Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tu pare aktualnych fotek mojego kibla robionych komorka... jak skoncze co mam skonczyc, to bedzie lepsza sesja.

SNC01157.jpg

SNC01158.jpg

W garazu slabe swiatlo.

SNC01160.jpg

SNC01161.jpg

Fajnie,że nie widać co w nim siedzi,wielu się natnie na ten niepozorny wygląd. :good:

ładna fela,ale tył dość mocno schowany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej feli ja bym listwy w kolor psiknął :cool1:

Coraz czesciej o tym mysle :gwizdanie:

...ale hamuje mnie fakt, ze kolor bedzie niestety odroznial [drzwi i listwa pod innym katem].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu mam relingi w polysku [na zdjeciach mat]... zobaczymy jak to sie bedzie komponowac.

Jak tak sobie, to wyleca :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej feli ja bym listwy w kolor psiknął :cool1:

Coraz czesciej o tym mysle :gwizdanie:

...ale hamuje mnie fakt, ze kolor bedzie niestety odroznial [drzwi i listwa pod innym katem].

ale u góry drzwi też masz inny kąt. powinno się dobrze komponować :przebiegly:

bo teraz psują efekt jak dla mnie :cool1:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 22:37_________________________________________________

Do kompletu mam relingi w polysku [na zdjeciach mat]... zobaczymy jak to sie bedzie komponowac.

Jak tak sobie, to wyleca :cool1:

będzie kupa bo ramki drzwi są w macie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 listwy na drzwiach do lakierowania i jedna obudowe lusterka... wiec jak sie za to wezme, to na 90% pomaluje i listwy S4 w kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poprzednie felgi (patrz ich kolor) o wiele lepiej komponowaly sie z caloscia...wiec teraz albo listwy w kolor albo felgi na kolor taki jak mialy fele rs4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Avus III jest idealny do B6 :) Fly przemyśl to jeszcze, czy jazda z dystansem aż taka zła? dobry dystans wsadzisz i chyba nie powinno być problema :) Ostatecznie jeśli aż tak bardzo Cię to boli, to mogę się zamienić z Tobą na mojego Avusa et35 17'' :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale hamuje mnie fakt, ze kolor bedzie niestety odroznial [drzwi i listwa pod innym katem].

no napewno mniej sie bedzie odróżnial po malowaniu niz teraz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ( AW69 ) smiga na dystansach po 300 km/h i zyje :P:decayed:

No ta... ale u mnie po zalozeniu dystansu fela bedzie na rowni z blotnikiem, co oznacza tarcie na dolkach.

U niego ladnie sie chowaja w nadkole, wiec nie ma tego problemu [widzialem na zywo].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ( AW69 ) smiga na dystansach po 300 km/h i zyje :P:decayed:

No ta... ale u mnie po zalozeniu dystansu fela bedzie na rowni z blotnikiem, co oznacza tarcie na dolkach.

U niego ladnie sie chowaja w nadkole, wiec nie ma tego problemu [widzialem na zywo].

Michał to kwestia dobrego ustawienia zbieżności i geometrii a przede wszystkim pochylenia kół. Ja mam u siebie et34 i oponki 235x40x18 ładnie się chowają w nadkolach, tylko wszystko zostało na nowo poustawiane w dobrej stacji diagnostycznej. Może będzie trzeba się pobawić trochę z ławą, a przy tym wymienić śruby mimośrodowe ławy w części przedniej i tylnej, ale warto. Przy obciążonym aucie nic nie trze u mnie, koła jeszcze się ładnie chowają i oponki równomiernie ścierają. Tylko trzeba dopilnować aby diagnosta dobrze wpisał w kompie typ zawieszenia zanim zacznie ustawiać auto. Ja miałem ustawione dla S4 lub A4 nie pamiętam już ale na bank była opcja wyboru rodzaju zawieszenia między 1BA lub 1BE/1BV.

Tak wygląda ET34 u mnie:

IeCV9.jpgIeKoA.jpgIf0RA.jpgIf3lJ.jpgIfdki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to ET34 wyglada u Ciebie "inaczej".

Tak, czy siak wleca dystanse na dniach. Potem pobawie sie w ustawienia, o ktorych piszesz. Thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer a jak to jest z dystansami w przypadku Quattro :mysli: trzeba założyć jednakowe na 4 koła :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer a jak to jest z dystansami w przypadku Quattro :mysli: trzeba założyć jednakowe na 4 koła :mysli:

U mnie są wszystkie cztery sztuki H&R 20mm z pierścieniem centrującym, na feldze et54 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...