Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AVUS'y oddalem dzis do malowania. Za tydzien-poltora odbior.

Wybralem taki grafit jak fotce wyzej... niby mat, ale dla mnie ma to lekki polysk [dzieki proszkowi chyba].

Dzis doszly dystanse + sruby, wiec powinien byc juz lans na 18" :kox:

czaki... taaa, tylko, ze to drogie gowno :)

Fly powiedz żeby najpierw wyprostowali fele..i niech założą tam opony :)

a i mogłeś oddać na słoneczną..robią szybciej i podobno lepiej..

A co tam na tej słonecznej jest?

http://www.regeneracjafelg.waw.pl/index.php?menu=kontakt ;)

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nigdy sie nie orientowałem ile to kosztuje (malowanie w mat)

Opublikowano

Na tych fotkach widać, że oryginalne BBSy w graficie nie mają matowego wykończenia tylko lekki połysk:

jFB3A.jpgjFG2S.jpg

To cudo ma listwy s-line czy s4?? Sorry za OT :notworthy:

Opublikowano

Na tych fotkach widać, że oryginalne BBSy w graficie nie mają matowego wykończenia tylko lekki połysk:

jFB3A.jpgjFG2S.jpg

To cudo ma listwy s-line czy s4?? Sorry za OT :notworthy:

s-line

Opublikowano

AVUS'y oddalem dzis do malowania. Za tydzien-poltora odbior.

Wybralem taki grafit jak fotce wyzej... niby mat, ale dla mnie ma to lekki polysk [dzieki proszkowi chyba].

Dzis doszly dystanse + sruby, wiec powinien byc juz lans na 18" :kox:

czaki... taaa, tylko, ze to drogie gowno :)

Fly powiedz żeby najpierw wyprostowali fele..i niech założą tam opony :)

a i mogłeś oddać na słoneczną..robią szybciej i podobno lepiej..

A co tam na tej słonecznej jest?

http://www.regeneracjafelg.waw.pl/index.php?menu=kontakt ;)

Zajefajnie, bo to zaraz obok mnie, a na instalatorów miałem kawalek i średnio po drodze :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Co tak wczesnie ze spota uciekles? :)

Opublikowano

AVUS'y oddalem dzis do malowania. Za tydzien-poltora odbior.

Wybralem taki grafit jak fotce wyzej... niby mat, ale dla mnie ma to lekki polysk [dzieki proszkowi chyba].

Dzis doszly dystanse + sruby, wiec powinien byc juz lans na 18" :kox:

czaki... taaa, tylko, ze to drogie gowno :)

Fly powiedz żeby najpierw wyprostowali fele..i niech założą tam opony :)

a i mogłeś oddać na słoneczną..robią szybciej i podobno lepiej..

A co tam na tej słonecznej jest?

http://www.regeneracjafelg.waw.pl/index.php?menu=kontakt ;)

Zajefajnie, bo to zaraz obok mnie, a na instalatorów miałem kawalek i średnio po drodze :confused4:

Moj znajomy jeszcze na radzyminskiej ma typa od renowacji felg. Mowi ze ich poleca ale jeszcze nie testowalem :)

FLY ladnie to wszystko wyglada...Gratulacje ! :good:

Opublikowano
  • Autor

Przy Twoim aucie moje stoi w miejscu :wink4:

Opublikowano

Przy Twoim aucie moje stoi w miejscu :wink4:

Nie wazne, cos do rezasz i bedzie git :good:

Dobrze ze swap sie udal i generalnie wszystko dziala :good:

Czekam na przejazdzke :)

Opublikowano

Co tak wczesnie ze spota uciekles? :)

Obowiązki rodzicielskie :gwizdanie:

Opublikowano

Furka na żywo prezentuje się mega :kox:

Gratulacje

Opublikowano
  • Autor

A do piatku powinny wskoczyc do auta 345mm 6-tloczkowe Porsche przod i 300mm S4 B6 tyl :naughty:

Potem soft u Rogala w pazdzierniku... i na razie koniec modów.

Opublikowano

A wydech cwaniaczku to co?

Opublikowano

A wydech cwaniaczku to co?

:evil:

Opublikowano

Flyer własnie znalazłem fotki , graty za upór i cierpliwosć, no i oczywiscie za efekt,. pozdro

Opublikowano
  • Autor

A wydech cwaniaczku to co?

Nie jest priorytetem poki co.

Zastanawiam sie, czy nie wywalic srodkowego :kox:

Opublikowano

A wydech cwaniaczku to co?

Nie jest priorytetem poki co.

Zastanawiam sie, czy nie wywalic srodkowego :kox:

moze byc glosnawo w srodku...

najlepiej jak bys sie przejechal u kogos kto tak juz zrobil :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nikt tak nie zrobil, bo raczej nikt nie ma 2.7 z wydechem koncowym od diesla :decayed: :decayed:

Z tego co wiem, to tutaj jest eS bez srodkowego i z wybitymi precatami:

Opublikowano

Nikt tak nie zrobil, bo raczej nikt nie ma 2.7 z wydechem koncowym od diesla :decayed: :decayed:

A no fakt...caly czas zapominam :decayed:

Link ktory podales obrazuje co sie dzieje na zewnatrz a ja nie mowilem ze bedzie zle :)

Moge sie mylic ale jak wywalisz srodkowy moze sie pojawic buczenie w srodku auta.

Ja jezdzilem u siebie w takim setupie i mi to nie pasowalo...nie ktorym nie przeszkadza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To co mam obecnie jest akurat do jazdy na co dzien... ale mogloby byc bardziej rasowo pod obciazeniem.

Zrobi sie... ale na razie laduje kolejne wiaderko zlotowek w hamulce.

Oniak podsunal wczoraj pomysl zrobienia zaworu/bajpasow w srodkowym :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.