Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyjdzie w trakcie najwyżej będą przekładać :tongue4:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Chcialem zostawic seryjna skrzynie i dyfer 2.5TDI zeby nie generowac kolejnych kosztow. Skrzynia z S4 nie podchodzi do B6, bo dyfer nie pasuje... a znalezc dyfer z B6 pasujacy do skrzyni z B5 to problem [a podobno nawet niemozliwe].

Zobaczymy w praktyce jak sie bedzie jezdzic :)

Opublikowano

Chcialem zostawic seryjna skrzynie i dyfer 2.5TDI zeby nie generowac kolejnych kosztow. Skrzynia z S4 nie podchodzi do B6, bo dyfer nie pasuje... a znalezc dyfer z B6 pasujacy do skrzyni z B5 to problem [a podobno nawet niemozliwe].

Zobaczymy w praktyce jak sie bedzie jezdzic :)

mysllem raczej od S4 ale B6/7 , no ciekawe jak to badzie jezdzic :)

Opublikowano

ciekawe jak skrzynia bedzie znosić obroty wyższe niż 5 RPM. Hmmmmm

Opublikowano
  • Autor

Te przelozenia skrzyni B6 2.5TDI i B5 S4 nie sa wcale mocno rozniace sie... kiedy je porownywalem.

Sam jestem ciekaw jak bedzie w praktyce - czy skrzynia bedzie krotsza, czy dluzsza :rolleyes:

ciekawe jak skrzynia bedzie znosić obroty wyższe niż 5 RPM. Hmmmmm

A jakie to ma znaczenie? :cool1:

Opublikowano

Sam jestem ciekaw jak bedzie w praktyce - czy skrzynia bedzie krotsza, czy dluzsza

no na chlopski rozum skrzynie kazda skrzynia z gnojowozu zawsze bedzie dluzsza , aby zreompensowac niskie obroty....

Opublikowano

Sam jestem ciekaw jak bedzie w praktyce - czy skrzynia bedzie krotsza, czy dluzsza

no na chlopski rozum skrzynie kazda skrzynia z gnojowozu zawsze bedzie dluzsza , aby zreompensowac niskie obroty....

no żebyś Fly nie miał na 6 biegu 250km/h przy 4tyś obrotów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nosb stwierdzil, ze bedzie vmax 360km/h :polew:

Opublikowano

Nosb stwierdzil, ze bedzie vmax 360km/h :polew:

Chyba jak podłączycie tą butle (NOS) :kox: :kox:

Opublikowano

Co wy tak tej skrzyni wszyscy ? Nic jej nie bedzie :) I bedzie dzialac jak powinna ;) Jak macie jakies ale to porownajcie np przelozenia skrzyni 6-tki w b5 powiedzmy 2,7T i 2,5 TDI :) 1 i 2 sa identyk, kolejne dluzsze...

Opublikowano

stawiam na 315 km/h bez c*paa.... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

ale do tego trzeba mieć dobre oponki ziomuś...

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niby gdzie i czym mialbym takiego speeda osiagnac? :polew:

Opublikowano

Niby gdzie i czym mialbym takiego speeda osiagnac? :polew:

koła na kobyłkach i zamykasz licznik

jakaś fajna tapetka na przednia szybe i masz krajobraz

i jaki ten 2.7BIT wtedy oszczędny :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawostka z placu boju...

Moja skrzynia z 2.5TDI ma takie samo glowne przelozenie co skrzynia z S4 :rolleyes:

Opublikowano

ale vmax wiekszy o 50 km/h :D

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Predkosci przy 6,800 rpm

S4 > 57 , 106 , 140 , 207 , 248 , 293

TDI > 57 , 106 , 151 , 230 , 299 , 357 :kox:

Opublikowano

Predkosci przy 6,800 rpm

S4 > 57 , 106 , 140 , 207 , 248 , 293

TDI > 57 , 106 , 151 , 230 , 299 , 357 :kox:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czyli będzie gorzej od 3 biegu szła niż S4.... raczej tak?[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 15:40_________________________________________________//napi***oliłem coś w postach//

edytowałem 3razy bo widze że w KMH podane a ja myślałem że to podane przełożenia biegów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.