Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do fiata 500 , Koraszewski już mi załatwia , jak nie da rady będę rezał dalej :)

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A ktos mowil, ze ja jestem wariat :polew:

Opublikowano

hyhy , jak sie bawić to gruuubo :polew:

Opublikowano

ten B6 z 2.7BiT będzie nie dość że piękne to jeszcze szybkie, szacun :evil:

ono jakie około koszty tego 2.5 z TT-RS bo też takim się interesuję :> komplet na swap'a

Opublikowano

Będę miał info pewnie do końca tyg , kompletny motor z kompem przystosowanym do sportu przez Audi , wyjebane zbędne czujniki, immo itd.

Opublikowano

odebrałem dzisiaj zegary s4 :):kox:

mają białe wskazówki i troche inne kolory wskazników :cool1:

chyba bardziej mi się podobają niż od rs4 :cool1:

Opublikowano

Wiesz już nie pamiętam , uj wie .

Nic nie będę w tym gównie grzebał , czekam , zaraz wychodzi 3.0 TDI 300 KM 650 Nm seria , moda sie jebnie na 380/800 i styka na dupowóz :)

Cycu przestań pić. k**wa zgłoście się do USA po jakieś myśliwce :polew: Polska kupiła stare F16 to i dla Was pewnie coś się znajdzie.

Fly z elektroniką to jakieś 2 tyg w końcu całą wiązkę trzeba przelutować i jeszcze postroić. Przekładka to 40% sukcesu. Skrzynie zostawiasz ?

Opublikowano
  • Autor

odebrałem dzisiaj zegary s4 :):kox:

mają białe wskazówki i troche inne kolory wskazników :cool1:

chyba bardziej mi się podobają niż od rs4 :cool1:

:):good:

Opublikowano

Skrzynie zostawiasz ?

od dizla do Pb ?? :blink: :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

Skrzynie zostawiasz ?

od dizla do Pb ?? :blink: :blink: :blink: :blink:

Chodziło mi mi czy zostanie skrzynia z esy czy może jakaś inna poleci ? Tak od dizla :polew: :polew: będzie od polo 1,4

P.S

Mało precyzyjnie zadałem pytanie :gwizdanie:

Opublikowano

Skrzynie zostawiasz ?

od dizla do Pb ?? :blink: :blink: :blink: :blink:

Chodziło mi mi czy zostanie skrzynia z esy czy może jakaś inna poleci ? Tak od dizla :polew: :polew: będzie od polo 1,4

P.S

Mało precyzyjnie zadałem pytanie :gwizdanie:

no właśnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Skrzynie zostawiasz ?

od dizla do Pb ?? :blink: :blink: :blink: :blink:

jea :cool1:

Opublikowano

Prędkość max na 6 biegu jakieś 600 km/h, hyhyhy

Opublikowano

Co do swapa , właśnie jestem w trakcie poszukiwań silnika 2.5 T od TT RS , ja pier***e co silniczek , moc jeszcze nie powala bo 350 KM , ale 450 Nm dostępne od 1600 do 5300 obr/min to ja pier***e . Niech mi teraz ktoś powie o elastyczności klekota , hyhy

:OMG: ... czekam na kolejnego linka ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Prędkość max na 6 biegu jakieś 600 km/h, hyhyhy

Maciek z P&M twierdzi, ze skrzynia w praktyce bedzie krotsza

Opublikowano

No ciekawe , zobaczymy :)

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje, ze bedzie taki koks i ogien po swapie :polew:

Opublikowano

nie Fly u Ciebie będzie inaczej... bo z dwóch stron :polew:

Opublikowano

nie Fly u Ciebie będzie inaczej... bo z dwóch stron :polew:

... a wokoło będzie leżał śnieg :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.