Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bak paliwa w sumie.

No to już sama koncoweczka. No i pozostało poskręcanie wszystkiego przez Nosb'a, right?

Tez mam taka nadzieje, bo wygladaja :kox: :kox: :kox: :kox: Troche przyjemnosci w srodku bedzie :good::decayed:

Z RS4 byloby jeszcze przyjemniej. I wiecej funkcji :kox:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No to już sama koncoweczka. No i pozostało poskręcanie wszystkiego przez Nosb'a, right?

Ano... nie ma pasa przedniego calego jak widac po fotkach.

Z RS4 byloby jeszcze przyjemniej. I wiecej funkcji :kox:

Moglem miec z RS4 za te same pieniadze, ale... tam czerwone pole jest od 8000, wiec nie pasowalo mi to :wink4:

Opublikowano

Troszke jeszcze zostalo :) Nie do konca pasuje obudowa filtra powietrza , weze wodne , weze olejowe od skrzyni :) Wydech trzeba spawnac do konca :) Generalnie czekamy az grzanek skonczy swoje , autko wraca i bede dlubal dalej :)

Widze oficjalna zmiana nazwy tematu :) Nie podniecaj sie , jeszcze moze cos wybuchnac :polew:

Opublikowano
  • Autor

No... faktycznie troche jeszcze tego zostalo, za mocno uogolnilem :decayed:

Montaz wskaznikow :naughty:

Opublikowano

Fakt jeszcze one :) I pewnie o czyms zapomnielismy jeszcze :wink4:

Opublikowano

Bedzie to jeździć Panowie ? :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

Fakt jeszcze one :) I pewnie o czyms zapomnielismy jeszcze :wink4:

kto bedzie sponsorował benzynkę :decayed:

Opublikowano

Przyzwyczaj się do lania PB, bo jak zajedziesz na stacje i wlejesz dajsela to będzie nie miło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przyzwyczaj się do lania PB, bo jak zajedziesz na stacje i wlejesz dajsela to będzie nie miło :decayed:

Najwyzej sie zakrztusi :decayed:

Opublikowano

kiedy montaż LPG :decayed:

Opublikowano

Poz powinno ;) Troche schodzi ale tak to jest z rzeczami ktorych nikt nie robil... Wszystko trzeba dojsc samemu , odpowiedz na jakies zapytania znikoma :( Inna sprawa ze aut nie mam nawet 2 miechy wiec nie ma tragedii :decayed:

Gaz chcialem wrzucic od razu ale na razie fly mowi ze kicha tak wkladac ze sie bedziecie smiali i poczekamy troche :polew:

Opublikowano
  • Autor

kiedy montaż LPG :decayed:

nie ma tego w planach poki co :wink4:

Opublikowano

kiedy montaż LPG :decayed:

nie ma tego w planach poki co :wink4:

acha - czyli wrzesień będziesz śmigał na PB - dopiero później lpg :decayed:

Opublikowano

jak założy LPG to nie musi przełączac na suchy NOS więc tak jakby go nie było :decayed:

Opublikowano

Podejrzewam ze po jakis 2 miesiacach przeliczy ( bo toto skape jednak :P ) ile idze na benzyne i sie przelamie :polew:

Opublikowano

Z RS4 byloby jeszcze przyjemniej. I wiecej funkcji :kox:

Moglem miec z RS4 za te same pieniadze, ale... tam czerwone pole jest od 8000, wiec nie pasowalo mi to :wink4:

Jak zalozysz LPG, to mozliwe że by sie przydalo. Nie wiem jak w Audi, ale w starej primerze nie dzialala odcinka na LPG :kox:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

Z RS4 byloby jeszcze przyjemniej. I wiecej funkcji :kox:

Moglem miec z RS4 za te same pieniadze, ale... tam czerwone pole jest od 8000, wiec nie pasowalo mi to :wink4:

Jak zalozysz LPG, to mozliwe że by sie przydalo. Nie wiem jak w Audi, ale w starej primerze nie dzialala odcinka na LPG :kox:

dziala dziala :naughty:

teraz jest to pierwszy w polsce a ktorys na swiecie B6 2.7 biT, jak zalozy lpg to bedzie jedyny :kox:

Opublikowano

Nieoficjalne zdjęcia:

skradzione przez Paparazzi

p1.jpg

Opublikowano

a kiedy zdarzyli zrobic sedana :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.