Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za jakieś 2 tyg.

pełna elektronika na początku sierpnia :kox:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:good::kox:
Opublikowano

trzeniu kupujesz ten plastik czy nie :naughty:

Opublikowano

trzeniu kupujesz ten plastik czy nie :naughty:

jutro jestem w wawie po niego :wink4:

Opublikowano

Fly myślę nad 2,5 Q polecasz czy dać sobie spokój biorąc pod uwagę Twoje przejścia?

Opublikowano
  • Autor

Ja nie mialem wiekszych przejsc oprocz wymiany turbiny i sprzegla.

To, ze padla pompa wody, to niestety zasluga jakosci produktow firmy SKF...

Opublikowano

Fly myślę nad 2,5 Q polecasz czy dać sobie spokój biorąc pod uwagę Twoje przejścia?

Kupuj kolego ale 2004r :wink4:

Opublikowano

Fly myślę nad 2,5 Q polecasz czy dać sobie spokój biorąc pod uwagę Twoje przejścia?

Kupuj kolego ale 2004r :wink4:

jakaś modyfikacja była?

Opublikowano

Fly myślę nad 2,5 Q polecasz czy dać sobie spokój biorąc pod uwagę Twoje przejścia?

Kupuj kolego ale 2004r :wink4:

jakaś modyfikacja była?

800 000 stron na forum o tym było , poszukaj :wink4: poza tym może nie w tym temacie bo się FLY wkur :evil:

Opublikowano

sorry FLY

Opublikowano

Michu coś późno zapisałeś się na letni :decayed: Ale nie ma co, jeśli zdąrzysz zakończyć obecny projekt to nieźle namieszasz :good::naughty:

Opublikowano

Nie wykluczam, ze z czasem pojawi sie LPG... czytam caly czas o tym i czytam o LPG w BiT.

Skoro RS4, Cayenne Turbo i inne pociski jezdza :gwizdanie:

tez bede u nich zmieniał reduktor i wtryski , rzeczowy facet :good:

Bardzo ..powiedzieli mi za instalację 3 000 zł , a taką samą założyłem za 2300 zł :cool1:

Koleś do corvetty zakładał to do BiT też założy..z tego co podawał mi cenę w zimie to 2800 - 3000 zł :gwizdanie:

Opublikowano

założyć to pryszcz

wystroić lpg to jest najważniejsze, nie każdy Heniek co poprawnie zainstaluje także poprawnie wystroi :gwizdanie:

Opublikowano

nie każdy Heniek co poprawnie zainstaluje także poprawnie wystroi :gwizdanie

Nie każdy Heniek instaluje LPG do poważnych wozów i daje na to gwarancję :gwizdanie:

Opublikowano

lpg ? powaznie ?

to już lepiej było zostawić diesla i kupić popierdólke do latania

Opublikowano

Bardzo ..powiedzieli mi za instalację 3 000 zł , a taką samą założyłem za 2300 zł :cool1:

tak , tylko ja mam instalacje/sterownik p.t. ELIZA - słyszałeś o czymś takim ??? bo ja nie , Nowotczyński z Mławy tez nie za bardzo chciał sie tym bawić , a gość przez telefon powiedział ze nie ma problemu i do tego sterownika wymieni wtryski/reduktor i wystroi , wole dołożyć 200-300 ale mieć dobrze zestrojone zeby mi tłoki nie popłyneły lub coś w tym stylu. jak byłem teraz shamować parówe to miałem na lpg ubogą mieszanke = większa temperatura w komorze spalania a to niedobrze :thumbdown:

lpg ? powaznie ?

to już lepiej było zostawić diesla i kupić popierdólke do latania

dlaczego ?? dlatego ze bedzie na lpg jeździł o połowe taniej ??? czy dlatego....bo gaz to zło......????? czy dlatego że....... ach nieważne , gaz to zło :decayed:

:bag:

rozpierdalaja mnie takie texty...

Opublikowano

ja jak miałem gaz w Malaczu to sam ustawiałem :cool1: dawajcie do mnie :wink4:

Opublikowano

ja jak miałem gaz w Malaczu to sam ustawiałem :cool1: dawajcie do mnie :wink4:

Pewnie śrubokrętem :polew: :polew: FLY odeślij mu ese i kup płaską śrubałkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To, czy bedzie LPG, czy nie - czas pokaze.

Mam 7-letnie auto z przebiegiem prawie 300k km, ktore bedzie mala rzezba, jakos nie przeszkadza mi, ze bedzie zasuwalo na podtlenku :wink4: [jesli do tego dojdzie].

Bedzie (?) szybko, tanio, komfortowo... jasne, ze moglbym kupic cos do upalania... ale ja nie mam czasu i parcia do auta na tor, czy jakies pojezdzawki.

Gdyby to bylo nowe auto, to nawet nie myslalbym o gazie.

Wiele allroadow 2.7, czy eSek zapina na LPG bezproblemowo.

ja jak miałem gaz w Malaczu to sam ustawiałem :cool1: dawajcie do mnie :wink4:

Dajesz Grzechu :decayed:

Opublikowano

nie każdy Heniek co poprawnie zainstaluje także poprawnie wystroi :gwizdanie

Nie każdy Heniek instaluje LPG do poważnych wozów i daje na to gwarancję :gwizdanie:

nie każdy Heniek ma tytuł Mistrza Polski na 1/4 mili w aucie śmigającym na zawodach wyłącznie na LPG... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.