Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

can canem..tak jak Ci mówiłem fly że od b7 jest zupełnie inny moduł w zegarach..o ile da się przełożyć na kolorowy fis z rb4 to rb8 nie podejdzie do b6..ale czekam może jakaś chłopska głowa ogarnie temat..już paru kolesi próbowało i niestety :confused4: nie udało się..

moj szpenio od elektroniki [forumowicz :>] twierdzi, ze odpalal zegary rb8 w B6 :cool1:

zobaczymy :wink4: najwyzej bedziesz jego nastepnym klientem :tongue4:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Poziek przelozyl same tarcze decayed

k**wa jebłem , hyhyhyhy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

U Adamooo w 1.9TDI 2001 podobno zegary S4 B6/B7 nie podeszly.

U Pozka w 1.8T 2002 podeszly.

Ja bede mial sterownik 2.7BiT 2001 z CAN'em - czemu nie podejda?

Poziek przelozyl same tarcze :decayed:

to prawda :decayed:

cetevał chciał za dużo kasy za robotę :kox:

Opublikowano

ogarnij sie chlopaku bo nigdy nie pytales sie o cene,jesli z zegarami ma byc jak bóg przykazal immo i tak dalej,to potrzeba kluczyki z b7,ecu z b7,licznik z b7.jak bez immo to kiedys wogule jezdzilem bez licznika to jest dopiero bajer :)

Opublikowano

jak bez immo to kiedys wogule jezdzilem bez licznika to jest dopiero bajer :)

ta, w ch*j :decayed:,

Fly jak tam prace idą? :cool1:

Opublikowano

podobno auto FLyera było mocno bite..i podłużnice trzeba wspawać nowe :(:evil:

Opublikowano

podobno auto FLyera było mocno bite..i podłużnice trzeba wspawać nowe :(:evil:

Flayer poruszał już ten problem, ale temat umarł, nikt nie chciał mu pomóc :wallbash::decayed:

Ja pytałem co nowego z tym autem się dzieje.... :gwizdanie:

Opublikowano

Sagan jaka ty masz dobra pamiec :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak prace ida to pytajcie Nosba :decayed:

Opublikowano

I jak tam chłopaki :) taka ładna pogoda aż chciało by się pojeździć eSką :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

I jak tam chłopaki :) taka ładna pogoda aż chciało by się pojeździć eSką :tongue4:

Od jutra silnik wjezdza do auta... :)

Brakuje tylko wybranego IC [FMIC albo 2xSMIC], ale to sie rozwiaze na dniach.

Opublikowano

Brakuje tylko wybranego IC [FMIC albo 2xSMIC], ale to sie rozwiaze na dniach.

wsadzaj Twina jak ma nosb :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chcialbym, ale nie wiem na razie, czy sie zmiesci...

Opublikowano

Chcialbym, ale nie wiem na razie, czy sie zmiesci...

troche przytniesz zderzak i sie zmieści , lub idź na całość jak ja :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tia... Troche... Pół to by moze wszedl...

Opublikowano

Tia... Troche... Pół to by moze wszedl...

to trza ciąć pół :kox:

Opublikowano

Motor na swoim miejscu ?? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie :wink4: ...ale moze jutro/pojutrze :gwizdanie:

Opublikowano

no to dawać dawać chłopy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

dscf4636.jpg

dscf4625p.jpg

Uprzedzam pytania... to tylko przymiarka :tongue4:

Czekamy na tasme termoizolacyjna zeby owinac DownPipe, odpowiednia podpore skrzyni, jakies tam duperelki... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.