Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo sobie przykleił na nawiewie :)

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bo sobie przykleił na nawiewie :)

dokladnie...

przykleja sie przed nawiewem :cool1:

Opublikowano

I wychodzi na to, że przy biegach jest najrozsadniej :P

Zastanawiam się jeszcze czy zamontowane w słupku zegary nie odbijają się. W bocznej szybie / odwracają uwagę

Opublikowano
  • Autor

Qri, masz gdzies swoj filmik jak ruszasz od 0 ?

Ile wazy Twoja padaczka ?

Opublikowano

Nie krecilem od zera bo ciężko było utrzymać kamerę :D

Jak chcesz to w przyszłym tygodniu coś nagram

Waży z audio ponad 1550

Opublikowano

Idzie to nawet :decayed: :decayed:

Opublikowano

Fly to powiedz teraz +/- ile Cię ta zabawa kosztowała :decayed: ?

Opublikowano

flya nie ma... Jedzie do domu :decayed: Wszyscy czekaja w niepewnosci : doturla sie czy nie ? :przebiegly:

Opublikowano

a fleja nie zalał na trasę ropą czasem :mysli:

:decayed:

Opublikowano

a fleja nie zalał na trasę ropą czasem :mysli:

:decayed:

:polew:

to by było :gwizdanie:

[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 23:50_________________________________________________albo drugi raz tankuje do pełna :naughty:

Opublikowano
:) Dobrze ze dieslowska koncowa nie wlezie do benzyniaka :tongue4: Autko wdg mnie bardzo przyjemnie pomyka :) jak zrobi sofcik do latania szybkiego jak znalazl :) Przy 140 2,5 tys rpm na 6 biegu (u mnie ponad 3 tys ) wiec w trase jak znalazl :) Przwiozlem micha 180 przez wies to nie mowil ale chyba sie bal troche :tongue4:
Opublikowano

Przwiozlem micha 180 przez wies to nie mowil ale chyba sie bal troche :tongue4

Pewnie puścił cichego pierda ekscytacji :D

Opublikowano

Mowisz ze ma tak ? :decayed:

Opublikowano

Mowisz ze ma tak ? :decayed:

Ja to nie wiem..żony cza by się było zapytac :decayed:

Opublikowano

zawsze miał lekkie wgnioty na fotelu..zapewne często wali :kox: teraz będzie jeździł całą noc więc szybko się nie pojawi..

Opublikowano

Chyba ze cos sie zepsuje :mysli::decayed:

Opublikowano

własnie dzwonił..że zabrakło mu kasy na paliwo bo wszystko zostawił u Nosba :polew:

Opublikowano
  • Autor

Cwaniaczki...

Juz jestesmy. Jeszcze musialem zrzucic Nosbowe graty w garazu firmowym i zabrac nowe kola.

Pozniej pare sprintow z STI [dostalem baty ofcoz] i dojechalem :decayed:

Auto pomyka swietnie... generalnie nie szalelismy, bo nie wiem ile ma rozrzad w tym silniku itd.

Pierwsze zaskoczenie: spalanie... od Nosba do Radomia 80-100 - 8,2l / od Radomia do Wawki stala predkosc 130-150 [+ kilka sprintow od swiatel] - 9,8l.

Generalnie wrazenia super. Mam wrazenie, ze moja B6 schudla o 600kg. Skrzynia jest dluga i to w czuc, ale po sofcie powinno byc o niebo lepiej.

Tak czy siak mam wrazenie, ze 2.5 mialo 100PS, a nie 200PS.

Opublikowano

nie zrobiłeś rozrządu za jednym zamachem? Nosb będzie musiał się gimnastykować drugi raz :P

Opublikowano

nie zrobiłeś rozrządu za jednym zamachem? Nosb będzie musiał się gimnastykować drugi raz :P

ty no własnie ??? czemu odrazu tego nie zrobiłes ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.