Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co mam obecnie jest akurat do jazdy na co dzien... ale mogloby byc bardziej rasowo pod obciazeniem.

Zrobi sie... ale na razie laduje kolejne wiaderko zlotowek w hamulce.

Oniak podsunal wczoraj pomysl zrobienia zaworu/bajpasow w srodkowym :D

Coz skoro i tak bedziesz robil wydech to wywal ten srodkowy...moze bedzie OK :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Poza softem nie bedzie nic przez dluzszy czas, wiec zadnego "rezania" mocy nie bedzie :naughty:

Opublikowano

Poza softem nie bedzie nic przez dluzszy czas, wiec zadnego "rezania" mocy nie bedzie :naughty:

Trzeba bedzie jakos Cie zmusic zebys rezal :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Przewieziesz mnie czas... wystarczy mi adrenaliny :polew:

Opublikowano

Przewieziesz mnie czas... wystarczy mi adrenaliny :polew:

Eeee tam nie przesadzaj :tongue4:

U siebie musisz dokoksowac troche bo jednak masa zabija...

Wlozysz k04 i bedzie gitara :naughty:

Opublikowano

Na to licze...

Nie ma nic bardziej mobilizujacego jak jakies padlo zostawia cie w tyle :polew:

Opublikowano
Ja sobie to tłumacze zawsze, "ze przeciez ja sie wcale nie scigalem " decayed i jakos leci decayed

taa.. albo ze było mokro i trakcji do 3 nie mogłem zlapac :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

U siebie musisz dokoksowac troche bo jednak masa zabija...

Wlozysz k04 i bedzie gitara :naughty:

Wloze... ale to najwczesniej 2011. Zobaczymy ile k03 pojezdza :gwizdanie:

Opublikowano

ile przebiegu mił tes s4 2,7 bit? Chyba mało nie? a sprawdzaliście stan tych turbawek jak motur był wyjęty? tzn, luzy w normie? wycieki itd? bo teraz to padło wyciągnąć to chyba tylko Flexem :)

Opublikowano
  • Autor

Nosbowi sie nie chcialo :polew:

Przebieg 159k km, serwisowana w ASO do grudnia 08.

Opublikowano

:polew: no to fajnie ze serwisowany. Powiem tak jak mój kolega innemu koledze na 20!! urodziny.!!!

"Żebyś przeżył drógie tyle"

Opublikowano

Nosbowi sie nie chcialo :polew:

Przebieg 159k km, serwisowana w ASO do grudnia 08.

Tyle będziesz miał na blacie jak zmienisz licznik? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na blacie bede mial tyle ile ma silnik :wink4:

Opublikowano

słuszna koncepcja. serce się liczy.

Opublikowano

słuszna koncepcja. serce się liczy.

i dusza :) to ja powinienem zmienić na 100 :good:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 08:55_________________________________________________

Poza softem nie bedzie nic przez dluzszy czas, wiec zadnego "rezania" mocy nie bedzie :naughty:

no chyba że reflektory :naughty:
Opublikowano

a co z nimi nie tak? Moge Ci wyrezac Flyer kierunki na diodach :tongue4:

Opublikowano

a co z nimi nie tak? Moge Ci wyrezac Flyer kierunki na diodach :tongue4:

które ????

Opublikowano

chyba w zderzaku : )

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie zacznie toto hamować :naughty: :naughty:

SNC01152.jpg

Opublikowano
  • Autor

No to jest zacisk idealny pod 18".

Wyglada tez na wezszy niz ten od S4 B5, wiec wreszcie pozbede sie dystansow [mam nadzieje].

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.