Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzanek objeżdza Kielce w B6 bit :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Olo to juz pytanie do flyera co mu sie ubzdzilo :) Generalnie podobno nie da sie ich wlozyc do b6 o jakas tam inna komunikacje czy inne czary mary :)

Opublikowano

No i kupilem te AVUSy. Wyglad jak na zdjeciach, jedna delikatnie peknieta od wewnatrz.

Dekielki wszystkie, 2 dystanse do tego, jakies duperele... Fele na zime jak znalazl.

Pomaluje je na jakis srednio ciemny grafit z duza iloscia perły, a na lato beda sreberne :decayed:

Browar sie nalezy :rolleyes::evil:

Opublikowano

zegary już prawie ogarnięte..sterownik silnika widzi wszystko zegary też..teraz trzeba zakodować nowy transporter w kluczyku..

Opublikowano

adamoooo slyszalem,że dzwonisz do grzanka czesciej niz Michal ? :) Cholera ja nie wiem co sie dzieje :) Bylem u Tomka wczoraj i ma mi dac znac jak auto bede mogl zabrac :) Tymczasem skonczylem dzisiaj swoja robote przy swapie 1,8T do coupe quattro b3 ( odwrotnie niz u Michala tam nie dotykalem mechaniki a robilem wszelkie kabelki :decayed: ) wiec czekam na auto spowrotem w sumie :) Mam nadzieje ze nie bede musial wymieniac baku bo na sama mysl mnie skreca :wallbash::)

Opublikowano

michał dzwoni do mnie a ja do grzanka :polew:

cały czas czekają moje zegary i trza się dowiadywać czy ogarnie czy nie[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 23:31_________________________________________________

adamoooo slyszalem,że dzwonisz do grzanka czesciej niz Michal ? :) Cholera ja nie wiem co sie dzieje :) Bylem u Tomka wczoraj i ma mi dac znac jak auto bede mogl zabrac :) Tymczasem skonczylem dzisiaj swoja robote przy swapie 1,8T do coupe quattro b3 ( odwrotnie niz u Michala tam nie dotykalem mechaniki a robilem wszelkie kabelki :decayed: ) wiec czekam na auto spowrotem w sumie :) Mam nadzieje ze nie bede musial wymieniac baku bo na sama mysl mnie skreca :wallbash::)

a co za problem z odpięciem baku ?

15 minut lejesz paliwo i jazda :kox:

Opublikowano

Wyglada to mniej wiecej tak :

M : Adam zadzwon no do Tomka bo dzwonilem godzine temu i glupio mi znow :D

A : nie bo powie:ogarnalem zegary i sie wnerwie , że Ci sprzedalem je :D

:)

Opublikowano

hehe no..ostatnio załatwiałem też dla siebie..i qźwa miałem dylemat czy s4 czy rs4..i zostałem jednak przy swoim projekcie rs4 :confused4::kox:

ale te, które załatwiłem Flyerowi były kox ..ten wyświetlacz, podświetlenie wskazówek ;(

Opublikowano

zakleic kontrolke od immo i problem z glowy

Opublikowano
  • Autor

IMMO ma dzialac :tongue4:

Grzanek innej opcji nie widzi, bo auto moze wariowac pozniej.

ej a co chodzi z tymi zegarami S4? kumam ze maja inne cyferbalty itp ale nie mozna przelozyc samych bebechow tak zeby bylo mniej zachodu?

czy one maja cos wiecej, tak jak te z RSa?

ale w jaki sposob chcesz przelozyc same bebechy?

nie rozumiem tego :wink4:

przeciez mam zegary od diesla, to troche inna bajka niz te od S4 B7.

Opublikowano

Ciekawi mnie wynik tej bitwy z zegarami :gwizdanie:

Opublikowano

Takie są efekty walki z Zegarami :)

Grzanek : Zegary 1:0

snc01066.jpg

Opublikowano
  • Autor

Widze, ze wszyscy maja lepsze info ode mnie :polew: :polew:

Opublikowano

:polew:

ciekawe ile telefonow juz otrzymal

pewnie to fake ale i flayerowi cisnienie skoczylo

Opublikowano
  • Autor

Zaden fake, tak wygladaly zegary w dniu kupna :)

Opublikowano

i wygladaja do teraz :D

Opublikowano

pewnie ktos sie wkurzyl ze wskazowka predkosciomierza w jego s4 za wolno sie unosi i przywalil z piesci :tongue4:

Opublikowano

Grzanek pewnie już dawno je zrobił, najebał się ze szczęścia, że więcej nie będzie musiał ich oglądać ale upuścił na ziemię i rozpierdolił w drobny mak, głupio mu się przyznać to teraz szuka nowych.

stron przybywa a wóz jak nie śmigał tak nie śmiga. forum pewnie czeka na koniec SWAPA bardziej niż sam zainteresowany :D

Opublikowano

przeciez swap zakonczony

zegarow nie mozna ogarnac

Opublikowano

jeżeli auto nie jeździ, to znaczy, że swap nie skończony :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.