matarnia lub Kościerzyna :wink4:
Opublikowano

chłopaki a jak ktoś sie na spotach nie pojawia, ale za to ma wielkie chęci tylko mu często nie wychodzi to może liczyć na to ze zasługuje na koszulkę jak się zacznie na spotach pojawiać? :gwizdanie:

Opublikowano

Gili, a może byś jakieś damskie jeszcze zakupił i też by sie nadruk zrobiło :evil: :evil: :evil:

Bo ja w męskiej jak w worku na kartofle będę wygladać :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:hi:Dwie sztuki poprosze xl i 2xl.Jak płatnośc/?i odbiór?

wpadniesz na spota, Matarnia lub Kościerzyna :wink4:

Mi pasuje Koscieżyna, bo w sobote.ale w która bym musiał wiedzieć.

Opublikowano

Gili, a może byś jakieś damskie jeszcze zakupił i też by sie nadruk zrobiło :evil: :evil: :evil:

Takie coś jest:

http://www.stedman.eu/Women-s-Collection/Comfort-Women.html

Nie wiem tylko jaki koszt, prawdopodobnie taki jak przy męskich...

No i logo identycznej wielkości jak na męskich - nie da się dla 1 sztuki zrobić mniejszego...

Opublikowano
  • Autor

:hi:Dwie sztuki poprosze xl i 2xl.Jak płatnośc/?i odbiór?

wpadniesz na spota, Matarnia lub Kościerzyna :wink4:

Mi pasuje Koscieżyna, bo w sobote.ale w która bym musiał wiedzieć.

chłopaki a jak ktoś sie na spotach nie pojawia, ale za to ma wielkie chęci tylko mu często nie wychodzi to może liczyć na to ze zasługuje na koszulkę jak się zacznie na spotach pojawiać? :gwizdanie:

Spokojnie Panowie i Panie, koszulki będą dla wszystkich mniej lub bardziej zasłużonych.

Wątek miał być informacyjny, chciałem się też rozeznać w ilości chętnych.

Zainteresowanie jest duże więc, koszulki na pewno będą, nie za tydzień,czy za dwa,ale za miesiąc na 100%. :wink4:

Opublikowano

Dopiero :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Dopiero :confused4: :confused4: :confused4:

po co koszulka jak na dworze leje,albo jest 8stopni :decayed:

za miesiąc będzie akurat,chociaż może się da szybciej, zobaczymy.

W piątek daję ostatecznie znać jakie i ile.

Jak wszystko dobrze pójdzie,to może będą za 2 tygodnie u mnie,ale ja zawsze stawiam, że będzie jakiś poślizg.Lepiej być mile zaskoczony,niż zawiedziony :wink4:

Opublikowano

Jak nie jest za późno to ja bym 1szt.-L poprosił, odbiorę na spocie chociaż będzie pretekst żeby się pojawić :>. I jak z płatnością komu trzeba kaske przelać.

Opublikowano

Pieniążki ja przyjmuję proszę o kontakt w sprawie nr.konta na PW :hi:

... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to i ja poproszę 1 x M i 1 x L

Opublikowano

to skoro kazdy moze zamówić to ja tez poprosze 1x XXL :) i dajcie oczywiscie znać gdzie i ile wpłacic :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.