Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Szkoda było sprzedać takie B6 :confused4:

Miales chyba ten sam problem :tongue4:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szkoda było sprzedać takie B6 :confused4:

Miales chyba ten sam problem :tongue4:

Dokładnie :) i jeszcze te teksty kupujących a dlaczego taka cena jak mogę kupić B7 za te pieniądze "ręce mi opadały" :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

No i jest. W poniedzialek wymiana :cool1:

snc00834.jpg

Opublikowano

jakieś małe te felgi i nie do pary!! :cool1::kox:

Opublikowano
  • Autor

Wazne, ze LEDy maja :cool1::kox:

Opublikowano

Wazne, ze LEDy maja :cool1::kox:

festyn robisz z tego autka :thumbdown::kwasny:
Opublikowano
  • Autor

Dwumas i sprzegielko wymienione. Kolo mialo juz ok. 3mm luzu i jakbym pojezdzil dluzej to moglbym wymieniac w razie pecha nawet skrzynie :gwizdanie:

Dzis doszedl tunel srodkowy z wersji USA. 2 kubeczki wreszcie beda mialy gdzie stac :kox:

Ktos robil w ogole takiego moda tutaj? :cool1:

Aha - bede mial na sprzedanie swoj tunel w stanie idealnym wraz z instalacje pod telefon i nakladka dla Nokii (musze tylko sprawdzic jaki model :D ).

Opublikowano

widzę że się fura sypie :naughty:

a tak na poważnie mnie też to czeka... do miesiąca :wallbash:

ile dałeś?

Opublikowano
  • Autor

Koszt z robocizna zamknie sie w mniej wiecej 3k.

Jeszcze nie mialem przyjemnosci jezdzic, bo dopiero jutro odbieram bryke.

Opublikowano

Koszt z robocizna zamknie sie w mniej wiecej 3k.

Jeszcze nie mialem przyjemnosci jezdzic, bo dopiero jutro odbieram bryke.

a ile części?

ja mam za 2150 sprzęgło z dwumasem LUKa ale to już chyba za późno

Opublikowano
  • Autor

Jak 2150 komplet, to nawet TOM77 nie zalatwi Ci czesci w takiej cenie... skad to wziales? :kox:

Opublikowano

pewno używka w idealnym stanie :kox: i trzeniu uwierzył :evil:

Opublikowano

Jak 2150 komplet, to nawet TOM77 nie zalatwi Ci czesci w takiej cenie... skad to wziales? :kox:

Wiem , Tom sam chce ode mnie kupować :naughty:

Pytałem w 4 miejscach (2300-2800) :gwizdanie:

Dostępne na następny dzień , max 2 dni.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 20:43_________________________________________________

pewno używka w idealnym stanie :kox: i trzeniu uwierzył :evil:

Adaś , wszystko ori zapakowane wraz z FV :wink4:

Opublikowano

Jak 2150 komplet, to nawet TOM77 nie zalatwi Ci czesci w takiej cenie... skad to wziales? :kox:

Wiem , Tom sam chce ode mnie kupować :naughty:

Pytałem w 4 miejscach (2300-2800) :gwizdanie:

Dostępne na następny dzień , max 2 dni.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 20:43_________________________________________________

pewno używka w idealnym stanie :kox: i trzeniu uwierzył :evil:

Adaś , wszystko ori zapakowane wraz z FV :wink4:

nieźle :good: około 2400 w IC-e...

Opublikowano
  • Autor

Odebralem dzis rano auto z Przasnyskiej, profi robota.

Sprzeglo idealnie pracuje, jak masełko ;),, nie czuc nic pod pedalem (wiec wszystkie glosy, ze bicie pod pedalem jest normalne w grupie VAG od tej pory uwazam za bullshit).

Wszelkie problemy ustały, jestem mega zadowolony mimo duzych kosztow naprawy. Poprostu zupelnie inne auto... :)

Opublikowano

Przy jakim przebiegu ta przyjemność Cię spotkała??, u mnie na razie wszystko OK :)

Opublikowano
  • Autor

Przy jakim przebiegu ta przyjemność Cię spotkała??, u mnie na razie wszystko OK :)

Kope lat :kox:

Przebieg grubo powyzej 200k km :)

Opublikowano

299k :decayed:

Opublikowano

299k :decayed:

Gruba ponad 200k czyli niecałe 520 tyś km :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzis doszedl tunel srodkowy z wersji USA. 2 kubeczki wreszcie beda mialy gdzie stac :kox:

Ktos robil w ogole takiego moda tutaj?

Taaa.. ja kupiłem już razem z autem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.