Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pomijam fakt, ze wyrezanie 450PS w 2.7BiT jest tansze niz to co musialby ktos dolozyc do swapa na 4.2BiT.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale co za bzdury, do silnika BNS można jak już dołożyć kompresor, a nie żadne biturbo. Nie ma na świecie egzemplarza RS4 B7 z biturbo. Fantaści się zebrali robiąc tylko śmietnik z wątku Flyera. Przecież jasno napisał, że chce 2.7T.

Opublikowano

Ale co za bzdury, do silnika BNS można jak już dołożyć kompresor, a nie żadne biturbo. Nie ma na świecie egzemplarza RS4 B7 z biturbo. Fantaści się zebrali robiąc tylko śmietnik z wątku Flyera. Przecież jasno napisał, że chce 2.7T.

Radzę czytać dokładniej wątek, nie chodziło tu o silnik od RS4 B7 tylko o motor z RS6 C5, do którego Buba podał link, nikt nie twierdzi tutaj że do BNS- a można wsadzić turbo Kolego :gwizdanie:

A tu ten link do 4.2 BiT :cool1:: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=78383&st=0entry821689

Opublikowano
  • Autor

Akurat Thom4s mial racje, bo pozniej dyskusja zeszla na 4.2 FSI z RS4.

Kazdy nastepny post nie w temacie mojego auta i 2.7BiT bede usuwal, bo robil sie smietnik.

Opublikowano

więc drodzy koledzy musicie uważać co piszecie bo inaczej :piroman:

Opublikowano

Mój kolega ma cały zestaw do przekładki włączając w to IC z RS4.

Opublikowano

Powiem szczerze, że śledzę z zainteresowaniem wątki o Twoim aucie i tu i na sportaudi.pl i mocno 3mam kciuki, bo wkładasz mój ulubiony silnik do mojej ulubionej budy :kox:, a nie kolejne s4 przerabiasz na rs4 :decayed:

Kiedy swapik? Będziesz od razu robił soft? Jak już temat zostanie ogarnięty chętnie podjadę do Promenady oblookać live :good:

Powodzenia i szacun za pomysł :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Jutro ogladam dawce... i mam nadzieje go kupic :) ...wiec jesli wszystko sie powiedzie projekt rusza w sobote :naughty:

Na start: cooler, wydech i soft oczywiscie. Nic wiecej, bo auto ma zaczac jezdzic.

Jak wszystko bedzie spisywac sie OK, to pomyslimy o K04 za rok.

Opublikowano

Jutro ogladam dawce... i mam nadzieje go kupic :) ...wiec jesli wszystko sie powiedzie projekt rusza w sobote :naughty:

Na start: cooler, wydech i soft oczywiscie. Nic wiecej, bo auto ma zaczac jezdzic.

Jak wszystko bedzie spisywac sie OK, to pomyslimy o K04 za rok.

:good:

powodzenia dzisiaj

Opublikowano
  • Autor

Thx, ale niestety ogladanie przelozone na poniedzialek... :confused4:

Opublikowano

Witam, :hi:

Obejrzałeś eSke?

Jest już dawca?

Opublikowano
  • Autor

Dzis po 18:00 jedziemy z bajkiem badac towar :)

W piatek niestety nie udalo sie...[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:02_________________________________________________Jest dawca !! :kox:

Podziekowania dla bajka i Macka z PM Motorsport za support przy zakupie :kox:

Opublikowano

czyli silnik już jest :decayed:

z niecierpliwością patrzę na ten projekt....

bo b6 s4 to porażka :decayed: jak dla mnie, nie ma to jak T a 2x T to już w ogóle :decayed::notworthy:

Opublikowano

Dawaj foty, jeździ to? Ile dałeś? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

S4 '99, Avant, czarny, full opcja bez Recaro, 159000km.

Czarna skora, carbon, full elektryka, 18" RS6, szyber, navi, bose + symphony itd...

Jezdzic nie jezdzi, bo ma peknieta zwrotnice :) - ale silnik odpala i pracuje bardzo ladnie, zadnych bledow na vagu.

Na razie pierwszym zaskoczeniem jest sprzeglo... bajk mowi, ze to jakis spiek :decayed:

201006262791.jpg

201006262793.jpg

201006262804.jpg

201006262808.jpg

Opublikowano

Za ile ją wyrwałeś?? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.