Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapodaj r32 :)

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

3.2V6 + bi/turbo? IMO to juz za duza rzezba jak dla mnie :)

2.7 wejdzie praktycznie P&P, w dodatku to praktycznie bezawaryjna opcja.

Opublikowano

Po 3 latach uzytkowania bryka stanela mi pierwszy raz na drodze... pompa wody padla, plyn chlodniczy poszedl caly ze zbiornika.

Pompa SKF [z IC] wytrzymala tylko 45000km :thumbdown:

Mialem identyko sytuacje w AVF tez na autobahnie tylko bez notlaufa. Dojechalem ~150km do granicy polskiej jadac 70km/h, no przy takiej predkosci temperatura stanela na 90*C, dales w palnik to od razu skakala na 100*C ;) Okazalo sie, ze wirnik pompy sie urwal i zablokowal ale ja mialem taka akcje, bo na poprzednim przegladzie (wymiana rozrzadu) u helmutow w Audi nie zmieniono pompy wody, u nas w PL podobno standard, ze zmieniaja pompe przy rozrzadzie.

Opublikowano

zapodaj r32 :)

r32 bigT :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mialem identyko sytuacje w AVF tez na autobahnie tylko bez notlaufa. Dojechalem ~150km do granicy polskiej jadac 70km/h, no przy takiej predkosci temperatura stanela na 90*C, dales w palnik to od razu skakala na 100*C ;) Okazalo sie, ze wirnik pompy sie urwal i zablokowal ale ja mialem taka akcje, bo na poprzednim przegladzie (wymiana rozrzadu) u helmutow w Audi nie zmieniono pompy wody, u nas w PL podobno standard, ze zmieniaja pompe przy rozrzadzie.

Mam chyba to samo, bo plyn zmienil kolor na szary... z poczatku myslalem, ze to olej, ale mechanik uspokoil mnie, ze prawdopodobnie to zmielony wirnik pompy wody tak zmienil kolor G12.

btw, mi plyn uciekl caly na dystansie kilku km (!), wiec miales duzo mniejszy problem.

Opublikowano

Flyer może 2.0 TFSi ??

Opublikowano

Flyer może 2.0 TFSi ??

ZA dużo rezania
Opublikowano

albo 3.0 tdi? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Flyer może 2.0 TFSi ??

Lubie V6-tki :) poza tym 2.7 daje duzo wiecej mozliwosci :tongue4:

albo 3.0 tdi? :kox:

Nieoplacalne... za ta sama kase + sprzedaz B6 kupilbym B7 3.0TDI.

Opublikowano
Takie auta jezdza juz na swiecie

zapodaj jakies linki

Opublikowano

mam nadzieje ze projekt 2.7BiT wyjdzie i ze nie bedzie to seria 265KM ( s4 ) czy tam 250KM ( a6 allroad )

Licze ze bedzie te 3xx lub 4xx KM :cool1: ?

trzymam kciuki :good:

Opublikowano

Mam chyba to samo, bo plyn zmienil kolor na szary...

U mnie też jest płyn taki szarawy, ale zrobiłem już prawie 9k km i wszystko OK. Nie powinien być szary?? :wallbash:

Opublikowano

Flyer może 2.0 TFSi ??

Lubie V6-tki :) poza tym 2.7 daje duzo wiecej mozliwosci :tongue4:

albo 3.0 tdi? :kox:

Nieoplacalne... za ta sama kase + sprzedaz B6 kupilbym B7 3.0TDI.

Nie no rezacz jesteś mega :decayed: :decayed: Jak wsadzisz tam 2.7BiT jestem pierwszy na przejazd :kox: :kox: A ze skrzynią i napędami też będzie jakieś rezanie czy P&P?

Opublikowano

Fly - a dotarłeś w końcu do sportmile?? Jakieś wieści masz, czy nadal tylko "wszystko można zrobić" i żadnych konkretniejszych info?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie dotarlem do Adama, bo nie bylo czasu.

Dzis w nocy wylatuje na urlop i po powrocie powoli bede zabieral sie za szukanie dawcy. To chyba najbardziej oplacalna opcja patrzac na to ile swap kosztowal Nosba :)

A co do jezdzacych B6 2.7BiT, to "indywidualnych" projektow nie udalo mi sie znalezc, ale takie auta produkowalo ABT.

http://www.europeancarweb.com/tuned/0601_ec_abt_audi_as400_avant/index.html

A tu na sprzedaz ladna sztuka: http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lcsz2goevzyd

mam nadzieje ze projekt 2.7BiT wyjdzie i ze nie bedzie to seria 265KM ( s4 ) czy tam 250KM ( a6 allroad )

Licze ze bedzie te 3xx lub 4xx KM :cool1: ?

trzymam kciuki :good:

Na start na pewno bedzie dobry wydech i cooler [lub boczne z RS'a], bo to i tak bede musial to zrobic, ale na pewno nie bede od razu rzezbil 4xx PS.

Ma to zaczac jezdzic bezobslugowo i bezproblemowo, a moc przyjdzie z czasem :)

+ oczywiscie zmiana hamulcow, bo 312mm nawet przy 200PS czasami nie daja rady.

U mnie też jest płyn taki szarawy, ale zrobiłem już prawie 9k km i wszystko OK. Nie powinien być szary?? :wallbash:

Powinien byc czerwony/bordowy. Z ciekawosci otworzylem zbiorniczek starego zjezdzonego G12 u mojego ojca w Passacie B5 - i tam mimo wieku plyn nadal ma swoja barwe.

Opublikowano

3.2V6 + bi/turbo? IMO to juz za duza rzezba jak dla mnie :)

Ale Adamooo nie chodziło o V6 tylko VR6, a to rzędówka tylko z lekkim rozwarciem cylindrów - jeden kolektor i głowica. Jest za***iście dużo gotowych kit'ów turbo i biturbo do tego silnika, potencjał też dużo większy niż 2.7Bit.

Opublikowano

ooo... widzę, że ciekawy plan wchodzi w życie!! Powodzenia!

Opublikowano

ooo... widzę, że ciekawy plan wchodzi w życie!! Powodzenia!

I bardzo kosztowny :gwizdanie:

Opublikowano

Ze smakiem zrobiona ta Twoja B6 :good:

Michał powiedz, bo wymieniałeś dwumasa, jakie są objawy jego końca ? Chciałbym sprawdzić ojca czy jest oki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.