Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przeciez swap zakonczony

zegarow nie mozna ogarnac

Taaa? :decayed:

Nie walcie takich postow, bo to bez sensu, temat niepotrzebnie sie wydluza.

W przyszlym tygodniu bedzie znany orientacyjny termin konca prac.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest szansa,że na ogólnopolski się wyrobisz?

Opublikowano

Nie walcie takich postow, bo to bez sensu, temat niepotrzebnie sie wydluza.

właśnie , weźcie pod uwage , że to temat lekko skrzywionego moda , posty tylko na temat i wogóle :decayed::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jesli dobrze rozumiem chcesz wpakowac zegary z rs4 ? po 2005 roku ? bedzie problem 16 bitowy sterownik to juz jest, a z tego co wiem nie polaczysz nic w swoim aucie, ty masz 8 bit szyne danych, chcialem usiebi ze skrzynia zakombinowac iw stawiac multitronika z b7 ale nie darady własnie ze wzgledu na wymiane dajnych, [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 20:08_________________________________________________2.6 bi wsadzony do b6 cabrio

http://www.mtm-online.de/de/highlights/details?id=19

Opublikowano

jesli dobrze rozumiem chcesz wpakowac zegary z rs4 ? po 2005 roku ?

Zegary to chyba S4? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jesli dobrze rozumiem chcesz wpakowac zegary z rs4 ? po 2005 roku ? bedzie problem 16 bitowy sterownik to juz jest, a z tego co wiem nie polaczysz nic w swoim aucie, ty masz 8 bit szyne danych, chcialem usiebi ze skrzynia zakombinowac iw stawiac multitronika z b7 ale nie darady własnie ze wzgledu na wymiane dajnych,

Ten problem jest juz rozwiazany :) Pozostalo wymienienie transpondera w kluczyku i zobaczymy czy zagada :naughty:

Opublikowano

No jasne że zagada ... :kox: Powiedz Fly.. dasz sie karnąć???? hehehe :polew:

Opublikowano
  • Autor

No bede wpadal na zloty i bral 50zl od kilometra :polew:

Opublikowano

bez przesady jakiegos szalu nie bedzie na serii

Opublikowano

Cicho, podlizuje sie :decayed:

haha :decayed: to sorry :polew:
Opublikowano
  • Autor

Seria to ja moze pojezdze 2 tygodnie. :gwizdanie:

Opublikowano

Michał,no wyrobisz się z autem na zlot,czy raczej nie?

Opublikowano
  • Autor

Nie bedzie mnie na zlocie niestety...

Nawet nie wiem, czy bym sie z autem wyrobil przed nim, bo juz kilka terminow odbioru prognozowalismy.

Opublikowano

Nie bedzie mnie na zlocie niestety...

Nawet nie wiem, czy bym sie z autem wyrobil przed nim, bo juz kilka terminow odbioru prognozowalismy.

Dawaj foty z prac :tongue4:

Opublikowano

Czekam na fota auta z nowymi butami :)

Opublikowano
  • Autor

Bylby ktos chetny na moja kierownice B7 S-line multi w czarnej pikowanej skórze ?

Zastanawiam sie nad zmiana na TT/RS4. Cena... jakies 800PLN z poduchą.

img1295h.jpg

Opublikowano

[/b]

Zastanawiam sie nad zmiana na TT/RS4

teraz to z RS4 przydaly by ci sie jeszcze fotele :naughty:

Opublikowano

Bylby ktos chetny na moja kierownice B7 S-line multi w czarnej pikowanej skórze ?

Zastanawiam sie nad zmiana na TT/RS4. Cena... jakies 800PLN z poduchą.

img1295h.jpg

Jak nie kupie do czasu az bedziesz gotow sprzedac to wiesz gdzie mnie szukac :)

Opublikowano

Bylby ktos chetny na moja kierownice B7 S-line multi w czarnej pikowanej skórze ?

Zastanawiam sie nad zmiana na TT/RS4. Cena... jakies 800PLN z poduchą.

Jeżeli jest sens jej zakładania (pomijając wygląd) jeśli nie ma się RNS-E, a tylko symphony II to może ja bym się skusił ?

Opublikowano
  • Autor

Jak ktos ma bluetooth/rns-e to jest sens.

Mnie np. irytuowal brak mozliwosci regulacji glosnosci radia i ciagle odrywanie rak od kierownicy jak mialem zwykla z B6 bez multi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.