Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Troche wiecej niz cena zwyklego angola... tak wiec w bardzo dobrych pieniadzach.

Generalnie to idealne auto do zrobienia i jazdy. Wymienic zwrotnice, blotnik, drzwi, prysnac lakierem i bryka jak ta lala :gwizdanie:

Nawet nowe opony mam :polew:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

madeinpoliszszrot :decayed:

Zderzaki całe,środek niczego sobie.

Widać,że auto było niedawno w świetnym stanie.

Opublikowano
  • Autor

Przedni niestety lekko pekniety od dolu, ale to kosmetyka. Jeden prog tez niestety lekko zagiety.

Srodek na zywo jeszcze ladniejszy, fotele w ladnym stanie, podloga i plastyky jak w aucie z 2x mniejszym przebiegiem.

Nawet FIS w zegarach bez najmniejszej skazy :gwizdanie:

Opublikowano

bajk mowi, ze to jakis spiek :decayed:

Co to znaczy?? :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Wzmocnione sportowe sprzeglo.

Opublikowano

No to gratki zakupu, czekamy na pierwsze efekty prac :)

Opublikowano

Sprowadzony ze szwajcarii??

Opublikowano
  • Autor

Tak

Opublikowano

Może nie wkładaj silnika do B6 tylko zrób eSkę na cacy i śmigaj, a klekota w całości do żyda :gwizdanie:

Opublikowano

No to ja poproszę o wycenę kiery i lamp - pierwszy ustawiam się w kolejce. Jak portfel pozwoli, to biere - jak nie, to i tak kupca znajdziesz :decayed:

Opublikowano

ładna S4 i nie angol :naughty:

Na carbony pewnie ustawi się kolejka :kox:

Opublikowano

teraz musisz AKE wyciągnąć i będziesz mógł walczyć :wink4:

Opublikowano

Ile Wam zajmie przekładka ? Ja myślałem nad przeszczepem do swojego i usłyszałem 2 tyg.

Walenie z wiązką będzie jak nic.... mam nadzieję, że nikt tego nie spierdzieli bo szkoda pruć auto na nowo.

Opublikowano

Na carbony pewnie ustawi się kolejka :kox:

nie stać tego plebsu na takie rarytasy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dziwne że jeszcze nikt nic o halogenach nie napisał :gwizdanie:

Opublikowano

No Fly - ładniutka rzeczywiście - miejmy nadzieję, że wszystko z motorkiem będzie grało i operacja się powiedzie. Przyznam szczerze, że z niecierpliwością również czekam na wynik końcowy :kox: Powinno ładnie zapitalać po zrobieniu - gdybym miał Q u siebie to powiem szczerze, że też bym pomyślał o takim zabiegu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No Fly - ładniutka rzeczywiście - miejmy nadzieję, że wszystko z motorkiem będzie grało i operacja się powiedzie. Przyznam szczerze, że z niecierpliwością również czekam na wynik końcowy :kox: Powinno ładnie zapitalać po zrobieniu - gdybym miał Q u siebie to powiem szczerze, że też bym pomyślał o takim zabiegu :naughty:

Q mozna dolozyc :decayed:

Opublikowano

Michał, cieszę się, że w końcu udało Ci się dorwać konkret dawcę :th: 3mam kciuki za efekty rezanka :)

Opublikowano

Dziwne że jeszcze nikt nic o halogenach nie napisał :gwizdanie:

nikt nie napisał bo ja biore komplet zderzaków :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.