Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e19e1d4106c0fd53med.jpg :przebiegly:

Zdjęcia, to nic, prawda jest taka, że trzeba to auto zobaczyć, żeby je szczerze ocenić :good:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fura jest za***ista;)) Na żywo wiadomo wszystko wygląda inaczej;)) Fele RS6 II ładnie by podeszły ;) a obecne RS4 do mirona78 ;D Jemu by to grało;d :polew:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia, to nic, prawda jet tak, że trzeba to auto zobaczyć, żeby je szczerze ocenić :good:

heh, dzieki. :) ...a kiedys byloby prawie Twoje :tongue4:

Wiecie co... dzis wzialem sie porzadnie za czyszczenie felg [wstyd przyznac, ale do tej pory widzialy tylko karchera :embarrassed: ] - i efekt jest super. Dopiero dzis zobaczylem ich prawdziwa "barwę" ! :kox:

Zrobie zdjecia w wolnej chwili, bo auto stoi teraz w garazu, wiec nie bedzie widac efektu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

czemu sprzedajesz furmankę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Napisalem w dziale sprzedam wszystko na ten temat :tongue4:

Na horyzoncie pojawila sie fajna okazja, moze sie skusze jesli uda mi sie jakis budzet zorganizowac :cool1:

Opublikowano

Na horyzoncie pojawila sie fajna okazja,

konkrety Panie ....

Opublikowano

Fly, a może felgi mi sprzedasz? :decayed:

Opublikowano

a mi listwy karbonowe :P

Opublikowano

sprzeda na części :naughty:

Opublikowano

pisz tu szybko co kupujesz :naughty::wink4: No mysle ze jakies b7 ladne albo model nizej jak pisales :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pisalem juz... :)

Watpie, ze zmienie, czekam poprostu na wycene auta, ktore jest na horyzoncie... ale czuje, ze bedzie jednak poza moim zasiegiem :)[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 08:57_________________________________________________zrobilbym jakiegos moda... bo jakos nudno :decayed:

moze jakies pomysly? :naughty:

Opublikowano
:mysli: rozepnij quattro - takiego moda jeszcze nikt nie zrobil :wink4:
Opublikowano

zrobilbym jakiegos moda... bo jakos nudno :decayed:

moze jakies pomysly? :naughty:

Felga na zimę już kupiona? :) A no i może kiera z R8? :decayed: Ponieważ nie przepadam za skórą, to bym tu widział fotele z S-line'a z alcantarą :decayed: No i jako przyszły właściciel tegoż auta, proszę o trzymanie go dla mnie i jak już zbiorę kilka złotówek to opuść cenę sprzedaży, to będzie najlepszy mod :polew: A no i jeszcze najważniejsze: DBAJ o nią :decayed::wink4:

Opublikowano

Ciemne szyby na tył( :mysli: masz czy nie masz?), roletki ori w tylnych drzwiach, skladane lusterka, solardach. Poza tym rzeczywiście nie ma już co dokładać. Chyba ze drugi BT :polew: :polew: :polew:...

Opublikowano

Chyba ze drugi BT :polew: :polew: :polew:...

AndyN ma dwa - pewnie chętnie się podzieli :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Skladane lustra mam, solar dach by sie przydal :naughty:

Felg na zime nie ma :rolleyes:

Opublikowano

airride :cool1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

airride jakos mnie nie jara... :cool1:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 17:36_________________________________________________Pany,

szukam felg 17".

ma ktos cos do sprzedania? :decayed:

Opublikowano

Iverson :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.