Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak wagowo wychodzi 2.7BiT w B6 ??

wydaje mi się, że będziesz potrzebował ~330 ps do sprawnego poruszania się :)

W przyszlym tygodniu postaram sie zwazyc auto.

2.7BiT jest chyba lzejszy niz 2.5TDI, bo przod stoi mi delikatnie wyzej.

jak wychodzi 2.7BiT w B6 ??

wydaje mi się, że będziesz potrzebował ~330 ps do sprawnego poruszania się :)

To auto juz sie porusza sprawnie wzgledem diesla... :naughty:

do Kazika sie wybierasz jutro :mysli:

Tak, ale raczej czasu na zadne spoty po drodze nie bede mial niestety.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to szkoda, mam w sumie rzut beretem do kazika, ale nie bede zawracał głowy bo sam tam raczej nie jedziesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy :wink4:

Opublikowano

PIE*DOLON ZACISK S4 B5 ! :wallbash:

Zlozylem dzis komplet AVUS II na oponkach... zalozylem i... felga staje na zacisku :wallbash:

Nie macie pojecia jak sie wku*wilem :kwasny:

Sadzac po wpisie jestes MEGA zadowolony :)

Nareszcie ktos uciekl OD diesla a nie DO niego :decayed:

Cyknij fotki bo bym poogladal co tam NOSB napsul :kox::tongue4:

Jestem mega happy. Spalanie bardzo spoko - spokojna jazda dzis po wawie to 12,5l. Duze korki - 16l.

Kultura pracy super - ale wydech do zrobienia, bo jest za cicho :kwasny:

Nosb spapral jedna sprawe... :kwasny:

...nie dokrecil mi kol :decayed: :decayed: - myslalem, ze sie zawias, albo sanki poluzowaly, bo coraz mocniej dzis mi cos dzis strzykalo.

Po zdjeciu i zalozeniu kol jak reka odjal :)

To bandyta...

Naprawde mu sie spodobalo te B6 :D

Opublikowano

flyer dasz rade teraz na 3 od 50 do 200 przyspieszyc bez zmiany biegu? :decayed:

pare stron wczesniej pisal Nosb ze na trojce poleci max 180km/h

Opublikowano
  • Autor

pare stron wczesniej pisal Nosb ze na trojce poleci max 180km/h

yebany :kwasny:

ostro upalal :decayed:

Opublikowano

ale najwazniejsze jest to ze upalal na rozgrzanym silniku ! ;)

Opublikowano

skąd wiesz? :polew:

ale najwazniejsze jest to ze upalal na rozgrzanym silniku ! ;)

Opublikowano
  • Autor

Ty... lepiej uwazaj na swoje, bo slyszalem, wyladowalo w najwiekszej dziulpi w Michniowie :D

***

Jest piekny. It's beautiful.

SNC01144.jpg

Opublikowano

W przypadku prawdziwego tuningu powinna być przynajmniej jedna trytyka :decayed:

Pikuśny widok :good::notworthy:

Opublikowano
  • Autor

W przypadku prawdziwego tuningu powinna być przynajmniej jedna trytyka :decayed:

A zebys wiedzial, ze jest... :polew:

Opublikowano

W przypadku prawdziwego tuningu powinna być przynajmniej jedna trytyka :decayed:

A zebys wiedzial, ze jest... :polew:

+2 do lansu na mieście dochodzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Musze ogarnac kurnik w aucie i pod maska.

Mysle, ze niebawem powinny wjechac do auta nowe heble.

Dzis przyjechaly 300mm od S4 B6 na tył z przewodami w oplocie.

Do dogania zostaly 345 od Porsche na przod.

Poza tym rozrzad trzeba zrobic... ale to przyszly tydzien :)

Opublikowano

niech stoi może się naprawi jak postoi-szkoda że nie zdążyłem wczoraj przyjechać

oddałem auto do programu pimp my ride

Opublikowano

Bez trytytek auto nie jedzie :decayed:

Prosze prosze, odrazu ITG :naughty:

Ladnie to wyglada :good: "Y" swieci sie jak psu jajca... :D

Opublikowano

a Michał gratki-podobno fura zapie... aż miło :good:

Opublikowano

***

Jest piekny. It's beautiful.

SNC01144.jpg

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

zazdroszcze , ale nie na długo........ :evil:

Opublikowano

czy to moj ITG? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Prosze prosze, odrazu ITG :naughty:

Seryjna pucha filtra od 2.7 nie weszla, bixenon jest za dlugi :)

Nie wiem, czy zostanie na dluzej... jesli nie rozwali przeplywki [na szczescie mam HITACHI], to tak :naughty:

Moskalito, kup meskie auto [powyzej 2 litrow], a nie sie bedziesz bawil w kosiarki :naughty:

Buba, nie wiem, byc moze :D

Opublikowano

lewa rura dolotowa byla juz rezana? bo widze tam jakies niewypolerowane aluminium :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.