Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fly ja bym 2.7Bit wrzucił do B6 a AKE do tej B5 i wziął za nią dobre pieniądze :wink4:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Teoretycznie masz racje... ale moim zdaniem nie ma sensu, za duze ryzyko, ze auto bedzie sie dlugo sprzedawac.

Opublikowano

ja bym zarydzykował :kox:

Opublikowano
  • Autor

No i wstawienie AKE do B5... kolejne rezanie. Nie dla mnie. Szybciej czesci pojda.

Opublikowano

No Fly - ładniutka rzeczywiście - miejmy nadzieję, że wszystko z motorkiem będzie grało i operacja się powiedzie. Przyznam szczerze, że z niecierpliwością również czekam na wynik końcowy :kox: Powinno ładnie zapitalać po zrobieniu - gdybym miał Q u siebie to powiem szczerze, że też bym pomyślał o takim zabiegu :naughty:

Q mozna dolozyc :decayed:

To już troszkę za dużo rzeczy do robienia, a wypadało by się przesiąść za jakieś 2 lata na A4B8, albo A6C6 w allroad'zie :naughty::kox:

Śledzę wątek dalej z zaciekawieniem :wink4:

Opublikowano

No no dawca :good: pogratulować! Michał kiedy zaczynacie pracę nad swapem?

Opublikowano

Może nie wkładaj silnika do B6 tylko zrób eSkę na cacy i śmigaj, a klekota w całości do żyda :gwizdanie:

no też tak pomyślałem :)

Opublikowano
  • Autor

No no dawca :good: pogratulować! Michał kiedy zaczynacie pracę nad swapem?

Mam nadzieje, ze w ciagu 2-3 dni :)

Opublikowano

Może nie wkładaj silnika do B6 tylko zrób eSkę na cacy i śmigaj, a klekota w całości do żyda :gwizdanie:

no też tak pomyślałem :)

to było by zbyt proste :decayed:

Opublikowano

bajk mowi, ze to jakis spiek :decayed:

Co to znaczy?? :embarrassed:

jechałem kiedyś autem ze spiekowym sprzeglem... Nie polecam do normalnej jazdy :decayed: Praktycznie działanie 0-1 :decayed:

Fly felunek nawet ładny na tej esie :naughty:

Opublikowano

Widzę pewne podobieństwa to twojej felgi Wandej :decayed:, pogratulować eSy, hamulce będziesz zakładał większe?

Opublikowano
  • Autor

Planuje 345mm na 6-tloczkowym zacisku Brembo + tył od S4 B6.

...ale na razie musze sprzedac troche gratów z S4 zeby sie odkuc finansowo.

Opublikowano

Planuje 345mm na 6-tloczkowym zacisku Brembo + tył od S4 B6.

...ale na razie musze sprzedac troche gratów z S4 zeby sie odkuc finansowo.

mniam....... , zapowiada sie fantastyczny projekt i kozackie auto , juz ci zazdroszcze :)

Opublikowano

fajnie ze masz dawce :good:

juz widze ze nawet opis zmieniles :naughty:

model : a4 b6

silnik : AGB 2.7 265 PS :kox:

Opublikowano

Niezła okazja :kox: teraz czekać tylko na postępy prac :kox:

A w zapasie czasem nie siedzi Avus 17ka bo poszukuje takowej 1sztuki :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie sprawdzalem prawde mowiac.

Opublikowano

Nie sprawdzalem prawde mowiac.

to jak by moze był to ja chętnie przygarne w rozsądnej cenie :decayed:

Opublikowano

a Te fele z tej esy bedziesz handlował?

Opublikowano
  • Autor

Tak, ale najpierw musze sprawdzic stan tych kol. Bo oprocz tego, ze maja nowe opony to niewiele wiem.

Opublikowano

Flyer ... powiedz mi .. jaki to jest kod lakieru .. i czy bedziesz sprzedawał ja na czesci po swapie (mowa o b5)

bo wyglada mi na to ze to jest moj kolor .. i chcialbym zapytac o cene kilku drobiazgów , jak bys byl zainteresowany to napisz do mnie na pw :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.