Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

multi się bardzo przydaje..jak jade innym samochodem to cały czas szukam pokręteł :)

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

adamooo

multi się bardzo przydaje..jak jade innym samochodem to cały czas szukam pokręteł smiley

Mam to samo w polówce hehe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie niektorzy pamietaja moja rozkminke na temat skrzyni...

Ciekawi mnie jak to bedzie skoro np. B8 2.0T ma rowniez bardzo dluga skrzynie (III bieg to nawet 180kmh, IV 240km/h) i tam jakos ludzie nie narzekaja na brak elastycznosci :mysli:

Musze rozkminic temat :decayed:

Opublikowano

A w S4B5 3ci bieg czasem nie konczy sie w okolicach 200 :?: W 1.8t prawie 170 :kox:

Opublikowano

Ciekawi mnie jak to bedzie skoro np. B8 2.0T ma rowniez bardzo dluga skrzynie (III bieg to nawet 180kmh, IV 240km/h) i tam jakos ludzie nie narzekaja na brak elastycznosci :mysli:

nie wiem jak jest w 2.7 BiT, ale w nowym 2.0 TFSI max moment jest dostępny praktycznie w całym zakresie obrotów, więc elastyczność jest nieziemska :wink4:

Opublikowano

A w S4B5 3ci bieg czasem nie konczy sie w okolicach 200 :?: W 1.8t prawie 170 :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

4 konczy sie przy 300 :D

Opublikowano

Nie wiem, nie upalalem :kox: Toc sie pytam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niech zgadne - masz skrzynie 5. My tu mowimy o 6, a to "delikatna" roznica.

nie wiem jak jest w 2.7 BiT, ale w nowym 2.0 TFSI max moment jest dostępny praktycznie w całym zakresie obrotów, więc elastyczność jest nieziemska :wink4:

A powinienes wiedziec :naughty: , 2 turbawki, spora pojemnosc i duzy niuton jest juz kolo 2000 obr.

Opublikowano

A powinienes wiedziec :naughty: , 2 turbawki, spora pojemnosc i duzy niuton jest juz kolo 2000 obr.

jak będzie mnie stać na benę to się zacznę interesować :cool1: w takim razie chyba nie masz się czego zbytnio obawiać :mysli: najwyżej będziesz szybciej robił mody mechaniczne jak Cię zaczną objeżdżać :decayed:

Opublikowano

Niech zgadne - masz skrzynie 5. My tu mowimy o 6, a to "delikatna" roznica.

Fakt wlasnie policzylem i wychodzi podobnie :decayed: Zawsze mozna zrobic skrzynie hybryde :kox:
Opublikowano
  • Autor

Prosze Cie...

Opublikowano

Wiem, wiem :decayed: I tak pewnie na tej bedzie niezla zabawa na 5,6 :naughty:

Opublikowano

Fly gdzie TY między światłami na warszawce 6 wbijesz?

Opublikowano
  • Autor

Fly gdzie TY między światłami na warszawce 6 wbijesz?

Wiesz... czasami wyjezdzam poza miasto :polew:

Jutro podobno fura wraca do Nosba... ktoremu moj kumpel dzis zalatwil prad w calym domu :decayed:

Opublikowano

już Cię widzę jak w drodze do domu tylko na rondzie w radomiu 4wbijasz póżniej już tylko 6 :ad: :ad:

Fly gdzie TY między światłami na warszawce 6 wbijesz?

Wiesz... czasami wyjezdzam poza miasto :polew:

Jutro podobno fura wraca do Nosba... ktoremu moj kumpel dzis zalatwil prad w calym domu :decayed:

Opublikowano

nie wiem jak jest w 2.7 BiT, ale w nowym 2.0 TFSI max moment jest dostępny praktycznie w całym zakresie obrotów, więc elastyczność jest nieziemska

nieziemska to chyba troche na wyrost :wink4:

Opublikowano

nieziemska to chyba troche na wyrost :wink4:

w porównaniu do 105km diesla to nieziemska :gwizdanie:

a tak BTW. Fly nie znudziły Ci się jeszcze Avusy? :kox:

Opublikowano

tia bazyl jest niesamowity ... :) Jak klucza nie zlamie to prad tak zalatwi ze elektrycy z podnosnikiem przyjezdzac musza :D Jeszcze nei wiem czy dzisiaj mi nasadki nie zgubil piz*ziak :) Jutro auto wraca ? A jak ? :D bo ja nic nie wiem :naughty:

BTW skonczcie jzu temat tej skrzyni :) Bedzie ok. 140km/h w seryjnej skrzyni z S4 to obroty okolo 3 tys.Wiec w trase jak znalazl a do 150 ( powiedzmy po miescie :P ) 3 pierwsze sa prawie takie same :) Mysle fly ze bedziesz z niej zadowolony :) a jak zrobisz 800 + nie bedziesz sie chociaz martwil ze ci skrzyni zabraknie na 340 km/h :polew:

Opublikowano

w porównaniu do 105km diesla to nieziemska

cy ja wiem, w porownaniu z moim dyszlem to raczej przecietnie wypada :rolleyes:

Opublikowano

a adaptowanie tych wszystkich dupereli ? Immo itd ?

wszystko zakończone pomyślnie ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.