Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fly daisej był na pewno cięższy niż 2,7

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Oprocz tego, ze auto bedzie mialo nowe serce, to powoli rozgladam sie za kiera R8/TT/RS4, galka od RS4.

W przyszlym roku moze wskoczy Recaro...

Na chwile obecna inwestuje dalej w szfarc pakiet.

W srodku listwy piano black juz czekaja na zamontowanie.

Relingi piano black od Glinka leca do mnie. Listwy drzwiowe S4 tez pewnie pojda w czarny polysk... :)

Szukam tez felg od S4 B6, bo za jakis czas wjada hamulce od Porsche na przod [345mm, zacisk 6-tloczkowy].

Aktualnie grzanek walczy z elektronika. ABS juz dziala :decayed:

Opublikowano
:radocha:
Opublikowano

Fly co z karobem??

Opublikowano

Aktualnie grzanek walczy z elektronika. ABS juz dziala :decayed:

Jak to sprawdzil bez odpalenia :mysli:

Fly co z karobem??

Nie przetrwał zimy.

http://picasaweb.google.pl/mr.duszczyk/CarbonProblem

Czyli na razie jest na soul'ach?

Opublikowano
  • Autor

No caly czas siedza Twoje soul'e Tomek :) - ale niebawem Ci je oddam ;)

Opublikowano

Ten carbon to folia 3M była czy jakaś inna?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

To nie byla zadna folia.

http://ocarbon.com

Opublikowano

Ten carbon to folia 3M była czy jakaś inna?? :mysli:

oj bo Ci się oberwie... :polew:

Opublikowano

No caly czas siedza Twoje soul'e Tomek :) - ale niebawem Ci je oddam ;)

Nie ma pospiechu :decayed:. Doprowadz B6 do uzytku i wtedy mi oddasz :evil:

Opublikowano

była jakaś gwarancja na ten karbon? przecież to jest śmiech, co się stało...

Opublikowano
  • Autor

malik dogadal sie bez problemu z tym czlowiekiem. Wyslalem listwy jakis czas temu do ponownego zrobienia i czekam... :)

Opublikowano

malik dogadal sie bez problemu z tym czlowiekiem. Wyslalem listwy jakis czas temu do ponownego zrobienia i czekam... :)

to znaczy na zimę będzie trzeba ściągać :naughty:

Opublikowano

A czemu tak pęka? Od mrozu? od zmian temperatur? Hmm jaką technologią oni to w ogóle robią?

Opublikowano
  • Autor

Pekla poprostu zywica epoksydowa po calej nocy na mrozie -25/30.

Auto garazuje, ale akurat bylem wtedy poza Wawa... rano wsiadlem i zonk :blink:

Wykonawca spartolil technologie, nieswiadomie, bo to byl jego pierwszy set carbonow :)

Opublikowano

Czyli 'nowsze' wersje są poprawione? Powinni dodać jakiś składnik, przecież mogli się tego spodziewać niby :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie, nie, duuuuzo mniej.

Gosc robil tez carbonowe sety ludziom z Alaski, Nevady... tam gdzie tez sa ostre mrozy - i nie mial nigdy reklamacji [tak twierdzi].

Opublikowano

Nie, nie, duuuuzo mniej.

Gosc robil tez carbonowe sety ludziom z Alaski, Nevady... tam gdzie tez sa ostre mrozy - i nie mial nigdy reklamacji [tak twierdzi].

o matko..nieładnie z tymi pęknięciami :embarrassed:

Co do węgla..za dobry pieniądz to i u nas ogarną :wink4:

Opublikowano
  • Autor

malik ma obudowy carbonowe lusterek od tego samego goscia... zobaczymy jak wytrzymaja zime :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.