Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a po zimie okaże się że nie ma innej drogi jak koncepcja Sid'a w budzie b6 :wink4:

piękne b6 z godnym silnikiem, nie jakieś tam cieżkie klonkry typu 4.2, gratulacje koncepcji i samozaparcia :good:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

K04 na pewno w tym aucie wyladuje... ale dopiero jak zywot skoncza K03 :)

Na razie robie baze pod moc - a to swiece, a to sprzeglo, a to cooler, a to wydech... itd. :kox:

Opublikowano

K04 na pewno w tym aucie wyladuje... ale dopiero jak zywot skoncza K03 :)

Na razie robie baze pod moc - a to swiece, a to sprzeglo, a to cooler, a to wydech... itd. :kox:

dobre podejscie , tak BTW to polecal bym ci od razu zainwestowa i wywalic dwumas i zalozeyc cos bardziej meskiego.Nawet Carfit marudzil w swoim RS4 B7 ze g...... to sprzeglo prze dumas i brak czucia jest zwlaszcza przy ostrzejszym starcie.

Opublikowano
  • Autor

Tez o tym myslalem... ale na razie sa wazniejsze sprawy. Jest w respekcie jakies lekkie kolo zamachowe do 2.7 :gwizdanie:

Opublikowano

Tez o tym myslalem... ale na razie sa wazniejsze sprawy. Jest w respekcie jakies lekkie kolo zamachowe do 2.7 :gwizdanie:

wiadomo , ale w sumie to zawsze mozesz zrobic , np: jak bedziesz zmienac skrzynie :decayed::wink4:

Opublikowano

Masakra co tu się dzieje, tak to mogę opisać :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tez o tym myslalem... ale na razie sa wazniejsze sprawy. Jest w respekcie jakies lekkie kolo zamachowe do 2.7 :gwizdanie:

wiadomo , ale w sumie to zawsze mozesz zrobic , np: jak bedziesz zmienac skrzynie :decayed::wink4:

swoja droga... poruszyles sluszna sprawe.

swietnie mi sie jezdzilo 1.9TDI kumpla na jednomasie przez ostatni miesiac.

zupelnie inaczej przenosi moc na kola, nie muli sie przy przepinaniu biegow i "czuc" reakcje na pedal gazu :gwizdanie:

Opublikowano

też to czułem w swoim poprzednim aucie Mondeo Mk3 tddi. tyle że u mnie padła dwumasa i nie było już sprężyn między masami . tak pięknie szczelałooo... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Spoko. Bardzo chetnie go sprzedam za polowe tej kwoty :polew:

Opublikowano

jest pierwszy filmik z przekładki

1281639029_b98_1?

:decayed:

Opublikowano

jest pierwszy filmik z przekładki

1281639029_b98_1?

Fly w chója cie robia , rzedówke wkładają :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jest pierwszy filmik z przekładki

1281639029_b98_1?

:decayed:

typ jest szybszy od Nosba :decayed:

Opublikowano

Gratulacje projektu i zaparcia dla WSZYSTKICH jego uczestników :oklaski: :oklaski:

FLYER masz Duzzzzzeeeeeeeee JAJA :good:

Opublikowano

FLYER masz Duzzzzzeeeeeeeee JAJA :good:

bliska znajomość?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Flyer, zwrociła Ci sie juz esa z czesci ?

Zwrocila :cool1:

Opublikowano

Flyer, zwrociła Ci sie juz esa z czesci ?

Zwrocila :cool1:

hmmm.. niezły pomysł na biznes :)

Opublikowano

tutaj nie chodzi o zarobek tylko czy się zwróciło czy nie :) a jak będzie coś extra to tylko sie cieszyć :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam sie... moze wrzuce na koniec projektu jego bilans, ale nie wiem, czy to nie zbyt cenne info :decayed:

Musialem sporo zainwestowac na start [jakies 20k PLN], ale w finalnym rozrachunku [a minelo ledwie 1,5 m-ca] na pewno bede na +.

Mialem tez sporo szczescia, bo udalo mi sie sprzedac kompletna karoserie.

Watpie zeby za drugim razem poszlo tak gladko...

Opublikowano

Musialem sporo zainwestowac na start [jakies 20k PLN], ale w finalnym rozrachunku [a minelo ledwie 1,5 m-ca] na pewno bede na +.

No to tym bardziej za***iście, masz swapa na za***isty silnik i jeszcze na tym zarobiłeś. :hi: Wyjście na zero już byłoby świetną sprawą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.