Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fly. chcesz się zamienić za manetki ? dam Ci taką bez tempomatu :):evil::hi:

lol, przeciez tempomat w B6 to oddzielna manetka :D

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie nabrał się :decayed:, kurcze kiedy koniec projektu (wiem że tego nikt nie wie, ale warto zapytać) :wink4:.

Opublikowano
:decayed: i napęd na jedno koło
Opublikowano
  • Autor

Nie nabrał się :decayed:, kurcze kiedy koniec projektu (wiem że tego nikt nie wie, ale warto zapytać) :wink4:.

To juz zalezy od Nosb'a i jego zapalu do pracy :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A powiedz, nie masz juz cisnienia zeby poupalac troche ? :naughty:

Nie... w ogole... :polew:

Generalnie to brakuje mi juz bardzo mocno auta. Nie jest na chodzie juz 3 miesiace :gwizdanie:

***

Kolejny kwiatek wyszedl podczas wymiany baku - podpora walu do wymiany :)

Opublikowano

przeciez to groszowe sprawy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

przeciez to groszowe sprawy :gwizdanie:

Taaa... szczegolnie, ze nowa wystepuje tylko w ASO i to razem z wałem :kox:

Szukam jakiegos sposobu, na pewno mozna dopasowac cos innego.

Opublikowano

z Transita podobno pasuje prawie P&P :kox:

Opublikowano

Nosb chyba miał z Transita

ogólnie podpora wału jest razem z wałem

Opublikowano

z Transita podobno pasuje prawie P&P :kox:

wlasnie :wink4:

Opublikowano

Kolejny kwiatek wyszedl podczas wymiany baku - podpora walu do wymiany :)

Przyznaj sie lepiej ze cos spieprzyliscie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Norbi miał chyba podporę od Bety.

Opublikowano
  • Autor

Cos sie wykmini :)

Opublikowano

Bak wymieniony ,jutro wkladam spowrotem tylnia zawieszenie na miejsce. Sama podpora to nie problem : cos wpasuje :) Sek w tym ze nie bardzo wiem jak rozebrac ten wal :embarrassed: PS : do b6 nie podpasuje od transita jak do mnie :( inne sa calkie. Najpierw musze rozebrac wal i zdjac podpore a potem cos dopasuje.

Opublikowano

podopore można zrobić custom tak jak ja mam..

Opublikowano

Kolejny kwiatek wyszedl podczas wymiany baku - podpora walu do wymiany :)

Przyznaj sie lepiej ze cos spieprzyliscie :polew: :polew: :polew:

umarłem :polew:

Opublikowano

Mowie ze podpora to nie problem cos na pewno wykombinuje tylko nie wiem jak rozebrac wal :) Moze ktos sie podzieli wiedza ? :) Generalnie w B6 nie ma krzyzaka po srodku a przegub . I probowalem rozlaczyc jak normalny przegub i d*pa :/

Opublikowano

Mowie ze podpora to nie problem cos na pewno wykombinuje tylko nie wiem jak rozebrac wal :) Moze ktos sie podzieli wiedza ? :) Generalnie w B6 nie ma krzyzaka po srodku a przegub . I probowalem rozlaczyc jak normalny przegub i pupa :/

Jak zsuniesz tą metalową osłonę "łamiesz" wał na przegubie, przesuwasz pierścien trzymający kulki i je wydłubujesz. Ja przynajmniej tak rozbierałem. Jak jest na 6 kulkach sam się rozleci jak na 10 może być troszkę trudniej.

Opublikowano
  • Autor

podopore można zrobić custom tak jak ja mam..

dajesz :) gdzie to zrobic i za ile?

Opublikowano

b3rs mowimy o tym srodkowym przegubie. Chyba na 10 jest. W sumie myslalem tak wlasnie ( w ten sposob rozbieralem i czyscilem swoje przeguby walu w b5 ) . Ale jak sobie przypomnialem jak to sie sklada to mi sie odechcialo :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.