Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

I to mnie właśnie kusi, chociaż teraz to jestem naprawdę spłukany, władowałem kasę w auto + renowacje i kilka "maleńkich" modzików... jak na pierwsze 4 miesiące chyba przesadziłem... nawet na wakacje w tym roku nie pojadę ;(.

Musze popytać jakie są koszta takiego softu dla AKE, i jestem ciekaw w jakiej jest kondycji. Bez softu AKE nie powala mocą, chociaż w sumie słaby też nie jest, jeździ się bardzo komfortowo i czuć zapas pod nogą, jak już dojdzie do 2000rpm to się odpycha :)

2.5TDI to za***isty silnik na trase, caly czas trzyma moc, przy odpowiednim przedmuchu jest coraz zwawszy :kox:

W miescie niestety sie meczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I to mnie właśnie kusi, chociaż teraz to jestem naprawdę spłukany, władowałem kasę w auto + renowacje i kilka "maleńkich" modzików... jak na pierwsze 4 miesiące chyba przesadziłem... nawet na wakacje w tym roku nie pojadę ;(.

Musze popytać jakie są koszta takiego softu dla AKE, i jestem ciekaw w jakiej jest kondycji. Bez softu AKE nie powala mocą, chociaż w sumie słaby też nie jest, jeździ się bardzo komfortowo i czuć zapas pod nogą, jak już dojdzie do 2000rpm to się odpycha :)

2.5TDI to za***isty silnik na trase, caly czas trzyma moc, przy odpowiednim przedmuchu jest coraz zwawszy :kox:

W miescie niestety sie meczy...

szczególnie na manualu :cool1:

Jedynka jest strasznie krótka.

Do miasta i na krótkie dystansy tylko multi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie Flyer, jak z katami? Wciąż masz ori? czy już wymienione/wycięte?

Są 2, więc może nie zapychają się tak szybko... u mnie przebieg niby 170tyś. Ale zakładam, że +- będzie taki jak u Ciebie. I ostatnio przeszło mi przez myśl pozbycie się ich, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

I prawda, 2.5TDI na trasy jest rewelacyjny! Nic tylko śmigać, w mieście męczy się, ale i tak daje przyjemność o niebo większą niż 1.9TDI. Gorzej na stacjach paliw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw diesla, kup drugie auto do zabawy

tak będzie lepiej, a w perspektywie czasu myślę że wyjdzie taniej

swojego czasu była na allegro B2-tka taka ja moja, z klatką itp 190 KM za 6000 zł

a jak masz więcej kasy

http://moto.allegro.pl/item1081812246_audi_s2_380_500km_na_gwarancji_pilnie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł dobry,ale dwa auta,to zawsze podwójne koszty utrzymania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł dobry,ale dwa auta,to zawsze podwójne koszty utrzymania :gwizdanie:

A po czasie okazuje się, że jednym się praktycznie nie jeździ :thumbdown: I zawsze to jednego staruszka się trzyma - chyba, że ktoś lubi :wink4:

Zamiast tego wolał bym sprzedać B6, dołożyć i kupić RS4 - to się nigdy nie zestarzeje chyba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka opcja już była rozważana i ... do odważnych świat należy.

Teraz już po ptokach - zostaje tylko trzymać kciuki, żeby wszystko poszło gładko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Opcje 2 aut rowniez rozwazalem.

Chce miec auto mocne na co dzien, a nie tylko do upalania.

Moglbym kupic B5 w dieslu + jakies starsze evo albo gt do upalania, ale... nie mam przekonania.

Obawiam sie, ze nie bede mial czasu na pojezdzawki itp.

Poza tym turlanie sie w miescie i trasie wolnym dieslem nie pociaga mnie juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania - nie ma się co szczypać :decayed: Wieeeelu jest pewnie ciekawych co z tego wyjdzie :gwizdanie: Fly - budź gościa z linka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem w goracej wodzie kapany i mam 100 pomyslow na minute... :decayed: ...ale do jutra wytrzymam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiniami że to jest nie opłacalne nie przejmuj się. Po prostu działaj w temacie i ciesz się modem :wink4: A co do tego że auto się nie sprzeda to jeśli to byłby czarny sedan to miałbyś już kupca na przyszłość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiniami że to jest nie opłacalne nie przejmuj się. Po prostu działaj w temacie i ciesz się modem :wink4: A co do tego że auto się nie sprzeda to jeśli to byłby czarny sedan to miałbyś już kupca na przyszłość :decayed:

Nie da się nie zgodzić.

Kto mówi, że mody wogóle są opłacalne. Nie będę się wychylał ile to nie wsadziłem w swoją Niuńkę, ale spójrzcie na auta Barta-s, czy Wrclaguny. Czy ktoś się łudzi, że uda im się choćby odzyskać zainwestowaną kasę?

Mody mają dawać radość, a ten, o ile dojdzie do skutku na pewno taki będzie.

Tak na koniec jeszcze dodam a pro pos odsprzedaży. Kiedyś się mówiło, że każda potwora znajdzie swojego amatora :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo - dam Ci namiar na dobrego lakiernika :kox:

Co do opłacalności modów, to chyba akurat na to się nie patrzy :gwizdanie: To ma sprawiać frajdę właścicielowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy wie, ze mody nie sa oplacalne.

Kazdy z Was wie ilu juz wsadzilem w to auto :kox:

Byl pakiet S4, jest S-line. Bylo chyba z 5 kompletow felg i na kazdy oczywiscie finansowo tracilem ;)

...ale jest fun.

SWAP na 2.7BiT nie bedzie mnie kosztowal przeciez 20k PLN, bo gdyby tak bylo, to poprostu zmienilbym auto.

Tak na koniec jeszcze dodam a pro pos odsprzedaży. Kiedyś się mówiło, że każda potwora znajdzie swojego amatora :decayed:

Masz cos do mojej bryki? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwora to się Michu zrobi, jak jej zaserwujesz otwór na FMIC w stylu pierwszego Dżo-Dżo :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwora to się Michu zrobi, jak jej zaserwujesz otwór na FMIC w stylu pierwszego Dżo-Dżo :polew::naughty:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na koniec jeszcze dodam a pro pos odsprzedaży. Kiedyś się mówiło, że każda potwora znajdzie swojego amatora :decayed:

Masz cos do mojej bryki? :decayed:

A to co?

Jakieś groźby karalne :naughty:

A tak na poważnie, to nie mów, że z 2,7 BiT to nie będzie monster :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...