Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie mysle o oponach, bo felgi sprzedaje :cool1:

rafalekx, na zime mam taka felge jak Aydaho na lato.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie, lekkie bicie bylo wyczuwalne, wiec jezdzilem tak 2 dni i czekalem na przekladke.

Nie wiedzialem jednak, ze byl to balon...

duży pech ,ale dobrze ze tylko tak się skończyło :) [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 17:48_________________________________________________Na żywo carbon :kox: i ogólnie autko :kox: i w dodatku antenę od CB mega :kox:
Opublikowano
  • Autor

Na żywo carbon :kox: i ogólnie autko :kox: i w dodatku antenę od CB mega :kox:

THX :)

Opublikowano

Nie, lekkie bicie bylo wyczuwalne, wiec jezdzilem tak 2 dni i czekalem na przekladke.

Nie wiedzialem jednak, ze byl to balon...

duży pech ,ale dobrze ze tylko tak się skończyło :) [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 17:48_________________________________________________Na żywo carbon :kox: i ogólnie autko :kox: i w dodatku antenę od CB mega :kox:

przetań go wkręcać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

paszoł von :decayed:

Opublikowano

"Podoba mi sie"

:kox:

Opublikowano

"Podoba mi sie"

:kox:

bo fura "zielonego" i odrazu każdemu się podoba :decayed:

Opublikowano

"Podoba mi sie"

:kox:

bo fura "zielonego" i odrazu każdemu się podoba :decayed:

miron możesz zamknąć :polew: :polew:

Opublikowano

"Podoba mi sie"

:kox:

bo fura "zielonego" i odrazu każdemu się podoba :decayed:

miron możesz zamknąć :polew: :polew:

:polew::decayed:

Opublikowano

Nie, lekkie bicie bylo wyczuwalne, wiec jezdzilem tak 2 dni i czekalem na przekladke.

Nie wiedzialem jednak, ze byl to balon...

duży pech ,ale dobrze ze tylko tak się skończyło :) [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 17:48_________________________________________________Na żywo carbon :kox: i ogólnie autko :kox: i w dodatku antenę od CB mega :kox:

przetań go wkręcać :decayed:

tylko z grzeczności aby do końca nie zrobił sie zielony jak Ogrr :naughty:
Opublikowano

Tu lejt :polew:

Opublikowano

dobra - spadamy stąd - bo się Flyer pod nosem cieszy że mu posty nabijamy i strony lecą

Opublikowano
  • Autor

dobra - spadamy stąd - bo się Flyer pod nosem cieszy że mu posty nabijamy i strony lecą

Dobra dobra... Twojego auta juz nikt nie oglada, nie komentuje, bo takie zwykle jest... wiec sobie przypominasz piekne czasy jak miales B6 w pieknym kolorze AVUS jak moj... :naughty::cool1:

Opublikowano

............. eecchh był czasy że miało się fure.............oj były ;(

Opublikowano

............. eecchh był czasy że miało się fure.............oj były ;(

miron a to ty fure zmieniłeś :):kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra - spadamy stąd - bo się Flyer pod nosem cieszy że mu posty nabijamy i strony lecą

Dobra dobra... Twojego auta juz nikt nie oglada, nie komentuje, bo takie zwykle jest... wiec sobie przypominasz piekne czasy jak miales B6 w pieknym kolorze AVUS jak moj... :naughty::cool1:

......... i ten kolorek :slina:

............. eecchh był czasy że miało się fure.............oj były ;(

miron a to ty fure zmieniłeś :):kox::polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

a gdyby tak .... :gwizdanie:

1. sciemnic wszystkie szyby

2. pomalowac dach na czarno

3. pomalowac tylna dokladke tak:

snc00529vt.th.jpg

koszt maly a auto zmieni sie nie do poznania wg mnie

Opublikowano

no ta dokładka musi byc z tym czarnym

Fly w ASO naklejka na to kosztuje 80 zł :)

Opublikowano
  • Autor

no ta dokładka musi byc z tym czarnym

Fly w ASO naklejka na to kosztuje 80 zł :)

Ooo... masz moze jej numer?

Nowak, szyby moze i bym sciemnil... ale nie mam kasy na razie na jakiekolwiek mody. Amorki i zawias czeka w kolejce :)

Opublikowano

no ta dokładka musi byc z tym czarnym

Fly w ASO naklejka na to kosztuje 80 zł :)

Ooo... masz moze jej numer?

Nowak, szyby moze i bym sciemnil... ale nie mam kasy na razie na jakiekolwiek mody. Amorki i zawias czeka w kolejce :)

kiedys miałem w ETCE trzeba sprawdzić :)

ale na 100% jest i w zeszłym roku kosztowąła około 86 zł po 9 % rabacie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.