Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to teraz musisz sobie sieknąć jakieś wyżłobienie na feldze nosb :)..tak jak mtm..

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to teraz musisz sobie sieknąć jakieś wyżłobienie na feldze nosb :)..tak jak mtm..

Spoko... on ma takie pieczatki robione z ziemniakow :kox:

Opublikowano

Tez chce takie fele....

ale za rok :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Za rok pewnie mi sie znudza... :D

Opublikowano

To nie temat o naciaganiu opon :cool1:

Dzis dojechalo cos czego generalnie szukalem od 3 lat... ale zawsze trafialem w koncu na inna felge :polew:

Zeby bylo smieszniej - wyczailem drugi komplet do regeneracji i popoludniu jade ogladac, cena jest tak dobra, ze wezme chyba na zime :)

Przecież miałem takie do sprzedania 1.5 roku temu z mojej S4 B7. Przespałeś?

Wtedy przeciez mialem 19" :wink4:

dlaczego schodzisz o numer w dol z tymi felgami?

Jaka szerokosc maja te nowe z s4 ktore kupiles ?

Opublikowano

Podpisze na dachu gwozdziem :)

Opublikowano

Podpisze na dachu gwozdziem :)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dlaczego schodzisz o numer w dol z tymi felgami?

Jaka szerokosc maja te nowe z s4 ktore kupiles ?

komfort, 8 cali.

Opublikowano
komfort

co za róznica czy 18 czy 19. i tak kazda plomba do poprawki :rolleyes:

Opublikowano

projekt :good:

ale MEGA szacun za zawziecie i dazenie do celu!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
komfort

co za róznica czy 18 czy 19. i tak kazda plomba do poprawki :rolleyes:

jest roznica.zalezy jakie zawieszenie jaka szerokosc felgi i opony

Ja sie zdecydowalem na opone 235/40 tylko dlatego ze mam felge 8,5.Opona 225 bylaby za waska na taka felge a pozatym mozna latwiej ją obetrzec juz nie wspominajac o tym ze komfort bylby jeszcze gorszy niz na 235.

Opublikowano
  • Autor
komfort

co za róznica czy 18 czy 19. i tak kazda plomba do poprawki :rolleyes:

Jezdzilem na roznych konfiguracjach kol.

Od 16" po 19" na roznych szerokosciach opon, wiec wiem co mowie :wink4:

Opublikowano

Kiedy jakieś foty?

Opublikowano

kiedys jakies jazdy? :) / kiedy jakies filmy z jazdy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

najpierw należy zapytać ... na kiedy szacowany jest koniec wszystkiego związanego ze swapem : :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jestem caly czas 180km od auta, wiec ciezko o zdjecia, czy filmy.

Koniec prac... nie szacuje nawet. Chcialbym zeby to byl przyszly weekend, ale jak zwykle czas pokaze.

Opublikowano

Grzanek sie ociaga :decayed: Chyba nie ma weny :)

Opublikowano

Nie che się pewnie przyznać, że zegary S4 Nie banglają. : :evil:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ej a co chodzi z tymi zegarami S4? kumam ze maja inne cyferbalty itp ale nie mozna przelozyc samych bebechow tak zeby bylo mniej zachodu?

czy one maja cos wiecej, tak jak te z RSa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.