Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michal

Jutro zadzwonie do swojego znajomego co sprrowadza fury z Niemiec. Dowiedzialem sie dzisiaj ze penetruje rowniez rynek w Angli i ostatnio nawet cos stamtad sprowadził. Jutro bede wiedzial dokladnie.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :):good:

Opublikowano

Wiec, zamówienie na S4 przyjęte :decayed:. Jutro/pojutrze mam mieć więcej informacji, czy cos sie znajdzie, gdzie i za ile $$$ może być u Ciebie.

Opublikowano
  • Autor
:kox::good:
Opublikowano

ja to cienko widzę tą przekładke :) ale trzymam kciuki :)

Opublikowano
  • Autor

Bo?

Opublikowano

takie mam przeczucie :)

Opublikowano
  • Autor
:cool1:
Opublikowano

ja to cienko widzę tą przekładke :) ale trzymam kciuki :)

W najgorszym wypadku wróci do ON

Opublikowano
  • Autor

Jest na oku kolejny dawca w rozsadnych pieniadzach.

S4 '00 ze spalonym srodkiem. Auto cale i nie uderzone z aukcji w Szwajcarii.

Niestety istnieje ryzyko, ze np. ECU i wiazka rowniez "dostaly", a takiej gwarancji nie ma przy zakupie... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

O, dzieki. Jutro przekrece do goscia.

Byc mozez jutro juz w koncu sfinalizuje sprzedaz mojego silnika :gwizdanie:

Opublikowano

utopiony pieniadz, auto nie dosprzedania na rynku wtornym, gratulacje odwagi, ale wg mnie bez sensu swap

Opublikowano
  • Autor

auta nie bede sprzedawal za pol roku, bez obaw, jestem swiadomy :wink4:

Opublikowano

utopiony pieniadz, auto nie dosprzedania na rynku wtornym, gratulacje odwagi, ale wg mnie bez sensu swap

Czemu nie do sprzedania?

Podejrzewam że 2.7Bit sprzeda szybciej niż 2.5tdi :)

Opublikowano
  • Autor

utopiony pieniadz, auto nie dosprzedania na rynku wtornym, gratulacje odwagi, ale wg mnie bez sensu swap

Czemu nie do sprzedania?

Podejrzewam że 2.7Bit sprzeda szybciej niż 2.5tdi :)

oj... w to watpie :)

Poziek wyrezane 1.8T sprzedawal baaaardzo dlugo, a co dopiero auto z innym silnikiem :decayed:

Opublikowano

No no... szykuje się potworek :) ale 2.7BiT w takiej budzie, z takim wypasem... to prawdziwy rarytas. Ale trochę szkoda, bo Twój AKE był motywacją dla mnie. ;(

Patrząc dalej na to co się u Ciebie dzieje.. to zaczynam chcieć zrobić coś ze swoim, jakiś mały tunning Nm i troszkę koników bym dodał.

Życzę powodzenia w tym modziku! Mam nadzieje, że szybko i bezproblemowo dojdzie do skutku! :hi:

Opublikowano
  • Autor

Gik, ja mam auto po sofcie. Mozesz zrobic soft, auto bedzie duzo mocniejsze z dolu. Max na co mozesz liczyc to 200PS/410NM.

Duzy plus jest taki, ze te 400NM jest mozliwosc juz od 2000 obr plasko :wink4:

Opublikowano

I to mnie właśnie kusi, chociaż teraz to jestem naprawdę spłukany, władowałem kasę w auto + renowacje i kilka "maleńkich" modzików... jak na pierwsze 4 miesiące chyba przesadziłem... nawet na wakacje w tym roku nie pojadę ;(.

Musze popytać jakie są koszta takiego softu dla AKE, i jestem ciekaw w jakiej jest kondycji. Bez softu AKE nie powala mocą, chociaż w sumie słaby też nie jest, jeździ się bardzo komfortowo i czuć zapas pod nogą, jak już dojdzie do 2000rpm to się odpycha :)

Opublikowano

utopiony pieniadz, auto nie dosprzedania na rynku wtornym, gratulacje odwagi, ale wg mnie bez sensu swap

Swapowałem kiedyś Golfa z benzyny na 1.9tdni,dołożyłem jeszcze klimę i elektrykę.

Gdy chciałem sprzedać nie zdążyłem wystawić ogłoszenia, bo miałem trzech kupców z rodziny i znajomych. :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.