Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ciekawie wszystko się zapowiada. Wreszcie konkretna jednostka w B6 :evil:

Już nie mogę się doczekać aż usłuszę jak to gada no i jak znika na horyzoncie :D Podoba mi się też nazwa tematu: SWAP na 2.7BiT by EINSTEIN :kox:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cyt "a wiedziałem .... ahahahaha... do domu :decayed:"

:polew:

obok stał Adaś i się śmiał :decayed: ale on od 5 lat niedowidzi więc wydawało mu się, że szły równo :naughty: :naughty:

Opublikowano

jak widać na filmiku norbiak dużo nie odchodził to po 1 :)

po 2 oniak jeszcze średnio jeździł i miał słaby soft na 250koni

po 3 z klimą włączoną..

po 4 miał jedną osobe na pokładzie :)

Opublikowano

jak widać na filmiku norbiak dużo nie odchodził to po 1 :)

po 2 oniak jeszcze średnio jeździł i miał słaby soft na 250koni

No to w czym problem, niech Oniak złapie się z esą Kaliego na spocie :kox: :kox:

Opublikowano

cyt "a wiedziałem .... ahahahaha... do domu :decayed:"

:polew:

obok stał Adaś i się śmiał :decayed: ale on od 5 lat niedowidzi więc wydawało mu się, że szły równo :naughty: :naughty:

będziesz musiał zmienić podpis :gwizdanie:

Opublikowano

he dokładnie :) ale oniak ma teraz wyjebane na audi i jeździ bulem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tylko, ze oniak jakis czas temu mowil, ze na sofcie Mastersa auto w/g niego lepiej jezdzilo :)

Adas, zamawiaj mi te zegary z S4 :kox:

Opublikowano

po 5 miał otwarte okno

po 6 nie zrobił wcześniej kupy

po 7 dzień wcześniej był u dentysty i zrobili mu plombę :kox:

itp. itd :decayed:

Opublikowano

nie ma porównania..masters dawał tylko duży kox z dołu..

a tak poza tym to patryk niech się wypowie :) z nową mocą :evil:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 11:53_________________________________________________

Tylko, ze oniak jakis czas temu mowil, ze na sofcie Mastersa auto w/g niego lepiej jezdzilo :)

Adas, zamawiaj mi te zegary z S4 :kox:

jutro pewno będę je miał..a masz obudowe ?

Opublikowano
  • Autor

Dawaj na gadu albo czata FB.

Opublikowano

Poczekamy jak Fly zrobi brykę to się sprawdzi , ciekawe jak to wyjdzie :) A ja swoją drogą muszę zrobić korektę programu i coś sie zebrać nie mogę od 2 lat :D Fakt faktem że na programie Mastersa 250 KM odchodziłem Norbiemu na 2, potem on mi lekko na 3 , a po programie u Rogala 275 KM na 2 równo na 3 Norbi odchodził na 4 równo . Uj wie o co biega. Aaaa w ogóle to te Audi to gówno jakieś , hyhy

Opublikowano
  • Autor

oniak zrob porzadny wydech, wieksze boczne coolery i wtedy korekte :P

btw, nie bylo tak, ze Norbi cos grzebal w aucie miedzy Twoimi programami? :D ...bo zmienial w miedzyczasie coolery itd.

Opublikowano

Wiesz już nie pamiętam , uj wie .

Nic nie będę w tym gównie grzebał , czekam , zaraz wychodzi 3.0 TDI 300 KM 650 Nm seria , moda sie jebnie na 380/800 i styka na dupowóz :)

Opublikowano

3.0 300/650 na razie chyba tylko w nowym A6 będzie...

Opublikowano

Tak , w A6 Allroad :)

My tu gadu gadu a kiedy Flyy zapowiadany koniec prac ?

Opublikowano
  • Autor

Łojezu, czoeku, nie zadawaj trudnych pytan :kox:

Wczoraj wyjechal stary silnik, w tym tygodniu rozbiorka S4 do konca, a w przyszlym tygodniu 2.7BiT laduje w aucie... potem elektronika i tutaj ciezko cokolwiek szacowac :decayed:

Opublikowano

Staryyyy ja myślałem że jutro na spocie nim będziesz , :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jutro to ja szukam kibla dla ojca w DE :)

Opublikowano

Co do swapa , właśnie jestem w trakcie poszukiwań silnika 2.5 T od TT RS , ja pier**le co silniczek , moc jeszcze nie powala bo 350 KM , ale 450 Nm dostępne od 1600 do 5300 obr/min to ja pier**le . Niech mi teraz ktoś powie o elastyczności klekota , hyhy

Opublikowano
  • Autor

A do czego chcesz go wsadzic? Motor zacny, w dodtaku R5... klasyk!

Pogadaj z Mastersem, on podobno ma jakies dojscie do silnikow.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.