Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Stozek jest pozyczony od Nosba. Musial cos wsadzic na start, bo ori pucha od 2.7 mi nie weszla...

Musze w koncu ten temat zbadac, bo wydaje mi sie, ze ta od 2.5TDI jest podobna.

Mam na mysli taki dolot BMC CDA do 2.7 BiT

CDA-Au-RS4.jpg

Nam nie jest potrzebny... ale jesli kiedys wpadna k04, to juz przydalby sie :tongue4:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stozek jest pozyczony od Nosba.

no to mozesz mi go sprzedać , nic mu nie powiem :wink4:

Opublikowano

Ale dowalili z tą ceną za dolot... :blink:

Jak chcesz Fly to zrobimy Ci za znacznie mniej taki sam tylko z cieniutkiej kwasówki, a nie karbonu.

Opublikowano

Jak chcesz Fly to zrobimy Ci za znacznie mniej taki sam tylko z cieniutkiej kwasówki, a nie karbonu.

Karbonem na metry sobie obkleisz :decayed:

Opublikowano

No właśnie haha :polew::decayed:

Opublikowano

to jest caly zestaw dedykowany obudowa z filtrem w srodku. Pozatym carbon duzo slabiej przewodzi cieplo niz blacha i stozek w srodku tam ma zimno :) I nie oni a tyle to niestety kosztuje :)

Opublikowano
  • Autor

Jest plan na przyszlosc :polew:

Adam%20S4%20019.jpg

Tylko downpipe'y musialbym miec w kabinie pod nogami :D

Opublikowano

co to za turbo ?

Opublikowano

Jest plan na przyszlosc :polew:

Adam%20S4%20019.jpg

Tylko downpipe'y musialbym miec w kabinie pod nogami :D

NO w końcu :good:
Opublikowano

Jest plan na przyszlosc :polew:

Adam%20S4%20019.jpg

Tylko downpipe'y musialbym miec w kabinie pod nogami :D

niezła LOCHA, ciekawe jak ja tam zmieścić??? z dołu nic ale jak juz wstanie to...

Opublikowano

Zmiescisz tak jak widac :rolleyes: przekur%a ciasno ale wchodza ( do b5 na pewno ;) )

Opublikowano

Zmiescisz tak jak widac :rolleyes: przekur%a ciasno ale wchodza ( do b5 na pewno ;) )

dzieki dzieki, narazie zaczynam budowe domu, wiec i tak ostatnio rozrząd teraz skrzynia dają mi popalic,.

Opublikowano

Fly już prawie 3tyg czekam na paczkę i c**j....:kox: ...a kasa przelana

Opublikowano

to musisz poczekać jeszcze kolejne 3 :wink4: a potem jeszcze równo 30 dni :tongue4:

Opublikowano

i wtedy zapytaj kiedy będzie paczka :kox:

Opublikowano
  • Autor

to musisz poczekać jeszcze kolejne 3 :wink4: a potem jeszcze równo 30 dni :tongue4:

Jakie 3 tygodnie? :) Tydzien chorowalem... wczoraj zostala wyslana.

Nie wspomne, ze od Ciebie czekalem na kase 2 miesiace :polew:

EOT.

Opublikowano

Ale dowalili z tą ceną za dolot... :blink:

Jak chcesz Fly to zrobimy Ci za znacznie mniej taki sam tylko z cieniutkiej kwasówki, a nie karbonu.

a ja Ci to obłożę prawdziwym karbonem :naughty:

Opublikowano

to musisz poczekać jeszcze kolejne 3 :wink4: a potem jeszcze równo 30 dni :tongue4:

Jakie 3 tygodnie? :) Tydzien chorowalem... wczoraj zostala wyslana.

Nie wspomne, ze od Ciebie czekalem na kase 2 miesiace :polew:

EOT.

ode mnie ? :) a co ja mam z tym wspólnego ? :tongue4:

Opublikowano

Flyer, myslales o dachu w czarny mat?

BTW super avancik...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.