Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do kiedy jestes w w kaziku? :decayed: truknij na priva :good:

Zaczynają się pielgrzymki do Flayerowego składaczka :naughty:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja Ci dam skladaczka...

...ale te RYKI to wiocha... dzis przejezdzalem :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja Ci dam skladaczka...

Ups :naughty:

...ale te RYKI to wiocha... dzis przejezdzalem :gwizdanie: :decayed: :decayed:

No bez kitu... A słynną biedrynkę i kukuryny widziałeś? :naughty:Kowi tam często bywa :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew:
Opublikowano

do kiedy jestes w w kaziku? :decayed: truknij na priva :good:

Zaczynają się pielgrzymki do Flayerowego składaczka :naughty:

nie pielgrzymki, poniedzialek/wtorek bede w kaziku to myslalem ze uda sie chociaz okiem rzucic :)

Opublikowano
  • Autor

nie nie, w niedziele rano odjazd :)

mielismy byc ze znajomymi razem... to bym laski puscil w miasto i zrobl jakiego spota, ale jestesmy tylko we 2 :thumbdown:

Opublikowano

Ja Ci dam skladaczka...

...ale te RYKI to wiocha... dzis przejezdzalem :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Mieszczuch do Kazika jedzie :polew: :polew: Jak połowa krawatów zwalają się na weekend. Ja do Kazika rowerem jeździłem.

Opublikowano

To teraz czas wrzucić 1.9TDi do budy RS-a :kox:

Jak znajdę chwilę podjadę we wtorek oblookać ulepa :shocked::tongue4:

Opublikowano
Ja do Kazika rowerem jeździłem.

I to bez siodełka !!!

Flyy we wtorek jesteś ? Trzeba zobaczyć tego ulepa :D

Opublikowano

Fly wpadaj na pomorze.Moze i u mnie by sie cos wymodzilo przy grubej usterce.Tfu tfu :evil:

Opublikowano

I to bez siodełka !!!

yehhhbany

Opublikowano
Ja do Kazika rowerem jeździłem.

I to bez siodełka !!!

Flyy we wtorek jesteś ? Trzeba zobaczyć tego ulepa :D

Jeszcze nie wie, czy butapren na łączeniach wyschnie :naughty:
Opublikowano

Ja Ci dam skladaczka...

...ale te RYKI to wiocha... dzis przejezdzalem :gwizdanie: :decayed: :decayed:

eeee :baseball: :baseball:

Ja Ci dam skladaczka...

Ups :naughty:

...ale te RYKI to wiocha... dzis przejezdzalem :gwizdanie: :decayed: :decayed:

No bez kitu... A słynną biedrynkę i kukuryny widziałeś? :naughty:Kowi tam często bywa :decayed:

dobra dobra już nie bede mówił kto najbardziej krzyczał do kukuryn :decayed: teraz sie wioska rozwija Tesco budują :polew:

EOT

Opublikowano
  • Autor

Flyy we wtorek jesteś ? Trzeba zobaczyć tego ulepa :D

Jea, bede :)

Fly wpadaj na pomorze.Moze i u mnie by sie cos wymodzilo przy grubej usterce.Tfu tfu :evil:

Jak Ci sie cos zesra w 2.5, to naprawde - ma to sens :naughty:

Nie wiem kiedy bede na pomorzu... raczej nie predko :cool1:

btw, ogarnales juz auto?

***

Panowie,

bede sprzedawal w przyszlym tygodniu 2 zestawy hebli:

320mm przod od S4 B5 (pasuja do B6/B7 bez problemow) - tarcze grube, klocki tez - jakies 800PLN

255mm tyl od A4 B6/B7 - tarcze w miare spoko, klocki nie wiem :) - jakies 300PLN

Ceny orientacyjne oczywiscie, chetnych zapraszam na PW.

Opublikowano

Fly o której zjedziesz w niedzielę?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojecia (ale na pewno nie pozno, bo bede chcial uniknac korkow). Do ktorej jestes w Wawce i gdzie? :)

Opublikowano

Będę siedział w Ząbkach... Jak nie wrócisz za późno to poczekam - może jakiś mini spot w niedzielę?

Opublikowano
  • Autor

Dam znac w niedziele. Inna sprawa, ze do Zabek mam kawal drogi z Ursynowa :mysli:

Opublikowano

Zmiana planów - Żoliborz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Juz lepiej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.