Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale w finalnym rozrachunku [a minelo ledwie 1,5 m-ca] na pewno bede na +.

to pozostało jedynie Ci pogratulować :good: mam nadzieję, że wkrótce auto zacznie jeździć i kiedyś uda mi się zobaczyć je na żywo :kox:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Na 100% zarobie na swapie, to juz w tej chwili jest pewne.

Zostalo jeszcze troche gratow do sprzedania... a licze doslownie kazda zlotowke wydana na ta zabawe [nawet paliwo na dojazdy :wink4: ].

Oczywiscie do bilansu licze tez to co odzyskalem z diesla.

Opublikowano

To teraz czekamy na kolejne takie projekty :naughty::wink4:

Opublikowano

no i cięzko trafić ese w zasadzie tylko bez jednego koła za takie pieniądze. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no i cięzko trafić ese w zasadzie tylko bez jednego koła za takie pieniądze. :wink4:

dokladnie... mialem sporo szczescia.

na takiej eSie jak moja mozna ladnie zarobic, ale trafic taka w tych pieniadzach praktycznie "pod domem" [bo kupilem ja praktycznie w Warszawie] to jak igla w stogu siana.

Opublikowano

Na kiedy planujesz ten projekt zakończyć :?: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ten projekt to sie nigdy nie skonczy :polew:

Opublikowano

dokladnie... mialem sporo szczescia.

Dokładnie, to właśnie miałem napisać, ale kto nie ryzykuje ten nic nie zyska.

Opublikowano

Ten projekt to sie nigdy nie skonczy :polew:

Też tak się zastanawiam bo czytam i czytam i kuńca nie widać :polew:

Opublikowano

Dobry ulep się szykuje :decayed:

Ciekawe kiedy ktoś vrke wsadzi do b6/b7:)

Opublikowano

teraz zacznie się dopiero rezanie..hydrauliczne podnośniki żeby można było grzebać przy aucie wszędzie, i inne,

Opublikowano

mam nadzieję że do końca roku składak ruszy z miejsca :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Juz rusza z miejsca, tylko, ze z banka paliwa na masce :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem :tongue4:

Opublikowano

podobno prawie wszystko działa..temperatury liczniki..imo jeszcze nie zaprogramowane :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Widze Adas, ze masz lepsze info ode mnie :D

Mam nadzieje, ze wsio sie uda i bede mial taki piekny widok :)

snc01066.jpg

Opublikowano

piękne :) białe wskazówki tylko ta pęknięta szybka :cool1: chyba ktoś w nią strzelał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Szybka pikuś... pojdzie ze starych zegarow.

Opublikowano

Na 100% zarobie na swapie, to juz w tej chwili jest pewne.

Zostalo jeszcze troche gratow do sprzedania... a licze doslownie kazda zlotowke wydana na ta zabawe [nawet paliwo na dojazdy :wink4: ].

Oczywiscie do bilansu licze tez to co odzyskalem z diesla.

esa to rarytas i wszyscy polują na części od tego i dlatego tak ładnie Ci poszło :good: Niemniej jednak szacunek :good: Zysk pójdzie na benzynkę pewnie :decayed:

Opublikowano

Dobry ulep się szykuje :decayed:

Ciekawe kiedy ktoś vrke wsadzi do b6/b7:)

marzy mi się VR albo 2,7 w B7 :) ale przed 2012 nie ma szans bym się za to zabrał :no:

na razie Flyer przeciera szlak i chwała mu za to :notworthy: podejrzewam, że coraz więcej będzie w pl ciekawych projektów z czasem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.