Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10tyś km i na części juz poszło :polew: :polew:

Nie 10 tys a 45 tys.: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_rs4_19_quattro_sline_schwarz_pakiet_projekt_prawie_zakonczony-t14125.0.html;msg1632616#msg1632616

od wymiany m.in. pompy wody, która sie właśnie rozleciała

A silnik ma więcej przelotu niż 10 tys. czy 45 tys.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

AndyN ja mówię o tym 3,0Tfsi nie o silniku który ma FLY teraz.

10tyś km i na części juz poszło :polew: :polew:

Nie 10 tys a 45 tys.: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_rs4_19_quattro_sline_schwarz_pakiet_projekt_prawie_zakonczony-t14125.0.html;msg1632616#msg1632616

od wymiany m.in. pompy wody, która sie właśnie rozleciała

A silnik ma więcej przelotu niż 10 tys. czy 45 tys.

Opublikowano

To się nam Andy obudził :naughty::decayed: Michał - rezaj tego Swap'a :kox: - Quattro też ktoś musiał założyć pierwszy, żeby reszta poszła za nim :wink4: Będziesz miał co dzieciom opowiadać :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ja mam trochę inny plan chce wsadzic motor od RS4 4.2 FSI V8 420KM :decayed: ale jakoś wszyscy mi odradzają a szkoda :kwasny:

Opublikowano

Ja mam trochę inny plan chce wsadzic motor od RS4 4.2 FSI V8 420KM :decayed: ale jakoś wszyscy mi odradzają a szkoda :kwasny:

Poczytaj http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=77606 to pewnie Ci się odechce. Te 420KM to możesz sobie między bajki wsadzić. :gwizdanie:

Opublikowano

to co b6 eska odpada?

sorry za ot

Opublikowano

racja jednak lepiej zainwestować w 2.7 :kox:

Opublikowano

Ostatnio temat na topie - biorąc pod uwagę opinie o silnikach FSI, 2.7BiT to chyba najlepsza opcja. Michał gratuluję pomysłu - trzymam kciuki za jego realizację :good:

Opublikowano

Działaj chłopaku :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wrocilem wlasnie z Rodos... niestety ;(

Auto stoi unierochomione. Okazalo sie podczas mojego urlopu, ze pompa wody sciela pol paska rozrzadu, tak wiec mialem sporo szczescia, ze nie strzelil.

Jutro bede ogladal auto i powoli decydowal co dalej, ale temat swapa jest przesadzony, bo to dobra okazja.

boberek, moze i bedzie ulep.. ale to auto zostanie ze mna na dlugo :)

Opublikowano

boberek, moze i bedzie ulep.. ale to auto zostanie ze mna na dlugo :)

niekoniecznie, kwestia tylko kto bedzie ogarnial swapa i jak do tego podejdzie, mysle ze wiele osob sie zdecyduje pozniej na taki zabieg bo w b6 nie ma ciekawego silnika oprocz klekota 1.9

Opublikowano

boberek, moze i bedzie ulep.. ale to auto zostanie ze mna na dlugo :)

niekoniecznie, kwestia tylko kto bedzie ogarnial swapa i jak do tego podejdzie, mysle ze wiele osob sie zdecyduje pozniej na taki zabieg bo w b6 nie ma ciekawego silnika oprocz klekota 1.9

Chyba raczej 1.8T :gwizdanie:

Opublikowano

boberek, moze i bedzie ulep.. ale to auto zostanie ze mna na dlugo :)

niekoniecznie, kwestia tylko kto bedzie ogarnial swapa i jak do tego podejdzie, mysle ze wiele osob sie zdecyduje pozniej na taki zabieg bo w b6 nie ma ciekawego silnika oprocz klekota 1.9

Chyba raczej 1.8T :gwizdanie:

faktycznie :good:

Opublikowano

to z allroad'a :thumbdown: lepiej z eSy szukac bo wyjsciowo masz wiecej kuni

To jest tylko kwestia softu, a rezanie tego silnika takie samo jak AGB.

Opublikowano

panowie lepiej całą eSe (anglika) kupić tak to przynajmniej wszystkie części będą pod ręką :tongue4: ja już znalazłem takiego dawce :wink4: wieczorem wrzucę foty :decayed:

Opublikowano

Pewnie że tak Michao nawet nie kombinuj w zabawę w częściach kup całego bo masz wówczas wszystko, a reszta do Żyda hehe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że tak Michao nawet nie kombinuj w zabawę w częściach kup całego bo masz wówczas wszystko, a reszta do Żyda hehe :decayed:

Dlatego wlasnie jakis czas temu pytalem Cie o kogos kto ciagnie fury z UK :)

Opublikowano

A nie lepiej/łatwiej będzie z 3.0tfsi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.