Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sam nie wiem... jak odpalimy, to sie okaze.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będzie szła wolniej niż s4 w/g obrotów..po programie 2,7 nie dość że wygra to jeszcze na vmaxie go zje :naughty:

Opublikowano

Ja bym zaryzykowal ze skrzynia z gnojowozu! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja bym zaryzykowal ze skrzynia z gnojowozu! :kox: :kox: :kox:

W tym momencie i tak zadnej innej skrzyni nie mam :D

Zreszta zalozenie projektu bylo takie, ze skrzynia z diesla zostaje :)

Opublikowano

No to jestem ciekawy efektow. :kox:

Na letni zdazysz?

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj podjelismy decyzje, ze silnik na start bedzie calkowicie seryjny (oprocz sprzegla/dwumasa RS4 i swiec RS4). Nie bedzie softu, nie bedzie coolera i chlodnicy oleju. Jak zacznie juz jezdzic i bedzie dobrze (wtedy tez okaze sie w jakim stanie sa sprezarki), to bede myslal nad zrobieniem customowego coolera z przodu, albo 2 duzych bocznych. Potem chlodnica oleju, moze wydech i na koniec strojenie.

Wtedy uznam, ze STAGE 1 projektu jest zakonczone :)

Nie wiem, czy bede na letnim :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym zaryzykowal ze skrzynia z gnojowozu! :kox: :kox: :kox:

tyle ze od 4 biegu w tym aucie nie bedzie dynamiki :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Ja bym zaryzykowal ze skrzynia z gnojowozu! :kox: :kox: :kox:

tyle ze od 4 biegu w tym aucie nie bedzie dynamiki :rolleyes:

tego sie wlasnie obawiam, zobaczymy jak wyjdzie.

Opublikowano

Flyer powiem ci tak , wiem ze przy takim projekcie ciezko tez z kasa bo juz zainwestowales dosc sporo , ale jesli by ci sie udalo do tego czasu sprzedac dosc duzo z tej B5 to powiem ci ze wymienil bym to skrzynie z dyfrem od razu na cos z S4 lub nie wiem 1.8T czy 2.0 T ( nie wiem czy wytrzyma i czym rozni sie od S4 ) bo jestem prawie pewien ze na tej z TDI nie bedzie jazdy a po co rwac rzeczy dwa razy i za to placic.

Opublikowano
  • Autor

Nie chodzi o kase. Nie ma problemu w kupnie skrzyni, na razie priorytetem jest zeby auto jezdzilo.

Jak bedzie wszystko smigac, to i tak dalej bedziemy modzic, wiec skrzynie mozna wymienic "przy okazji".

Jestem bez auta juz 2,5 miesiaca prawie, Nosbowi do urlopu zostalo nieco ponad tydzien.

Chcemy zeby do tego czasu auto bylo ogarniete mechanicznie - skrzynia nie jest tutaj przeszkoda.

Jak teraz zaczniemy rozkminiac temat skrzyni, szukac nowej, to poprostu auto zostanie unieruchomione na kolejne 3 tygodnie...

Sam jestem ciekaw jak to bedzie jezdzic.... Tak naprawde w PL warunkach liczy sie wlasnie przyspieszenie do 140-150km/h, a tutaj zadnej roznicy miedzy skrzyniami nie ma. Malo jest miejsc gdzie mozna sie ekscytowac elastycznoscia powyzej 150km/h. :rolleyes:

Opublikowano

tez racja

Opublikowano
Tak naprawde w PL warunkach liczy sie wlasnie przyspieszenie do 140-150km/h,

przypomina mi sie polski film testosteron... gdzie chyba Borys Szyc wspomina cos o 50 km/h po miescie :tongue4:

Opublikowano
Tak naprawde w PL warunkach liczy sie wlasnie przyspieszenie do 140-150km/h,

przypomina mi sie polski film testosteron... gdzie chyba Borys Szyc wspomina cos o 50 km/h po miescie :tongue4:

:polew:

Kot to powiedział :gwizdanie:

Opublikowano

zaczyna się maraton filmowy :gwizdanie:

Opublikowano

Jak tam idzie dziewczyny ?

Opublikowano
  • Autor

Mechanicznie w tym tygodniu bedzie koniec...

Przerabiane zasilanie paliwem, klima, wspomaganie pod 2.7, poprawianie wydechu.

Uszczelniony silnik. Udalo nam sie w koncu dopasowac podpore skrzyni tak zeby bylo OK.

Dzis przyjechala tasma termoizolacyjna do owiniecia DP, jutro dojada wskazniki [doladowanie, temp. oleju] + olej, filtry i wszystkie plyny.

Takie tam... realia swap'owe :>

Pod koniec tygodnia auto jedzie do grzanka na elektronike.

Na start bedzie na maksa seryjnie oprocz sprzegla RS4 i swiec RS4.

Jak juz auto odpali i bedzie jezdzic bede rozgladal sie na porzadnym coolerem, kompletem wiekszych hamulcow, wydechem, chlodnica oleju...

Jak juz bede mial pokompletowane wszystkie graty, to auto sie wystroi. O ile oczywiscie sprezarki beda w dobrej formie :gwizdanie:

Opublikowano

czym sie roznia swiece s4 od rs4?

Opublikowano

czym sie roznia swiece s4 od rs4?

rs4 są chłodniejsze

Opublikowano
  • Autor

Do modow zalecaja zmiane na lepsze... wiec zmienilem :kox:

Opublikowano

sledze caly czas postepy Flyer :decayed:

tak pomyslalem ze rok 2010 przejdzie do historii jako rok niezlych modow w klubie :naughty:

pod koniec roku trzeba bedzie zrobic podsumowanko wszystkich rezaczy na forum :gwizdanie:

za....bisty mod robisz :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.