Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bo chce to zrobic z gwarancja tutaj na miejscu ;)

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z gwarancją :polew: :polew: :polew:

a to sie tak da ciekawe jak to jest w przypadku gdy sie pasek zerwie :)

Opublikowano

Oniak Ci wymieni bez sciagania zderzaka ;)

Opublikowano

To kiedy montaz LPG? :decayed:

Opublikowano

NOSB wsadzisz mi do LUPO 1.8T ??

Opublikowano

mocy jest wystarczająco :) ale z czasem cos wsadze nie opłacalna jest modyfikacja tego slinika :)

Opublikowano

mocy jest wystarczająco :) ale z czasem cos wsadze nie opłacalna jest modyfikacja tego slinika :)

zerknij w mój podpis :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Fly,

dawaj jakieś fotki/filmy po swapie w dobrej rozdzielczości :cool1:

2,7biT pod maską b6 musi ciekawie wyglądać :kox:

Opublikowano

Silnik wygląda profi - ładnie to Nosb ogarnąłeś. Jeździ też nie najgorzej :kox:

Ogólnie :good:

Opublikowano

Wsadze spokojnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To kiedy montaz LPG? :decayed:

Nie bedzie... chyba, ze mi obetna pensje :kox:

Nie mam zamiaru robic tym 40km dziennie do pracy, nie wiem, czy widzieliscie co sie dzis dzialo w centrum... masakra.

Spalanie w trasie jest mega spoko :good: 2l wiecej niz 2.5TDI.

Opublikowano

Spalanie w trasie jest mega spoko :good: 2l wiecej niz 2.5TDI.

Zmieni się to po programie :naughty:

Jak z zegarami już jakieś masz na celowniku ? Co z dowodem rejestracyjnym ?

Opublikowano

To kiedy montaz LPG? :decayed:

Nie bedzie... chyba, ze mi obetna pensje :kox:

Nie mam zamiaru robic tym 40km dziennie do pracy, nie wiem, czy widzieliscie co sie dzis dzialo w centrum... masakra.

Spalanie w trasie jest mega spoko :good: 2l wiecej niz 2.5TDI.

fajnie że auto wreszcie lata, szkoda że nie udało nam sie spotkać żeby na żywo zobaczyc,.

Opublikowano
  • Autor

fajnie że auto wreszcie lata, szkoda że nie udało nam sie spotkać żeby na żywo zobaczyc,.

glupio mi strasznie... padl mi telefon :kwasny: nie mialem nigdzie indziej Twojego numeru :wallbash:

Nosb jak zwykle nie zdarzyl z wiazka :) - ale obiecuje nadrobic. Jak bede lecial w okolice Radomia [pewnie niedlugo] to obowiazkowo sie odzywam :good:

Opublikowano

Spalanie w trasie jest mega spoko :good: 2l wiecej niz 2.5TDI.

to auto jest przygotowywane do jeżdzenie po trasach ?? :decayed:

ty patrz jakie jest przy upalaniu , chociaż całe życie dizlami sie bujałeś , pewnie bedziesz jeździł ja PIXI u Kaliego.

Cielismy w DIRT-a a on zmienial biegi w zakresie 2100-2400rpm :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Spalanie w trasie jest mega spoko :good: 2l wiecej niz 2.5TDI.

to auto jest przygotowywane do jeżdzenie po trasach ?? :decayed:

ty patrz jakie jest przy upalaniu , chociaż całe życie dizlami sie bujałeś , pewnie bedziesz jeździł ja PIXI u Kaliego.

Cielismy w DIRT-a a on zmienial biegi w zakresie 2100-2400rpm :kox: :kox: :kox:

nie pier**l bo teraz kreci diesla na czerwone :decayed:

taaa , bo od niego ma licznik , a tam czerwone przy 4000rpm :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

No fajnie to wyglada jak sie dokreca do 6000+

Przyzwyczajenie z diesla jest, bo tak patrze na ten obrotomierz, juz bym chetnie zmienil bieg, a to jeszcze jedzie :)

Licznik od PB bedzie na dniach. Dzis [zamiast k*rwa wczoraj] dojechal do Nosba.

Opublikowano
  • Autor

Na razie od zwyklego PB.

Jak znajde od S4 B6, to beda od eS...

Opublikowano

No fajnie to wyglada jak sie dokreca do 6000+

witaj w naszej krainie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

flyer dasz rade teraz na 3 od 50 do 200 przyspieszyc bez zmiany biegu? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.