Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro :)

:oklaski: oby nie na sznurku :naughty: [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 09:40_________________________________________________

Wolalbym na dziewczynki :(

zrobimy sciepę klubową na lalę w nagrodę :naughty:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Loj dzisiaj widziala juz prawie 180 ;) Przez wiochy to o 120 za duzo :evil: Jeszcze kilka fuckupow do usuniecia :disgust: Generalnie jak na 250 ps ladnie smiga :) Mojej chyba cos dolega :polew:

Opublikowano

zawsze cuś wyjdzie co trzeba od nowa pospawać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mojej chyba cos dolega :polew:

Mowilem :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

kurfa to to wreszcie jeździ :decayed:

Opublikowano

Cholera też mi się marzy takie 2.7 Bit ale kurde kto to utrzyma :kox:

póki co nie mam nawet na wykładzine żeby Flyerowi wysłać :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jakis film bedzie?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko w swoim czasie :tongue4:

Moze Nosb dzis cos nakreci, nie wiem.

Po odbior bryki lecimy z Pozkiem we wtorek :kox:

Opublikowano

Wszystko w swoim czasie :tongue4:

Moze Nosb dzis cos nakreci, nie wiem.

Po odbior bryki lecimy z Pozkiem we wtorek :kox:

Prawie jak jazda po nowe auto do salonu :)

Opublikowano
  • Autor

ykk... podobnie :)

btw, mam na oku Bridgestone Potenza 235/40/18 [ponad 7mm] - ma ktos doswiadczenia z ta opona?

Do tej pory zawsze jezdzilem na Conti SportContactach 2 i 3... :mysli:

Opublikowano

ja miałem Bridgestone Potenza w zeszłym roku na 17-tkach 225/45/17. cholernie głośna opona, znacznie głośniejsza niż Pirelli P-Zero Nero, na której obecnie jeżdżę

Opublikowano

byłem, widziałem ;)

auto idzie jak złe :D ale prawda jest taka że nie ma czego nagrywać... jest bardzo ciche a i bandaże przestały dymić więc nie ma już spektakularnych efektów jak w holiłudzie ;)

Opublikowano
  • Autor

byłem, widziałem ;)

auto idzie jak złe :D ale prawda jest taka że nie ma czego nagrywać... jest bardzo ciche a i bandaże przestały dymić więc nie ma już spektakularnych efektów jak w holiłudzie ;)

hyhy... slyszalem :) - miales ten zaszczyt jezdzic nim przede mna :decayed:

ja miałem Bridgestone Potenza w zeszłym roku na 17-tkach 225/45/17. cholernie głośna opona, znacznie głośniejsza niż Pirelli P-Zero Nero, na której obecnie jeżdżę

dzieki... w takim razie chyba po raz 5 wybiore Conti :)

Opublikowano

conti świetna opona nigdy mnie nie zawiodła, 3ki nie miałem ale 1 i 2 są bdb :good:

Opublikowano

conti 3 ma mój ojciec w A6 255/35/19 - zawsze jeździł na michelinach, a tą oponę bardzo sobie chwali :)

Opublikowano
  • Autor

zdecydowalem sie jednak na ta Potenze... dobra cena.

zobaczymy, opinie online sa spoko.

Opublikowano

Wszystko w swoim czasie :tongue4:

Moze Nosb dzis cos nakreci, nie wiem.

Po odbior bryki lecimy z Pozkiem we wtorek :kox:

to Poziek ma samolot

Opublikowano

btw, mam na oku Bridgestone Potenza 235/40/18 [ponad 7mm] - ma ktos doswiadczenia z ta opona?

w Audi miałem RE050 i teraz w dresowozie też mam, dla mnie za***ista opona :good:

Opublikowano
  • Autor

btw, mam na oku Bridgestone Potenza 235/40/18 [ponad 7mm] - ma ktos doswiadczenia z ta opona?

w Audi miałem RE050 i teraz w dresowozie też mam, dla mnie za***ista opona :good:

Mam nadzieje, ze bedzie tak jak ludzie pisza...

W koncu jakas odmiana po 5 kompletach Conti :)

***

Pierwsze spy video :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.