Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seryjna pucha filtra od 2.7 nie weszla, bixenon jest za dlugi :)

Mam seryjny xenon na stanie, wiec moge uzyczyc :naughty:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskalito, kup meskie auto [powyzej 2 litrow], a nie sie bedziesz bawil w kosiarki :naughty:

Nie przeginaj :bicz3: :D

Opublikowano

powiem wam że jak się dzisiaj miałem okazję jechać z Nosbem to takie 2.7 tylko czeka aż mu się da gazu żeby wypierdo.... do przodu na a odrotomierz na czerwone pole :evil2: :evil2: :evil2:

Opublikowano

Moskalito, kup meskie auto [powyzej 2 litrow],

chyba bedzie :wink4:

Opublikowano

Kurfa z tymi kolami to faktycznie zonk jak choy... Ale dokrecalem reka na 100% mozliwe ze ktoregos po prostu zapomnialem dociagnac na glebie bo pospiech :( Spojrz na to inaczej : chociaz nic sie nie zepsulo i naprawa nic nie kosztowala :decayed:

Trytytek kilka by sie znalazlo ;) Co do jazdy to nie wydziwiac : odpierdzieli 90% aut ludzi wypowiadajacych sie w w tym temacie :wink4: Ale soft to mu nie zaszkodzi :wink4:

Opublikowano

a w garażu zrobione?

Opublikowano

Co zrobione ? :) Ledwo wjechalem jutro bede dzialal ;)

Opublikowano

Michał sorry OT

Opublikowano

Gratulacje :) Jest smakowicie ;-)

Opublikowano

Wyglada pieknie, gratulacje :kox:

Opublikowano

Dzięki Flyerek za przejażdżkę nowym autkiem ... fajnie to zapie.rdala :kox: :kox: :kox:

Efekt zamykania obrotomierza dieslowskiego całkiem ciekawy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jak się wszyscy karną,to z powrotem na warsztat :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Flyerek za przejażdżkę nowym autkiem ... fajnie to zapie.rdala :kox: :kox: :kox:

Efekt zamykania obrotomierza dieslowskiego całkiem ciekawy :naughty: :naughty: :naughty:

:):good:

megłajers zastosowany... fajnie pachnie :naughty:

Opublikowano

Dobra to kto nastepny ? :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

Moskalito, kup meskie auto [powyzej 2 litrow],

chyba bedzie :wink4:

Wpadaj na jazde probna na spota... przekonasz sie :naughty:

Poza tym masz do odbioru odboje i zbiorniczki :kox:

Opublikowano

Moskal jest na alle przeciez S4 z rozwalonym przodem :) Zderzak masz :evil:

Opublikowano

Moskalito, kup meskie auto [powyzej 2 litrow],

chyba bedzie :wink4:

Wpadaj na jazde probna na spota... przekonasz sie :naughty:

Poza tym masz do odbioru odboje i zbiorniczki :kox:

jeździłem eską , wiem jak zapier.dala :kox: :kox: :kox:

no musze sie do ciebie zgłosić po reszte klamotów :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Moskal jest na alle przeciez S4 z rozwalonym przodem :) Zderzak masz :evil:

poka ??? w sumie to mi sie nie chce pier**lić z naprawami , chce całą i gotową do upalania :evil:

Opublikowano
  • Autor

Caly czas zaskakuje mnie spalanie :naughty:

Wczoraj jechalem do Lukasza - na siekierkowskim 180, reszta spokojnie i plynnie - 10,5l

Dzis do pracy w godzinach szczytu - turlanie sie, troche korkow, ze 3 razy dokrecilem do ocinki na II :D ... 13,4l

Dzis lece w trase, zobaczymy jak wyjdzie :)

Opublikowano
  • Autor

No przecie widze ile mam paliwa w baku, a ile przejechalem km :cool1:

Poza tym bez problemu zrobilem tez wczoraj 16 i 18 w miescie :tongue4:

Opublikowano

No przecie widze ile mam paliwa w baku, a ile przejechalem km :cool1:

Poza tym bez problemu zrobilem tez wczoraj 16 i 18 w miescie :tongue4:

ty to jesteś :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.