Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Rzeczywiście kolorek trafiony... Można wiedzieć ile za element ten Pan sobie liczy??? Tylną dokładkę gdzie trafiłeś ??

Zaplacilem 1000 PLN za 2 zderzaki, boczne progi dolne, spoilerek na klape [+dopieszczenie przedniej dokladki].

Tylnia dokladke trafilem w ASO :D

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest :kox:

Opublikowano

oj postarales sie :good: To jedna z najladniejszych b6 na forum :notworthy: Szkoda tylko ze nie 1.8T :naughty:

Opublikowano

Te chromowane logo z atrapy znika??

Opublikowano
  • Autor

Te chromowane logo z atrapy znika??

Nie :)

Opublikowano

eee, myslałem że jak wszystko blek to i logo audi, IMO w czarnym macie było by kozacko

Opublikowano
  • Autor

Mogloby byc fajnie... moze kiedys sprobuje.

Bardziej pasowaloby mi ono w jakims jasnym matowym graficie.

Opublikowano

Zostaw logo bo przesadzisz :gwizdanie:

Opublikowano

w takim kolorze w jakim jest kratka, zeby mocno sie nie rzucało w oczy :)

Cały czas szukam jakies foty, niedawn0 widziałem s6 c5 tak zrobioną i było ok

Opublikowano

Flyer, kółeczka zostaw tak jak jest :cool1: To jedyne akceptowalne sreberko, w końcu to logo :)

Opublikowano

Fly widziałem live za***ista i te felgi :slina: .... nic dodać nic ująć :kox: - tak dalej :hi:

Opublikowano
  • Autor

Fenks.

Wczoraj wrzucilem boczne kratki, zwalczylem parowanie lamp :kox: , dzis wrzuce fotki przodu :wink4:

Flyer, kółeczka zostaw tak jak jest :cool1: To jedyne akceptowalne sreberko, w końcu to logo :)

Siur, nie ruszam tego. Mam juz dosc wszelkiego rezania :decayed:

Opublikowano

(...) zwalczylem parowanie lamp (...)

Jak? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Na razie zrobilem to "na szybko", niestety nie ma mozliwosci regulacji lamp. Jak opatentuje cos sensownego to porobie foty.

Problemem jest poprostu to, ze odplyw przy blotniku jest skierowany tuz na regulacje lampy i tamtedy dostaje sie woda. Caly problem.

Opublikowano

zwalczylem parowanie lamp :kox:

jak?[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 10:24_________________________________________________

Na razie zrobilem to "na szybko", niestety nie ma mozliwosci regulacji lamp. Jak opatentuje cos sensownego to porobie foty.

Problemem jest poprostu to, ze odplyw przy blotniku jest skierowany tuz na regulacje lampy i tamtedy dostaje sie woda. Caly problem.

rzuc fotke Michale, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiis

Opublikowano
  • Autor

Nie ma co wrzucac, poprostu zrobilem lampie "daszek" z folii :decayed:

Zeby zrobic to profi - to trzebaby zrobic przedluzenie odplywu wodu i puscic je obok lampy w dol.

:kox:

snc00476.jpg

Opublikowano

Super sztuka, mega mi się podoba :)

Opublikowano
  • Autor

Aha - cofam news o braku parowania, wlasnie po dluzszym deszczu jeden reflektor lekko zaszedl... widac trzeba dopracowac tego moda :naughty:

Opublikowano

za***ista fura !!! - jak patrze to sam mam ochote troche przymodzic moja z zew... felgi koks :) kolorek to samo :kox:

p.s. co do parowania bixenonow to Waski (chyba ) pokazywal jak sie tego pozbyc (pewnie widziales), ale oczywiscie jest to mod ktorego nie kazdy chce sie podejmowac. Ja u siebie zostawilem, czasem paruja bardziej czasem mniej czasem wcale...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.