Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oblatany w audi nie jestem ale by to dobrze wyglądało dał bym 215/40 :cool1:

:blink:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Caly czas mam dylemat co do opon - czy 235/40, czy 225/40... sklaniam sie ku 235 - bo jest wiecej opony, lepszy komfort i lepsze zabezpieczenie felgi na dziurach, a auto bedzie jednak dosc szybkie :mysli:

tylko 235 , 225 to go golfow i A3 :wink4:

Coraz bardziej ci zazdroszcze tego auta, pokazesz Audi jaki samochod powinni zrobic jako kontyunajceje B5 S4 , anie z jakim ospalym klocvem pod maska :rolleyes:

Opublikowano

wiecie istniej coś takiego jak naciąg wtedy opona ładnie się rozkłada na feldze i ładnie to wygląda ;)

tu możecie pooglądać o co chodzi: http://www.tyrestretch.com/index.php

Opublikowano

kolego... ten samochód oprócz tego, że ma wyglądać to ma zapierniczać, więc naciąg w tym wypadku jest mniej ważny aniżeli bezpieczeństwo auta i kierowcy ;)

Opublikowano
  • Autor

Poza tym 215/40/18 wygladaloby komicznie na duzej budzie B6.

Opublikowano

dokładnie..

Opublikowano

a ile te felgi mają cali szerokości ? 10 cali ? że się martwicie o bezpieczeństwo

przykład takiej opony na 10 calach: http://www.tyrestretch.com/10_215_40_R18/10_215_40_R18_Yokohama_SDrive.jpg.php

może słaby przykład ale w vento mam 195/40 na 9 calach i vr6 pod maską może to nie demon prędkości ale coś tam jedzie i nie widzę problemów w bezpieczeństwie :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 11:42_________________________________________________jeszcze jeden przykład z waszego podwórka tym razem ;) czyli audi A4 B6 koło 8 cali szerokie opona 215/35/18:

http://nord-vag.pl/images/ekipa/kkkubek/A4/index.html

kolega nie miał problemów z jazdą :rolleyes:

Opublikowano

Dzis dojechalo cos czego generalnie szukalem od 3 lat... ale zawsze trafialem w koncu na inna felge :polew:

Zeby bylo smieszniej - wyczailem drugi komplet do regeneracji i popoludniu jade ogladac, cena jest tak dobra, ze wezme chyba na zime :)

Przecież miałem takie do sprzedania 1.5 roku temu z mojej S4 B7. Przespałeś?

Opublikowano
  • Autor

To nie temat o naciaganiu opon :cool1:

Dzis dojechalo cos czego generalnie szukalem od 3 lat... ale zawsze trafialem w koncu na inna felge :polew:

Zeby bylo smieszniej - wyczailem drugi komplet do regeneracji i popoludniu jade ogladac, cena jest tak dobra, ze wezme chyba na zime :)

Przecież miałem takie do sprzedania 1.5 roku temu z mojej S4 B7. Przespałeś?

Wtedy przeciez mialem 19" :wink4:

Opublikowano

a ile te felgi mają cali szerokości ? 10 cali ? że się martwicie o bezpieczeństwo

przykład takiej opony na 10 calach: http://www.tyrestretch.com/10_215_40_R18/10_215_40_R18_Yokohama_SDrive.jpg.php

może słaby przykład ale w vento mam 195/40 na 9 calach i vr6 pod maską może to nie demon prędkości ale coś tam jedzie i nie widzę problemów w bezpieczeństwie :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 11:42_________________________________________________jeszcze jeden przykład z waszego podwórka tym razem ;) czyli audi A4 B6 koło 8 cali szerokie opona 215/35/18:

http://nord-vag.pl/images/ekipa/kkkubek/A4/index.html

kolega nie miał problemów z jazdą :rolleyes:

czizes i ciebie tu przywiało :)

chyba z nudów sie zarejestrowałeś :) bo na innych nie ma juz co czytać :)

Opublikowano

a ile te felgi mają cali szerokości ? 10 cali ? że się martwicie o bezpieczeństwo

przykład takiej opony na 10 calach: http://www.tyrestretch.com/10_215_40_R18/10_215_40_R18_Yokohama_SDrive.jpg.php

może słaby przykład ale w vento mam 195/40 na 9 calach i vr6 pod maską może to nie demon prędkości ale coś tam jedzie i nie widzę problemów w bezpieczeństwie :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 11:42_________________________________________________jeszcze jeden przykład z waszego podwórka tym razem ;) czyli audi A4 B6 koło 8 cali szerokie opona 215/35/18:

http://nord-vag.pl/images/ekipa/kkkubek/A4/index.html

kolega nie miał problemów z jazdą :rolleyes:

czizes i ciebie tu przywiało :)

A CO ? Znacie się ? :naughty: :naughty: :naughty:

Dobrze się znacie ?

Jak dobrze ?? :dziura:

Opublikowano

oblatany w audi nie jestem ale by to dobrze wyglądało dał bym 215/40 :cool1:

ale ten samochód bedzie mial 300 koni

gdzie tu bedzie trakcja

nie wprowadzaj tu trendów z cultstyle bo ci sie to nie uda :)

Opublikowano

chyba z nudów sie zarejestrowałeś :) bo na innych nie ma juz co czytać :)

badam teren A4 ;) bo coś tam planuje w tym kierunku :wink4:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:16_________________________________________________

ale ten samochód bedzie mial 300 koni

gdzie tu bedzie trakcja

to ja bym dał sliki :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Slick bedzie na zime :kox:

Opublikowano

chyba z nudów sie zarejestrowałeś :) bo na innych nie ma juz co czytać :)

badam teren A4 ;) bo coś tam planuje w tym kierunku :wink4:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:16_________________________________________________

ale ten samochód bedzie mial 300 koni

gdzie tu bedzie trakcja

to ja bym dał sliki :cool1:

badaj badaj :) czas wymienić to Vento :) bo juz przestarzałe troche :)

Opublikowano

jeszcze jeden przykład z waszego podwórka tym razem ;) czyli audi A4 B6 koło 8 cali szerokie opona 215/35/18:

http://nord-vag.pl/images/ekipa/kkkubek/A4/index.html

kolega nie miał problemów z jazdą :rolleyes:

Przepięknie wyglądają te kapsle od merca :polew:

Opublikowano

Dzis dojechalo cos czego generalnie szukalem od 3 lat... ale zawsze trafialem w koncu na inna felge :polew:

Zeby bylo smieszniej - wyczailem drugi komplet do regeneracji i popoludniu jade ogladac, cena jest tak dobra, ze wezme chyba na zime :)

snc01128.jpg

te za okolo 900pln? trzeba bedzie chyba spawnąć deczko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No, jedna jest peknieta na 1,5cm od srodka. Dzis jade to obejrzec. Na zime byloby w sam raz za te pieniadze.

Opublikowano

No, jedna jest peknieta na 1,5cm od srodka. Dzis jade to obejrzec. Na zime byloby w sam raz za te pieniadze.

sam nad nimi myslalem, ale nie chce mi sie z nimi yebuniac :no:

Opublikowano
  • Autor

No i kupilem te AVUSy. Wyglad jak na zdjeciach, jedna delikatnie peknieta od wewnatrz.

Dekielki wszystkie, 2 dystanse do tego, jakies duperele... Fele na zime jak znalazl.

Pomaluje je na jakis srednio ciemny grafit z duza iloscia perły, a na lato beda sreberne :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.