Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Odkopalem dzis aparat na urlop i.....


bartlo79

Rekomendowane odpowiedzi

W takim stanie ja kupilem :a4fan:.Na razie jestem na etapie dopieszczania mechanicznego - jak sie z tym uporam to sie wezme za optyke.Felgi straszliwe-jesli ktos ma jakies ciekawe 16 w dobrej cenie to prosze o kontakt-te co sa to po prostu nie to.Chetnie bym ja obnizyl - zmienil lampy przod tyl i do tego ladne fele i po prostu nic wiecej nie potrzeba;D Aha..uUsunac jeszcze naklejke Baby On Board ;) Wszystkie zmiany optyczne dopiero w zimie na razie musze mechanike dopracowac i jeeeeeezdzic.... :D

40611574bg5.th.jpg91165644jc6.th.jpg77669383rf9.th.jpg69740269sm9.th.jpg52420892vh1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle :audi: jest piękne :thumbup:

Ale jak dla mnie fabryczne zawieszenie to jak na szczudłach! Dlatego od tego proponuję zacząć i felgi na ładniejsze i będzie wtedy git :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...panowie...to widac...i by sie robilo...ale wyjazd wakacyjny i w swini skarbonie mam juz limit wyczerpany na ten rok.No moze fele uda mi sie wychaczyc jak odpowiednio przygotuje zone :evil: A tak wogole to po pierwsze..mechanika na 100% - potem wizyta np.u kol. rogala na hamowce...dopieszczenie programu po tym wszystkim dopiero bedzie optyka...Zamierzam tym autkiem nieco pojezdzic...wiec lepiej niech jezdzi,daje ognia i zwija asfalt niz ladnie wyglada w garazu.To sie dopracuje z czasem...mija dopiero miesiac z kawalkiem od zakupu i musze przyznac ze jak na razie jestem naprawde pozytywnie tym samochodzikiem zaskoczony.Oby tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki szary metalik drobne zmiany typu klamki w kolor, lusterka oraz wymiana migaczy na białe no i felunek mogły by dużo wnieść do wizerunku twojej :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz sie wpienilem....przygladam sie tym zdjeciom dzisiaj i czegos mi brakuje.No wlasnie-przeciez mialem kur.... znaczek A4 na klapie i juz go nie ma.Co za pieprzony kraj....zlodziej na zlodzieju...Sam chcialem te znaczki zdjac w sumie...ale nie komus dawac do cholery.Mozna to gdzies kupic czy tylko metoda "jak bog kubie tak kuba bogu"?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim spojlerem juz przyjechala z niemcowni wiec na razie musi tak zostac-sa wazniejsze rzeczy od wizyty u lakiernika.Marza mi sie felgi 17 ale zima tuz tuz i zimowki i zawias by obnizyc...jezus maria czuje niemale wydatki.Potrzeba kasiory i konsekwencji i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany są konieczne,

taki wygląd nie rzuca na kolana :polew:

dopieść ja optycznie i bedzie miodzio :thumbup:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po planowanych zmianach bedzie całkiem Ok. :th:

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo roboty - ale najważniejsza mechanika (autopsja)

No i ten spoiler.... :thumbdown:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...