Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

się znajdzie :good:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Hmmm... rozmawialem z nim. Oferowal mi inna za 16k [ale caly skasowany przod miala]. Musze podpytac o to auto, co dokladnie ma...

Opublikowano

Fly jak będziesz gotowy to te zegary CI ogarne jak będą to może nowe :evil:

Opublikowano

na sr jest s4 bita na sprzedaz tylko cos drogawo :confused4:http://www.racingforum.pl/s-Audi-s4-2000-t78097.html

Jakos dziwnie mokro pod silnikiem :mysli: . Odpuscilbym, tym bardziej ze nie widac zadnych uszkodzen oprocz braku przedniego kola(moze cala zawieszka zostala oderwana :kox:)

Opublikowano

na sr jest s4 bita na sprzedaz tylko cos drogawo :confused4:http://www.racingforum.pl/s-Audi-s4-2000-t78097.html

12k + 2.5k pod dom i bez negocjacji, urwane kolo razem z calym zawiasem

Opublikowano
  • Autor

Podobno kolo wyrwane... wieczorem bede mial wiecej fotek.

Opublikowano

na allegro pojawil sie anglik za 12k + 1,5k transport kraju

Opublikowano
  • Autor

on juz stoi jakis czas :tongue4:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 18:32_________________________________________________

na sr jest s4 bita na sprzedaz tylko cos drogawo :confused4:http://www.racingforum.pl/s-Audi-s4-2000-t78097.html

12k + 2.5k pod dom i bez negocjacji, urwane kolo razem z calym zawiasem

auto jest po delikatnym szflifie, kolo urwane, wnetrze ladne, kratki od zderzaka sa... hmm.

Opublikowano

hmm.

Takim podejściem to dłuuuugo Ci to wszystko zajmie :naughty::decayed:

Opublikowano

hmm.

Takim podejściem to dłuuuugo Ci to wszystko zajmie :naughty::decayed:

ale z drugiej strony niemożna się napalać :wink4:

Opublikowano

Rozumiem,że auto stoi...?

Więc czym Ty się Michałku teraz bujasz?

Opublikowano
  • Autor

Takim podejściem to dłuuuugo Ci to wszystko zajmie :naughty::decayed:

Jestem ciekaw, czy Ty szastalbys kasa na lewo i prawo na moim miejscu :cool1:

Auto za 12k, transport prawdopodobnie 2k, wiec robi sie 14. Mimo sprzedazy gratow moze okazac sie, ze taniej bedzie kupic silnik luzem.

Rozumiem,że auto stoi...?

Więc czym Ty się Michałku teraz bujasz?

Tak, auto stoi, dogrywam sprzedaz silnika i kilku gratow :)

Pomykam czarnym Golfem IV 130PS, bestia z niego jest :decayed:

Minusem jest to, ze ma z przodu lyse zimowki 15" :polew:

Opublikowano

Mimo sprzedazy gratow moze okazac sie, ze taniej bedzie kupic silnik luzem.

nie ma to jak jest cały furak,bo może się okazać,że kilku rzeczy zabraknie,a detale są często drogie. :cool1:

Pomykam czarnym Golfem IV 130PS,

powrót do korzeni :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Dlatego wlasnie szukam dawcy w rozsadnych pieniadzach. Mysle, ze w koncu znajde... a kto wie - moze i kupie tego szwajcara.

***

Szwajcara chyba nie kupie... bo 12k, 2.5k transport, 1.5k vat + cos tam jeszcze... tak wiec sredni interes.

W dodatku 3x drzwi przeszlifowane, blotnik jeden tez... nie wiem co z zawiasem przednim.

Opublikowano

właśnie...

całe auto to w tym przypadku za dużo powiedziane :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Idealnie jest kupic tak jak kupil Nosb... auto po mocnym strzale w bok, ktore nie nadaje sie juz do naprawy.

Wtedy jest tanio i dobrze :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Padaka moze i jest blacharsko... ale to 400konne auto :)

Opublikowano
:przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.